0 oy
1,491 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından

image

image

eşimin msjlarimi yakaldim sizce bakmam gerekiyo hayatımda ilk defa böyle bsyini gördüm ben bsy yapmadım falan deyip geçti bugün ne telefonunu açtım ne muhatap oldum gece geç geliyo o sizce bakmam lazım nasıl dacranamam gerekiyo 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Biraz tepki göster ama abartmadan ciddi ciddi birşey yok bunu da bir daha yapmaması için birazcık trip falan at fazlasına gerek yok bence 
(1,238 puan) tarafından
Bilmiyorum ya eşim hiç öyle biri değildir ilk defa gördüm ve hep o msj atmış yani kiz
(1,043 puan) tarafından
Zaten anladığım kadarıyla eşinin de kötü bir niyeti hatta devamlı kızı görmekten rahatsız olmuş sanırım tek sıkıntı sonda canım demiş o da bir nebze alay barindiriyo sanırım büyütecek birşey yok bence biraz trip at kocanla aranı soğutma boşuna
(1,238 puan) tarafından
Evet oda dedi alay olsun diye bay canım bay dedim ama gerçekten yani şimdi buna bsy demesem illerde daha kötüsü de olabilir hani engelle gitsin ne muhatap oluyorsun
(1,043 puan) tarafından
Biraz trip at birazcık soğuk davran laf sok durman gereken yeri bilirsin zaten ne sıkıntılar yaşanıyor ve araya birkez soğukluk girdiği zamanda geri eskiye dönmek zor oluyor herşey kararında
(1,238 puan) tarafından
Yanı ilk.defa olduğu icin nasıl davranacağını bilemedim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evine eşine çocuğuna sadık bir insan karşısndaki bayanı heleki tanımadığı sosyal medyadan özellikle terslemeli Muhattap dahil olmamali utanmazsa yalvracak kal diye bide canımlı uğurlaması vıcık vıcık git telefonu kır kafasında nasıl bu zihniyetle evli olmasına rağmen millete yazıyor
(1,238 puan) tarafından
Gerekten aklım almiyo yani kiz yazmış önce sürekli falan ama cevap vermesi bile bir şeydir engelleyebilirdi
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Tanımadığı birine nasil cnm diye hitap ediyo ya cok itici
(1,238 puan) tarafından
Evet hemde çok yakistiramadim ona
0 oy
(9 puan) tarafından
Cnm ne ya  tanımadığı birine nasıl canım diyebiliyor 
(1,238 puan) tarafından
En çok da buna kızdım yani
(9 puan) tarafından
Kendisiyle konuş bu konuyu canm ne demek de kavga et gerekirse bu ne saçmalıktır cocukmu
(9 puan) tarafından
Trip att hak edio
(1,238 puan) tarafından
Kafam durdu yaa görünce konuşmalar taaa 4 ayın yani aradan bayya da zaman geçmiş silmemiş de öyle kalmış
(9 puan) tarafından
Unutmuş silmemis canım sözü hiç güzel değil benimki yapsa mahhfrderm onu valla hiç unutmam
0 oy
tarafından
Ne uygulamasi bu? Nerds gormus videolarini kocanin
(1,238 puan) tarafından
Tiktok uygulaması güya silicekti
tarafından
Ay o tiktoku Allah kahretsin ne sacma bisey o ya
0 oy
(365 puan) tarafından
Canım bı kere sosyal medya kullanmanızı hata buluyorum kumar oynuyorsunuz bildiğiniz .. şeytan işi bir yere giriyorsun kadın resimleri habere giriyorsunu bilmem bikini kizlar yani hep saptirsmk için elinden geleni yapıyorlar lanet olasi internet elimden geldiğince bundan uzak tutmak önceden oyun oynanirdi şimdi internetten yazıyorlar reklam çıkıyor görüntülü konuşma bilmiyorum 
(365 puan) tarafından
İşte kullanmaman gerekir yani türlü türlü yazan insanlar oluyor görmediğini şeyler de olabilir şimdi gizlenmek için çok şey saglaniliyor tabi rabbim saklamazda bence uzak tut
(1,238 puan) tarafından
Işte bende kullanma diyorum kapat hepsini ne gerek var
(365 puan) tarafından
Rahatsız olan insan demez karşıma ikide bir çıkıyorsun direk engeller biter .
(1,238 puan) tarafından
Evet bunun acısını çok kötü cikarticam ondan bidaha da asla guvenmiyecem
(365 puan) tarafından
Ve empati kurmasını sagla sinirle konuşma cnm ben olsaydım de nasıl bintepki verirdin bende kullanayım aynısını yapayım de sakın bı sekilde kavagayla daha büyür iletişim kurabilirsiniz sağlıklı bir şekilde cnm
0 oy
(219 puan) tarafından

karıda az azğın değil töbe töööbee:angry:

