0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından

Eşimle evlenmeden önce 5 yıllık bir tanıma fırsatımız oldu o dönemde aramızda yüzük takalım diyen kendisiydi neyse evlenmeden takıyodu fakat evlendikten sonra ısrar etmeme rağmen takmak istemiyo sürekli bahaneler buluyo bu durum beni çok sinirlendirdiği için bende takmıycam dedim kendisine o da takmazsan takma dedi  bende çıkardm yüzüğümü gerçekten çok kırıldm

44 Cevaplar

0 oy
(107 puan) tarafından
Benim eşim takıyor daha 2 senelik evliyim hiç çıkardıgını görmedim
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Esimin is yerinde yasak zaten.tak çıkar yapmaz.11 senelik evliyiz oda bende takmiyoruz.
(1,755 puan) tarafından
Ben tek tasimi takarim ayni senin esininki gibi canim benim esiminde is yerinde yasak izindeyken memlekete giderken takar cokda sever yuzugunu
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşim işinden dolayı takamiyo tehlikesi var diye ama dışarı gezmeye çıksak alır takar..boşver ısrar edip kendi canını sıkma güveniyosan takmasın yapan insan her türlü yapar..yanlış anlama eşin işin söylemiyorum genel olarak yani yapan yüzük varken de yapar 
(47 puan) tarafından
Haklısın öyle tabi de sadece değer verdiğini göstermesini isterdim bunun için tartışmaya girmesi de bana çok saçma geldi
(9,626 puan) tarafından
Sende haklısın keşke öyle kırıcı olmasaymış ama malesef bizim türk erkeklerinin kökünde bi odunluk var
(47 puan) tarafından
Güveniyorum ama sadece değer verdiğini de görmek istiyorum hatta ben demeden taksa çok mu zor bunu yapmak işte işine gelmiyor
(9,626 puan) tarafından
Evet biz kadınlar aslında çok küçük şeylerle bile mutlu olabiliyoruz ama erkekler bunun püf noktasını bi türlü bulamiyo halbuki çok basit..bide bunlar ayarlanabilen saat gibiler kurmadan çalışmıyolar illa yönlendirmek lazım bazı şeyleri tek düşünüp tek başlarına yapamıyolar
(47 puan) tarafından
Evet içinden gelerek yapması beni daha çok mutlu ederdi ama artık bu konuda ısrar etmenin de bir anlamı yok sanırım
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Aklımıza geldikçe takıyoruz ikimizde :D ama memlekete giderken kesinlikle takarız millet bişi bidi edip sinirimizi bozmasın diye bence çokta önemli değil takip iş yerinde de çıkarabilir sonuçta ama ısrar ettiğinde takiip seni kirmasa keşke...

(47 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz zamanlarda takardı işe gitmeden, isten gelince de takardı 1 yıldır ara ara takmaya başladı ama bu pandemi olduğundan beri takmıyo
(7,791 puan) tarafından
İlk evlendigimizde sözden sonrası daha doğrusu eşimde hep taktı evlrnip aynı eve geçince bı ay da geçince ikimizde pek takmiyoruz bilmiyorum biz ki umursamaziz ama kavga sebebi değil bence canım evdeyken takip iş yerinde çıkarsa daha kötü
0 oy
tarafından
Takıyor neden takmasın ki herkes haddini hudununu bilmeli bu sayede dışardan gören insanlar . Aaa bekarmış gozlenimi veriyor.  Ne gerek var.  Sevmeyen adamlar gerçekten var senin adam da öyle belli ki
(47 puan) tarafından
Yüzük takmayı sevmiyorum demiyor ki sürekli işini bahane etmesi hastalığı bahane etmesi beni üzüyo
0 oy
(180 puan) tarafından
Gebeliğin verdiği duygusal çöküntü ile birlikte bu postun benim aklıma çok kötü seyler getirdi :( 

Eşimle univ aynı siniftaydik bunu başka sevgilisi vardı memlekette ve bu hiç yüzüğünü çıkarmazdi hatta kendi kendime demiştim ki keşke biri benide böyle sevse kız farklı şehirde ama yinede çocuk bir gün yuzuksuz dolanmaz diye ama Allah'ın taktiri bu ya o yüzüğünü hiç cikarmayan adam şuan benim kocam 4 senelik evliyim 1 senede nisanli kaldım ve birgün bile benim için yüzük takmadi.. 

