0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (2,365 puan) tarafından
Kızlar doğum yaptım sonunda spinal,anestezi,ile sezeryn oldum 3 eylül de bebeği kime bırakacak,gözüm arkada diodum annem mi ablammi  die  annem kaldı yanimda ve odalar iki kişilikti şansımıza kimse gelmedi yanımıza rahat ettik eşimde kaynanamda bebeğe baktı ben özledim doe ağlayıp durdum paso bide şey sorcam ilk dogumumda baş ağrım olmamıştı 4 gündür baş ağrısı boyun ağrısı cekiyorum napcm  böyle var mı bildiğiniz yöntem ağlaya ağlaya bi,hal oldum çok fenayım kafamı kaldıramıyorum gözümü açamıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol kahve tuketmen gerekirdi bana doktorum öyle demişti bol sıvı başka çaresi yok biraz zaman aliyo gecmesi çok geçmiş olsun
(2,365 puan) tarafından
Yaaa zaman,mi,aliyor senin nekadarda  gecti kahve orda 1 2 bardqk,ictm sutime zarar die de korkyrm
tarafından
Baş ağrısı çok olmadı bende ama boyun ve sırt ağrısını 2 haftadan fazla yaşadım cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bitter çikolata bol su türk kahvesi sade neskafe bunlarla kurtuldum ben
(2,365 puan) tarafından
Kaç güne geçti
tarafından
2 hafta sürdü baş agrım canım
(2,365 puan) tarafından
Ciddimisin ben naocm ya bugin 5
Gun .
(35 puan) tarafından
Aynen Nescafe çok iyi geliyo bn oyle atlattım
tarafından
Bu dediklerimi tüket canım ben hastanede başladım bunları yapmaya hemşire demişti birde ben o agrının yanında diş agrısı çektim kızımı gözüm görmezdi aglamaktan Allahım yaşatmasın birdaha o agrıyı
0 oy
(778 puan) tarafından
Ayy kuzum geçmiş olsun bende baş ağrısı çekmedim ama o omuz ağrısı yatamadım başımı yastığa kıyamadım agliya agliya inan ameliyat yerimin acısını unuttum krem sürdüm omzuma cnm kas gevşetici baş ağrısı içinde kahve ic
(2,365 puan) tarafından
Bende mi kas gevşetici sursem  ilkte yoktu baş  ağrısı  omzumda agriyo ense tarafım felaket kahve içtim 3 ke olmadi gecmio bende amelyt yerim bukadar ağrımadı unuttum gitti
(778 puan) tarafından
Aynen ok zor çok zor omuzunun içindeki kemik agriyo bıçak saplamis gibi ayy çok kotu ins çabuk geçer cnm vala sıcak tut sidcsk havlu felan koydulardi annemgil bide şu tuluguna su orana rahatlatıyor biraz
0 oy
(170 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Sağlıkla büyütün evladinizi. Diyeceğim tek şey başını fazla oynatma. Ben sıkıca sarıp sabit durdum. Gecmesede ağrının artmasını engelledi. Anestezi doktorunun tavsiyesiydi.
(2,365 puan) tarafından
Yaa deneyim  arada bi sardim nezmana gecti,peki
(170 puan) tarafından
1 hafta sürdü ama agrimadigi zamanlarda da basını çok fazla oynatmamaya dikkat et. Omuz ağrısı içinde kesinlikle sıcak su torbası çok etkili oldu. Inşallah biran önce geçer yoksa dayanılacak gibi degil
0 oy
tarafından
Bende hıc olmadı. .. Ağrı eşiğim.çok yüksek. Sancı dahi çekmedim yüksek doz almama rağmen 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Canım en az o agrıyı 1 ay cekiyo. İlk 15 gün daha kötü oluyor sonr yavas yavas geciyor. Bende 83 gün oldu dogum yapalı 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bol bol sade Nescafe iç ve üzerine su içip yurumen gerekiyor ki idrar la atmalisin anesteziyi hastaymış gibi sakin yatma sezaryen ne kadar hareketli olursan o kadar çabuk iyi olursun birde minoset plus varsa ondan iç onunda içeriğinde kafein var.ben zerre ağrı yaşamadım 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Çok çektim ya ben baya zor oluyo basinin arkasına yastık koy boynun biraz yukarda kalacak şekilde bu seni biraz rahatlatır ama kalkınca yine agricaktir. Benim de aynı bu şekildeydi ama tansiyonum da çok cikiyodu doğumdan sonra 16-12.   17-11 bu civarlardaydi seninde tansiyonun çıkms olabilir enseden gelen bı agriysa eğer öyleyse tansiyonunu düşürmeye bak o da seni ağrı konusunda rahatlatir. Dil altı hapı falan veriyo doktorlar onlardan kullanma hiç gecirmiyo bile verirlerse boşa ilaç içme doğal yöntemlerle dusur
0 oy
tarafından
O bas agrisi cok kotudur canim seni cok iui anliyorum bol bol su meyve suyu kafeinli kahve ic bide arada parol atabilirsin canim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kafanizi dogumda kipirtdattiysaniz ya odaya gelince geri yaslamadiysaniz cok normal.Nescafe icebilirsiniz ama sade sutlu olanlardan degil ya da latte

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Leylosss1234 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurcan Zaim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugba006 (64 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...