0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doğum yapalı 19gun oldu ama o kadar sinirli, alıngan biri oldum ki özellikle eşime karşı değil yanıma yansmasi görmek ble istemiom sonra pişman olyrm  nye byle dye ve bugün 8eylul beni kaçırdığı gün bilmiyorum yanımda yatio şuan ve bn agliom nye böyle oldum dye napicam aramıza resmen soğukluk sokuom  sonra pişman olyrm off off:(:( kayınvalidem bugün Tugay uyusn işe gdii dedi bnde zaten sabah bn bak gece bak o ne yapacak dedim bde eşim birkaç kez bu çocuğu sen istion dye yaptım bn öyle istemedim dedi çok zoruma gitti son olarak eşyalarımı gönderdi ailem nakliye parasını biz verdk 400tl ve eşim bna snn eşyaların bu kadar para eder mi dedi ki baza yatak dolap sandık ve esya geldi kac koli acaba bunlar mi etkinlii bni k.bakmayin uzattım ama dayanamıyorum intihar edesim geliyor sürekli

4 Cevaplar

0 oy
(377 puan) tarafından
Lohusa sendrmudur cnm. Herkese farkli taktigi noktadan oluyor genelde. Mesela bnm kzm ilk dogdugu gece hastanede emyodu tikandi birden mosmor oldu nefes alamadi annem hemsreyi cagrdi sirtna vurdu nefes aldi. Panik yapma ddi sirtina vur daha kuck o dedi nefes almayi tam blmyo falan ddi. Sonra o panik bnde kaldi. Eve geldik kzm kusarken bogulyo gbi olyodu nefesi icine kacardi. Geceleri 5 dkka uyuyamazdm. Aglardm hep. Ya bsey olrsa dye ölum korkusu sarmsti bni besige bakp aglardm.bu hep boylemi kalck bnde dye esime sarilirdm bunaldm ben derdim. Esimn teyzesiyle knstk. Braz bana ddiki kendne iy bakki kznda iy olsn hemen cokersen cocun ortada kalir kmsede bakmaz dogru duzgun ddi. Doktrlada konstk braz bna korkma bogulmaz ddi yastik koy yan yatr dedi oyle oyle duzeldm baya panigim gecti atlattim onemli olan bnce insnin kendini guclu tutmasi toparlanmasi. Motive etmesi en onemliside sen bi annesin her konuda guclu olman lazim arkanda bi cocugun var ona sen bakp dusnmessen km dsuncekki
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Canım lohusasin şuan ondan bu kadar alıngansın bende öyleydim zamanla geçecek bebeğini kokla bol bol vakit geçir birbirinize alışın kötü düşüncelerini de at kafandan 
0 oy
tarafından
O kafadan hemen kötü düşünceleri atıp yerine hemen pozitifleri koyuyosun acil !! Sen annesin bebeğin var. Kimse önemli diil dünyadaki farz et ki sadece ikiniz varsınız. Öyle Bağlan ona. Öyle deli sev. Tecrübe eden birisi olarak söylüyorum ki ilerde büyür o depresyon. Sakın ha izin verme canım. Yeni doğumdan sonra çok normal gerginlik. Ama minimal hasarla kurtulmaya bak.. 
tarafından
Sabahın köründe burda noruyosn
0 oy
(2,241 puan) tarafından
tam da lohusa depresyonu bu evet bende yasadim 40 gun agladim kendi cocugumu istemedim bazi seyler se yasayinca ustune tuz biber oldu .hani derler ya bebegi kucagina alinca duygulanirsin falan diye ben yasamadim alin goturun dedim herseye agliyodum kimseye tahammulum yoktu sonra toparlandim simdi ben neler demisim da diye kendimden utaniyorum kizimi da oyle seviyorum ki onsuz nefes alamam.. kendini toparlamaya calis canim sen annesin ilerde pisman olacagin seyler deme kendini bosa harap etme hepsi gececek emin ol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 438 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.

374,705 soru