0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

Kızlar sabah demiştim Eşim benden 3 saat uzakta yolda babasıyla hastanede kalıyor Babası hasta diye ben Oğlum da evde tek başımızayız 3 yaşında oğlum evimiz biraz uzak Şimdi beni aradılar gelip seni alacağız bugün gel Bizde kal diye. 

Kaynanam gil aşırı karabalık kızları damatları gelinleri hep Oradalar Hani dedim ya Ameliyat oldu kayınbabam o zaman kalmak zorunda kaldım 2-3 gün hiç rahat değildim ben de dedim ki ben evde kalacağım bir iki günden bir şey çıkmaz bir şey olursa ararım haber veririm dedim Zaten aramız 5 dakika

Tamam evde tek başıma kalmaktan korkuyorum hamile olduğum için de bir yerde rahat edemiyorum bugün yasak Elma'da var:D dua mı okurum oğluma alırım uyurum sizce

6 Cevaplar

0 oy
(6,812 puan) tarafından
Kizz kal evinde vende o kadar korkaktim ki 1 yasinda oglum var o bana nefes yani o olmasa kalamam ama ogluna saril yat hic birsey olmaz rahatini bozma
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende bekarken Çok korkardım hiç ttek yatamazdım evlendim asım biz evlendikten bir sene sonra tir aldı kendine onunla uzun yola gidiyo 1 hafta 10 gün 20gun belli olmuyo başta 20 gün kaynanamların orda kaldım sonra baktım onlar daha korkunç şimdi iki senedir tek kalıyorum evimde eşim kaç gün giderse gitsin oğlumu doğurduğunda bile konusuyken eşim işe  gitmek zorunda kaldı 10 gün hastanede yatmıştık zaten çıktık 2 3 gün sonra eşim gitti o zamanda tek kaldım ben kimse kalmadı yanimda
0 oy
(468 puan) tarafından
Aa ben unutmuştum bugun yasak elmnın oldgunu kız akşam yine hatırlat.Evi falan siliyorum yarın eşimin doğum günü tansiyonum düşüktü bende akıl falan kalmadı.Senin konuna gelirsek bence gitme evde otur kafanı dinle bende 33 haftalık hamileyim eşimin işi vardiyalı bi gidiyor akşamdn sabaha çalışıyor bi sabahtan akşama bende evde tek başınayım kapımı beş altı yerden kitliyorum oturuyorum evde benimde eşim gece 11 buçukta gelcek işten. 
0 oy
tarafından
İnsanın evi gibisi yok diyorum canım :))
0 oy
(1,006 puan) tarafından

Kız konuyla alakasizda yasak elma yeni bolum mu basliyo :)))

(614 puan) tarafından
Evett bu aksam :D
(1,006 puan) tarafından
Bakariz o zaman :))
0 oy
tarafından
Ben olsam giderdim cocugada değişiklik olur bı gün kal gel orda TV yokmu orda bak dizine  biz kendimizde kalabalığızda o yüzden severim gezmeyi
(614 puan) tarafından
Kız canm bildiğin gibi değil tv karşısına falan geçemem ki o karabalikta
tarafından
Otur o zmn oturdun yerde;))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 239 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,381 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy