0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar aciyormu takilirken ve hamilelik riskini azaltiyormu nasiil birsey

7 Cevaplar

0 oy
(200 puan) tarafından
Kenarda kosede bekliyorum bende ☺️
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
5 yıl boyunca kullandım memnundum tek eksisi bende kanama süresini uzatıyordu. Acısı yok takarken anlık bir sızı oluyor o kadar. 
tarafından
takilsigi aksam agri oluyormus diyolar
(81 puan) tarafından
Kişinin bünyesine göre değişiyor sanırım. Dediğim gibi ben hiçbir rahatsızlık hissetmedim.
tarafından
devlet yapiyormu
(81 puan) tarafından
Evet canım yapıyor
0 oy
(56 puan) tarafından
7 ay oldu takalı hiç sorun yaşamadım hiç acımadı çok şükür
tarafından
spiral taktirinca korunmasiz iliski yapinca da sikinti olmazmi takildigi gun agri oluyor diyolar
(56 puan) tarafından
Kasıklarda azcık ağrı oldu ama şimdi yok gbi
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Takarken hafif, bir ağrı oluyor ama bikaç saniye sonra geçiyor ki ağrılı bir adet dönemi geçiren için acı bile sayılmayacak kadar az. Koruma kısmı kişiden kişiye değişiyor eğer kayma olmazsa uzun zaman koruyor. Ben yenide taktırdım ve genelde adetim çok ağrılı geçerdi ama bu defa ağrım olmadı. Sadece daha uzun ve daha yoğun kanama oldu. Şuan için memnun olduğumu söyleyebilirim. İnşallah kayma olmaz da tam koruma sağlarız :) 
tarafından
peki taktirinca esimjn korunmasina gerek varmi
(1,292 puan) tarafından
Yok zaten bunun için taktırıyorsun. Sadece kontrolünü zamanında yaptırman ve adetliyken ağır kaldırmaman gerekiyor. Gerisini o hallediyo
0 oy
tarafından
5sene kullandım gayet iyidi hayır acımıyor hiç takilirken korkutmayin kendinizi 
tarafından
takildiktan sonra esimin korunmasina gerek varmk
tarafından
Hayır tabiki ztn koruyor ya
0 oy
tarafından
Kisiden kişiye değişiyor. Benim çok dar olduğu için öldüm iki normal doğumun olmasına rağmen ebe bile zorlandı hatta şaşırdı benden önceki kişi hissetmedi bile bitti mi diye sordu ama ben öldüm çıkartmaya bile korkucam sanırım 1 sene oldu hiçbir sorunum yok
tarafından
korunmasiz bir sene gecti degilmi hamile riski olmadan
tarafından
Evet hiç korunmadik eşim karşıydi ondan taktirdim iğne de vurdurdum ama o değişik sikayetlerim oldu
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Acıtmıyor. Adetin 3cü günü takılıyor. Ben 8 ay kullandım ama asırı kanama yaptı. Cıkarttı doktor daha sonra

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde sweet rainbow (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 195 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sare645 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.