0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar selam. Ben 3 senelik evliyim. Evimize taşınırken tuvalet degistirilmedi. Önceki oturan kişide sağolsun heralde hic eliyle ovalamamis içini. Hani su lekesi bi zaman sonra katilasir kalin bi pisliğe dönüşür ya tuvalet komple oyleydi. Suyunu çektirip banyo çöz camasir suyuyla iyice ovdum kalin kalin cikti kirler ama en dibindeki kaldi. Banyoyu yikiyorum komple herşey tertemiz ama sirf o lekeden dolayı sanki tuvaletin içinde afedersiniz biri büyük tuvaletini birakmista cikmis gibi duruyo. Onu nasil cikartirim

13 Cevaplar

0 oy
(396 puan) tarafından
Inanır mısın aynı sıkıntı bnm evde de var ne yaptıysam çıkaramadım bnde bekliyim burda hoş durmuyor baya rahatsız edici bsy
tarafından
Geçenlerde suyunu bida cektirdim ne bulduysam döktüm birazını daha çıkardım ama banamisin demiyo bi kolayı vardır mutlaka bi bilen çıkar inşallah :)
(396 puan) tarafından
Inşallah ya bnde muzdaribim bu durumdan
tarafından
Ben çıkardım lekeyi porçöz kirec sökücü döktüm süngerle ovaladim saniyesinde çıktı :)) sende dene mutlaka
(396 puan) tarafından
Hadi ya bnde alıp yapayım bari çok tsk ederim
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
Kola kireci alıyor diye duymuştum ama denemedim hic
tarafından
İçtiğimiz kolami
(180 puan) tarafından
Evet siyah kola varya asitli şekilde döküyordu bı videoda izlemiştim o asit kireci kaldiriyordu. Birde tuzruhu var kireç sökücü var tabi ikisini aynı anda kullanmayın ama özelikle tuz ruhu güzel temizler
tarafından
Tuz ruhundan korkarım ben ya hiç almadım eve valla onu değilde kolayı bi deniyim diğer fikirlerle beraber
0 oy
(5 puan) tarafından
Valla bahsettiğin nasıl bişey tam anlamadım ama bizimde tuvalete beton harcı dökmüşlerdi. Por çöz döktüm hiç bişey kalmadı. Onu çıkardıysa bence senin tuvaletide temizler  a101 den almıştı eşim yanlış hatırlamıyorsam
tarafından
Por çöz kireç sökücü var omu
0 oy
(398 puan) tarafından

