0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İşin sirrini banada verin yaa eşim yeni işinde hep takim elbise giyicek hoş simdiki üniformasnda pek beceremiyorm eşim takintili degl ama ben takıyorum tek cizgi olmuyo birde parlıyor ters utulesem bile verin su baciya bı taktik

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ne yazık ben ütüyü hiç sevmem:ermm:

tarafından
Ben çok severek yapmiyorum ama buna mecburum:(yaz olduğu için iki günde bir hemde
tarafından
Ayy çok zor ya özellikle yaz aylarında
-Reklam-
+1 oy
(2,102 puan) tarafından

Rabbime cok şükür. Takım elbiseden, kumaş pantolondan nefret eden asla giymeyen bir eşe sahibim  :D

tarafından
Bende ilk evlendgme şükür etmiştim ama iş gereği mecbur yavrum nabiym :D
(2,102 puan) tarafından
Eşim ölürüm de o takım elbiseyi giymem diyen insan yani öyle işte çalışmaz o kadar nefret ediyor düşün  :D hatta dış cekimlerimizde spor giyindi düğünde annesi kızdı takim aldık onu giy diye oyle giyip eve girip bunu hemen birine ver evde çürümesin yazık günah dedi :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Pantolonun pacasinda dikiş yeri varya orayı birleştir her utuledigin de orayı birleştirerek ütüle hep tek çizgi olur 
tarafından
İlk aldignda evet öyle yapıyorum ama ikincide olmuyo annemde öyle göstermişti ama eşimin üniformasida skntili kuzum esim cezaevnde personel kıyafetleri mahkumlar dikiyo onlarda çok ozenmiyo dikisler birbirini tutmuyor yani
0 oy
tarafından
Gömlegi jilet gibi oluyor ama takımın altı olmi yaggg parlamasıda var anlamadım gitti 
tarafından
Aynen ya pantolon benim sorunum da zaten
0 oy
tarafından
Ütü sipreyi kullan madem buharlı utule bide  iz yaptığın yeri bidaha degistirme 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla canısı ben ütülüyordum çizgi falan da olmuyor ama püf noktası yok yani ütü yapmaya başladığımdan beri özenle utulerim çift çizgi  olmaz. Ütüleme şekline de bağlı ama. Herkesin ütü yapma şekli çok farklı olabiliyor 
tarafından
Ben  bı an önce yapim bitsin kafasındaym hiç sevmiyorum yapmayi ama ozenmeye de çalışyorum
(1,072 puan) tarafından
Aslında birazda özen işi. Özen gösterip utuledigin zaman inan ki çok güzel oluyor canım
0 oy
tarafından

Eşim ütücüde resmen master doktora yapmış benim ne haddime:D ütücüde çalışmış kaç yıl 

0 oy
(399 puan) tarafından
Benden bahsetmişsin canm:)))) ben çok severim ama eşim üniformalı takım.elbise derdim.yok gömlek giymeyi de sevmez kot tişört ütülerim sadece  üniformada  çizgi derdimiz yok ama babamin gomleklerini cok güzel ütülerdim  pantolonlarını herkes heveslenirdi;))
0 oy
tarafından
Uzerine nemli başörtü koy tek kat oyle utule parlamaz o nemli bezi kalip sabunlu yaparsan utu yıkadığını zamana kadar twk cizgi kalirr
0 oy
(434 puan) tarafından

Bacım bıktım artık ütü yapmaktan bugün eşim insafa geldi gomleklerini kendi ütuledi  onun sevinci var içimde:D

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Parlamamasi  için sıcaklık ayarını biraz düşürebilirsin tek çizgi olması içinde dikiş yerlerinden  birleştirip dümdüz koyup ütülersen ooo yemede yanında yat ☺️☺️ ben bayılırım ütü yapmaya evde en sevdiğim iş ütü,hatta birazdan başlıycam ütü yapmaya iyi hatırlattın kalkıp yapayım bari 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ütü izi olmaması için nemli tulbent köy pantolon üstüne öyle ütüle.. gömlek kollarına da su fiskirt öle iz yap 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
27 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
28 Şubat 2024 Moda kategorisinde E.m.hs (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...