(1,238 puan) tarafından
Hesaba baktım kapatmış yoksa napacagini bilirdim
0 oy
tarafından
Canım ı o anlamda söylememiş yani ikile anlamında söylemiş bncede tepkini göster ama abartmadan uzatmafan silmesini istediğini söyle 
(1,238 puan) tarafından
Evet oda öyle dedi ama ne bileyim şaşırdım bende
tarafından
Fazla uzatma bnce derim bnn canım
(1,238 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum eve gelme.dedim
tarafından
Yaa neden öyle yaptınki ortalık ****** kaynıo adamın ne suçu var onlar yazmış işte
tarafından
Evet kesinlikle canim kelimesini ikile anlamında kullanmış. Uzatılacak bisey yok
0 oy
tarafından
Konuşmak istemiorum ama bana yaz takmı modunda kocan 
(1,238 puan) tarafından
Bilemedim ki napsam kaldım öylece ne diyeceğimi bilemedim
0 oy
tarafından
Konuş bencede karşıdakide bı salak  kendinden emin konusmis
(1,238 puan) tarafından
Gerçekten çok üzgünüm başına daha önce hiç gelmedi kendimi kötü hissetim bian kaynar su döküldü kafama sanki öyle şaşkınım
tarafından
Haklısın tabi kim olsa öyle olur ama eşine güveniyorsan da fazla üstünde durma
0 oy
tarafından
Bunları böyle görüp hala duruyormusun git telini parçala bütün hesaplari sil 

Bir daha aynı b.ku yemesin 
(1,238 puan) tarafından
Işte sabah acele acele gitti gün içinde hiç açmadım telini bi dünya  msj atmış falan ama eve gelince konusucam
0 oy
(13 puan) tarafından
Yapacağın şey çok basit telefonu onun bitarafına sok kır parçala böyleleri akıllı telefon kullanmayı bilmez şerefsizlik yapar ver eline tuşlu telefon onunla debelensin 
(1,238 puan) tarafından
Yanı çok kafam karışık ne dicemi bilmiyorum ama eve gelme sakin dedim
(13 puan) tarafından
Tavrın net olsun gözü korkarsa bidaha böyle şeylere kalkışmaz
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Önce eşin yazmış yanlış görmüyorsam
(1,238 puan) tarafından
Hayır bayanın önceden çok msj atmış bayya sonra eşim iste.guya ikide bir yazıyosun karşıma çıkıyorum falan demiş savunmuyorum asla yaptığı çok yanlış bsy
(8,081 puan) tarafından
Eşin gayet yerinde cevaplar vermiş canım kötü birşey göremedim öyle bakınca. Kinaye olarak canım demiş bence
(1,238 puan) tarafından
Olsun neolursa olsun muhatap olmamasi gerekirdi
0 oy
tarafından
Valla siz çok rahatsınız ben olsam eşimi orda öldürürüm
(1,238 puan) tarafından
Tabiki kim olsa öyle yapar ama bebeğim var yüksek sesten korkuyo onuk icin pek bsy demedim akşamı bekledim
tarafından
Kız bağır çağır yani canm ne demek el âlemin kadına denilecek laf değil
(1,238 puan) tarafından
Evet eve gelsin hele biliyorum ona napacagimo
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Zaten böyle tıktık falan başlı başına saçma bı uygulama. Ayrıca binkadjnla sohbet etmesi sacmalik
(1,238 puan) tarafından
Tabiki saçmalık nefret ediyorum sosyal medyadan
0 oy
(774 puan) tarafından
Yani eşinin bir suçu yok gibi görünüyor tabi hiç cevap vermese daha iyiymiş ama bidaha yapmaması için darıl azcık sende 
(1,238 puan) tarafından
Tabiki tavrımı koyucam ama bidaha yapmayacağının garantisi yok asla güvenemem daha
(774 puan) tarafından
Haklısın canım bu senin vericeğin bir karar.
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Valla erkekse benim kinin böyle mesajını yakaliyim bak neler oluyor 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Biraz kötu olmus dogru degil yaptigi cnm demesi cok yanlis sanki evde sana hep aşkim canim diyo

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,178 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,238 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 644 göst.