silitpeng kireç sökücü al bibe bir :D

tarafından
Biri daha kireç sökücü demişti. Galiba bu işe yaricak. Yarın ilk iş kireç sökücü almak oldu :)) teşekkür ederim
(398 puan) tarafından
ewet ama hepsi aynı etliyi vermezz silitpeng unutma :D ayrıca duşa kabin musluk çayfalk içi hepsine iyi glir
tarafından
Biride por çöz un kireç sökücüsunu demiş :D tamam silitpengmi nedir ondan alcam adını yazamiyorum daha :D klor tablet demiş bi arkadaş onu biliyomusun sen
(398 puan) tarafından
yok valla ben hep silitpengi kullanirim  bunun derz temizliycisidr var yag cozude var hepside mükemmel :D
tarafından
Teşekkür ederim :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Cifi ve klor tableti atıyorum içine en az iki saat bırakıyorum mümkünse tüm gece kalsın sabaha kadar hiçbir şey kalmıyor. Klor tablet artık büyük marketlerde bile var. Bulamazsan maske takarak ve evi terkederek domestos cif ve porçözü dök kapağını kapat en az iki saat beklet banyoya bile girme sakın ama. Kimsenin günahına girmek istemem. Beklettikten sonra kapağı kaldırmadan sifonu çek tekrar çifle ovala bembeyaz olur. Bizim burda sular aşırı berbat hergün de temizlesem 15 günde o dediğin kıvama geliyor 
tarafından
Klor tabletin ne olduğunu bilmeyen ben  bulaşık tableti değil dimi neki o
(13,202 puan) tarafından
Bilmemem gayet normal ki. Yoğunlaştırılmış çamaşır suyu tableti büyük yerlerde hatta hastanelerde dezenfektan için kullanılır. Hastane kokusunu yaratan meret ama inanılmaz iş yapıyor. Temizlik toptancılarında da vardır. Varsa hatta önce oralara bak.
tarafından
Bizim burda büyük bi temizlik malzemeci yeri var orda kesin vardir o zaman. Biri kireç sökücü demiş cikariyo diye. Önce onu deniyim yaramassa senin dediğinden bulayim. Teşekkür ederim hayırlı geceler :)
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım bak bakalım. Eğer ağır kirse öyle çıkar. Ve onu tek kullanman zehirlemez kesinlikle seni. Dediğim karışım çok tehlikeli.
0 oy
tarafından
Bizimde taşındığımızda öyle vardı kireç sökücü döktüm beklettim beyazladı ama dikkat et çok soluma ağır kokusu var 
tarafından
Yok kireç sökücü denemedim cif camasir suyu banyo çöz gibi şeyler denemiştim ama herkes kireç sökücü demiş mutlaka denicem
0 oy
tarafından
Canim tuz ruhu denednmi eritur gotrur onu 
tarafından
Tuz ruhundan korkuyorum ben ya o yüzden hiç almadım eve
tarafından
Onu dokdugun an cikar o leke korkmana gerk yoki bn hep kullnirm kucuk bir kutu al dok ovman bile gerk yok yag gbi erir gider
tarafından
Cidden mi o kadar mı etkili şu porçöz u deniyim yaramazsa bunu deniyim ins cikar ya cok sevinicem çıkarsa teşekkür ederim :)
(7,193 puan) tarafından
Ciğerlere aşırı zarar veren bir şey
tarafından
Maskeni tak dok cik hic bisey olmaz.1saat sonra guzlce suyu dok yika mis gbi   olur ama sede kirec olan yerlere dok
0 oy
(140 puan) tarafından
kesinlikle porçözzz :) bnm bulunduğum yerden dolayı sular çok kireçli bn onu kullanıyorum. senkinide çıkarır bence denemediysen denemelisin.
tarafından
Denemedim deneyeceğim :) çünkü herkes kireç sökücü demiş senin gibi galiba çözümü buldum :)
tarafından
Evet sayende bi seferde çıkardım :) bugün döktüm bi ovaladim anında çıktı Allah razı olsun :D
(140 puan) tarafından
hayırlı olsun canm :) ben şişe şişe bitiriyorum :)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bende bu eve taşındım aynıydı naptysam geçmedi nefret ediyorum oyuzden insan arada ilaç döker temizler ya oturan gelin çok pasakliyms
tarafından
Kireç sökücü diyolar kesin çıkarıyor Muş :) bende aynısını diyorum insan bi kere ovalamazmi 3 senedir bende niye olmadı yani. Ve ben geldigimde heryeri öyleydi igrene igrene çıkardım malesef
(3,617 puan) tarafından
Bnde 1 gune 1 gün yıkadım ama yok Kiz izi kaldi gecmio
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Porçöz dok canım.
tarafından
Herkes porçöz demiş galiba çözümü buldum :) porçöz kireç sökücü dimi
(4,668 puan) tarafından
Evet canım.
tarafından
Porçöz çıkardı tşk ederim Allah razı olsun :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tuz ruhu dök beklet canim
tarafından
Tuz ruhundan korkuyorum ben ya hiç almadım eve :)
(4,961 puan) tarafından
Eşim almış benimde korkacak bişey yok aslında dök ve kapısını ört bı sure beklesin
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Canim bak bundan al sadece lavabo ve tuvalet tasinda kullanilir fayansina falan dökkme. Normal kireç sokuculerden bin kat iyi. Netten almana gerek yok bi cok yerde satilir belki gormussundir bile

image

tarafından
Yok hiç görmemiş tim. Buda kireç sökücü. Şu önce porçözü denicem olmassa diğer söylenenleri denicem bakalim ins hallederim. Teşekkür ederim cevabın için :)
(7,411 puan) tarafından
Rica ederim canim:)) Buda kireç sokucu ama sadece dedigim yere kullanılıyor canim. Normal kirec sokuculer heryere kullanılıyor. Ama bu daha iyi. Sen digerlerini dene ise yaramaz ise bunu kullanirsin
tarafından
Evet ins cikar ya bi değişik duruo :)
0 oy
(830 puan) tarafından
Benim lavabomda öyleydi canım en son pas ve kireç çözücü varya onu döktüm tertemiz oldu bir dene istersen :)
tarafından
Evet bugün kireç sökücü denicem herkes kireç sökücü demiş :) tsk ederim :)
tarafından
Evet çıkardı cok teşekkür ederim çok mutluyum :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 450 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,025 göst.
29 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...