Şimdi sizin postu görünce düşündüm de evet eşim yüzük takmiyor hatta hiç takmadi...
(180 puan) tarafından
Belkide o kıza verdiği değeri bana vermiyordur...
(47 puan) tarafından
Peki sen sordun mu eşine neden takmıyorsun diye
(180 puan) tarafından
Bazen insanın aklı gider ya hiç dusunmezsin aklına gelmemistir ya işte benimde hiç aklıma gelmemişti ta ki sizin postu görene kadar. Daha önce yüzük mevzusu geçti aramızda parmağımı ağrıtıyor dedi bende önemsemedim açıkçası çok sorun yapmuyorum yüzüğü ama şimdi düşündüm de sevgilisinin yüzüğünü bir an bile çıkarmıyordu parmağı acımıyordu da bana gelince mi acımaya basladi
tarafından
İçim acıdı nedense. Ben olsam kıyameti koparrim birde yakından şahit olmuşsun takmasina ben üzülürüm belli ederim
(180 puan) tarafından
Bazı şeylere nötr kalmak en acısı bence. Evet gece aklıma geldi uzuldum ama inanır mısın onunla bunun kavgasını edecek halim yok... İçimden hicbisey yapmak gelmedi yapmadım da bence en acısı bu
0 oy
(460 puan) tarafından
Takıyor. Akşam eve gelince çıkartır sabah işe giderken geri takar. 
0 oy
(396 puan) tarafından
Isı gereği takamıyor bikeresinde az daha yüzükle beraner parmağı kesiliyordu o yüzden çıkardı ama dışarıya bi yere gitsek hep takar bnce yüzüğün pek bi manası yok bağlılık yüzükle olmuyor canım içinde olmasın yeter ki cok şükür o konuda da hic endişem yok bnce çok fazla büyütme bu olayı sna ve ailene karşı iyiyse
(47 puan) tarafından
Çok şükür bana ve aileme karşı çok iyi tek problem yüzük
(396 puan) tarafından
O zaman hiç huzurunu bozma kardeşim bağlılık yüzükle olmaz hic yoktan aranız açılmasın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Alyans eşler arasında ki bağı temsil ediyor. Güvenmek güvenmemek  değil de bence evlilik kalpten devam ettiği sürece alyans takılmalı 
(47 puan) tarafından
Aynen çok haklısın o taktığı müddetçe bende parmağımdan hiç çıkarmazdım ama artk o takmayınca benim de takasm gelmiyo malesef
0 oy
(270 puan) tarafından
11 yıllık evliyiz hiç çıkarmaz çok şükür.Ben bazen takmam ama o hiç çıkarmaz.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben takmam o takar 
0 oy
(549 puan) tarafından
Bzde yaklaasık 2 yıldır evliyiz 1yıl nısanlılk drkn taktı hep. Bn takmıyorum mesela sıkıo dıe 

Bazı erkklr raht edemıo enıstmde oyle mesela 
0 oy
(3,769 puan) tarafından

O takmaz bana tak diye ısrar eder bazen

Zor durumda kalınca sattikdi elimizde olsan birtek altın yüzüklerimizi.

Snra tabi yerine koyamadk

Gümüş iki yüzük aldı eşim hediye olarak elim boş kalsın istememis

Ben ona birşey almadım o istedi aslında ara ara durum olmadı 

Oda bende üstünde durmadk

Bende takmam oda aslında takılsa güzel olur ama umrmda değil okdrda 

0 oy
(12,854 puan) tarafından
İkimiz de takmıyoruz canım
0 oy
(120 puan) tarafından
Bende takmam eşimde takmaz 
0 oy
tarafından
Biz takıyoruz neden takmıyayim seviyorum eşimde takar 3 yıllık evliyiz eşim yanımdayken ailesinde kalmıştık cumaya gitti evde unutmuş abdest alırken evden çıkmış bana yazdı yüzüğumu unuttum al kaybolmasın bende kızdim niye unuttun diye normalde takar birde ayrı sehirlerdeyz özellikle sorarim benim evim girs kat balkonum yola bakıyor balkona çıkarken bile kontrol ederim parmağımda mi eşim yanımda değil evli olduğum görünsün diye birde ben takıntılı bir insanım galiba :)))
0 oy
tarafından
11 senelik.evliyiz hiç takmaz brnim için sorun değil takıp takmaması 
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Kaybettı yüzügünü memlekette tarlaya gıttıgınde.gümüş yüzğktü bende hamılelıkte takamadım ellerım sısınce sımdı aklıma bile gelmiyo.Boyle seyler ıcın sıkılma canım seytanın vesvesesi.AErkeklerın bır cogu yuzuk takmaz.Bunun sana verdıgı degerle bı ılgısı yok 
0 oy
tarafından

1 yıllık evliyiz ben takmıyorum o takıyor :)

0 oy
tarafından

Ikimiz de takmıyoruz çünkü kilo aldık parmaklar sucuk oldu :D

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 643 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 471 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,280 soru

11,352,779 cevap

34,825 kullanıcı

...