0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından

Kızlar temizlik yaptığınızda ilk nerde başlarsınız 

VE EN ÇOK HANGI BÖLÜM GÜZÜNÜZE AĞIR GELIR :)

21 Cevaplar

0 oy
(119,126 puan) tarafından
Yatak odasindan baslarim en zoru banyo ve mutfak 
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Süpürme en sevmediğim mutfak tezgahı ordan başlarım 
0 oy
tarafından

Hangi oda olduysa en zoru yatak odam bide banyo mutfak hepsi zorrr aslında:ermm:

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Valla ben direk süpürmeden başlıyorum, hiç sevmem bir an önce olsun bitsin diye önce süpürüyorum :D

0 oy
(614 puan) tarafından

Salondan başlarım döne döne yaparım. Gözüme ağır gelende merdivenleri yıkamak suyu çek falan ohooo gene geldi sıkıntı :ermm:

(63 puan) tarafından
Ahaha ben de mutfaktan başlıyorum gözüme yatak odası zor geliyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Önce mutfaktan başlıyorum. Banyo ağır geliyor cifle domestosla kireç çözücü yerleri sil duşakabini parlat ayy yazarken yoruldum by by:D

(63 puan) tarafından
Kıyamam bide erkekler akşama kadar napiyonuz diyince cildiriyorum
0 oy
tarafından
Belli olmuyor ama önce çocuk odası salon antire mutfak yatak odası devam ediyor WC banyo
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ilk en az girdigim yerden başlarım oturma odasindan sonra çocukların odası,kendi odam,sonra banyo ve wc genel temizlik yaptığım zaman böyle yapıyorum mutfagimi ertesi gün yapıyorum gözüme ağır gelen şey koltuk baza çekmek sadece 
0 oy
(377 puan) tarafından
Salon + yatak odasi + mutfak + banyo en son lavabo
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Mutfaktan başlarım, murfak gözüme büyür, banyoyla bitiririm 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Mutfaktan başlarım en zoru gardrop ve çekmece içleri 
0 oy
tarafından

Genel olarak temizlik zor geliyor :D

(63 puan) tarafından
Kankamsin❤❤❤
0 oy
(198 puan) tarafından
Mutfak banyodan başlarım kolay geliyor hemen bitiyor ama yatak odası çok zor ya sürekli çamaşır yıka as katla utule ayda bı katların düzen bozukluğu dolabı indir aşağı :DD
0 oy
tarafından
Ilk.once.orumcek agi filan gibi bise varmi diye yukardan süpürürüm vaktim coksa degilse oncr bütün evi toplarım mutfagi bulaşıkları filan daginiklil kalmaz.sonra süpürür sonra toz alır en son yerleri silerim temizligin bssinda tuvalet banyoyu cammasir suyu döküp bekletirip enn son temizlik bitiminde oralari yıkar isimi bitirir dusumu alip otururum aşa 
(63 puan) tarafından
Eline sağlık canim öyle güzel anlatın ki şimdi kalkıp temizlik yapasım geldi
tarafından
Yani artik rutin olduğu için duzen sıra hep ayni :))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Önce her yerin dağınıklığını toplarım çamaşırları ayarlarım bulaşıkları ayarlar makinelere tıkar calistiririm..oturma odasından başlarım tuvaletten çıkarım sonra işimi bitirip oturunca bütün ağırlığı üzerimde hissederim..yani ağır gelen bölüm bi yer değil hepsi ☺️☺️
0 oy
tarafından
Oturma odasindan  baslarim  mutfak cok zor gorunur gozume
0 oy
(309 puan) tarafından
salondan başlarım mutfak gözümde büyüyo dip köşe gireyim dedim bayramdan önce adam izinli bakar cocuga diye güvendik nerdeeee 3gunde çıkamadım içinden bi cocuk bi mutfak uyut altını al mekik dokununca 
(63 puan) tarafından
Ah kızlar bu ev işinden nedir çektiğimiz laga gelince iki tabak  bi süpürge diyolar kaynanalr
(309 puan) tarafından
kaynana yok basimda cnm saolsun benim adam cenesiyle anasını hiç aratmaz anasına bile derim aynen aksama kadar napiyon sen evde 2saatte bitermiş ev işi ben yapamiomusum
(63 puan) tarafından
Benim kaynana vanda kalıyor normalde şu anda diğer eltime gelmiş ordan söyler oğlumun elbiselerini ötule diye sürekli sorar sana iyi bakıyor mu yemek yapmasını biliyor mu
(309 puan) tarafından
ayyyy napcakmis yapmiyosan geri gönderip iyisinimi bulcakmis huzurlumusun mutlumusun diye sorulur aman olsun dobra ya ona bak sen bendeki orijinal kaynana ikiyüzlü oynuyo buna şükret enazindan neyse öyle davraniyo yapmacık değil bari
(63 puan) tarafından
Yok yok açık söyler kadin bana oğluma iyi bak aldin bende bari iyi bak der gibi dicem diyor zaten neymiş diğer gelinleri ev içine gitmişler yani vana ben ev içine gitmeden ayrı gelmişim huyumu bilmiyor oğlunu merak ediyor muş guya
0 oy
(774 puan) tarafından
Önce yatakları toplarım sonra salonu toplar oradan başlarım sonra bulaşıkları hallederim toz alırım en son süpürgeye geçerim oda bitince banyoyu halledip duş alıp çıkarım canım :) 
0 oy
tarafından
Balkonlardan başlanır daha sonra içerler temizlenir dışarıdan Toz gelmesin diye. En çok tuvalet banyo seviyorum temizlemek 
0 oy
tarafından
Kafama göre takılırım en zor işte elbise katlamak ve ütü onlar olmasa herşey çok iyi :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 572 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
+3 oy
12 cevap 132 göst.