0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diyelim ki kardeşiniz evlenecek uzakta yaşıyor gelinde gelinlik seçerken size sormasını ister misniz FIikir amacli 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kizlar söyle soylıyım aramız çok iyi ya bende fikir amcalı sormasını isterdim sadece tabiki kendi istediğini alacak
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Hayır her gelin kendi seçmeli zevkine göre :))
tarafından
Ufak bir gorumcelik seziyorum sanki :D boşver canım bir kez giyecek insallah kendi zevki fikri olsun yani ben kız arkadaslariima sorarım yine de görümcme sormam:)
tarafından
Yok canım ben görümcelerden  çektim asla öyle olmicam da aramız iyi yani fikir amaclı sormasını isterdim
tarafından
Anlıyorum aranız iiyi olmasindan kaynaklı sanırım ama bu onun özeli belki de hayalinde model var onu buldu yada diktiriyor kafası karışık olsa belki muhabbet arasında sorar aranızda samimiyet olduğundan belki tabi sormamasi asla yanlış olmaz hatta sana sorması uygun bile olmaz bence...
0 oy
(759 puan) tarafından

En güzeli kendi kararı bence karışmama:D<3

0 oy
(119,287 puan) tarafından

Yooo bana niye sorsun ben gorumceme danismadimki ne istiyosa alsin ;)

0 oy
tarafından
Hayır kendi giyecek sonuöta bana niye sorsun ki? Herkesin zevki farklıdır hadi aynı şehirde olunur kalabalık gidilir gelinlik bakmaya beni çağırmaz o zamanda herkes okur ben olmazsam kızarım yoksa karışmam 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben kimseye sormadım canım hangisini isterse onu yaptırttım. Kimsenin de bana sormasına gerek yok. 
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Yok canım kendi zevkine göre secmeli bence. Kardeşimden bile bana sormasını beklemem.
0 oy
(903 puan) tarafından
Giydiğim gelinlikten aldığım beyaz eşyaya perdeye mobilyaya çöp kovasına kadar herşeyi sadece eşimle seçtik :) hiiiç kimseyi götürmedik bu yüzden bende asla bana sorulmasa üzülmem 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Gelinliği gelin seçmeli başkasının fikri önemli degil. Bı şey alırken diğerini de kullanacağı biseyse öyle sorulmalı bana gore
0 oy
(816 puan) tarafından
Bn ablama sordum görümceme degıl. O yızden bna sorulmasınıda beklemem. Alınca resım atsın yeter:D
0 oy
(48,661 puan) tarafından
yani sorsa gönlüm olur sormasa gönlüm kırılmaz ☺️
0 oy
(181 puan) tarafından
Ne onların fikirlerine ihtiyaç duydum ne de onlar bana ihtiyaç duysun
0 oy
tarafından
Hayır kendi ve nişanlısı karar verir. Hatta karışan kaynanaya sinir olurum ben. Ki görümce de kim oluyor. Sectikten sonra ben bunu sectim die atarım cok merak ediyorsa. Boyle olmalı bnce. Tabi samimiyetinize göre değişedebilir
0 oy
tarafından
Hayır sormasına gerek yok kendi zevkine göre seçsin daha iyi hic alınmam 
0 oy
(43 puan) tarafından
Benm ablam olmadığı için iki tane görümcemi de görüntülü arayıp fikir almıştım. Zevklerine güvenirim kendimde kararsız bir insanım. Çok faydası olmuştu. Tabii ki kendim seçtm onlar bana bıraktı ama ben yine de fikirlerini almıştım :) 
tarafından
Yani aramızda iyi bende öyle düşünüyorum
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Ben kimseye sormadım, eşimle gittim aldım. Birisinde bana sormasını fikir vermesini beklemem, sorsa bile baaane ya derim :D

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Evet neden olmasin mesela ben cok kararsızdım yegenime resim atmistim bi gelinligi dedi giy eminim sana cok yakisacak diye

Giydim gerçekten tam istedigim gelinlikti

tarafından
Bizimde aramız çok iyi bende fikir amcalı sormasını beklerdim ama
0 oy
tarafından
Ben sormam ne gerek var her kızın hayalinde bir gelinlik modeli vardır zaten birde o zamanlar insanlar stresli yorgun oluyorlar 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yooo niye üzsünn ki hatta benim direk öyle denk geldi ben seçerken o yoktu ona seçerken ben yoktum provalara denk geldik bir ya da iki sefer en fazla. Herkesin kendi tercihi. Uzak yerlerde oturuyoruz şehirlerde hatta napsın bütün gün beni mi beklesin. Hee bir de iki kız kardeşiz sadece. Görümcemlere fotoğraf çekip bile göndermedim kayınvalideme de ben sandım kız kardeş. 
0 oy
(947 puan) tarafından

Bu Sözünde bi an gorumcemi gördüm. Oda herseyimin icinde olur esime sikayet eder beni sürekli sormadi bi sey alirken danismaz falan diye ona neyse. Benim evim benim zevkim .Benim de oglan kardesim var ama karışmam ben bi seyine.   Herkesin zevki kendine sonucta bu onun düğünü niye sorsun ki ;) 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 622 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tutku01 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayaller (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.