0 oy
1,183 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
kapalı
Kızlar WhatsApp ya da telegram grubu var mı. Ben gebe soru cevap da sormuştum ama kimse yorum atamadan kapandı sorum o yüzden buraya geldim. Hamile kalmak isteyenlerle birlikte grup yoksa eğer açsak olur mu telegram da telefon numarası görünmüyor WhatsApp da olur farketmez. Birbirimizle kullandığımız kürleri ya da  yöntemlerimizi paylaşırız. Yaptığımız gebelik testlerini atabiliriz.
notu ile kapatıldı: Yasak post

3 Cevaplar

0 oy
(283 puan) tarafından
Post kapanir ama olsa güzel olurdu
(116 puan) tarafından
Telegram güzel olur orda telefon numarası gizli oluyor kimse görmüyor biz okul dersleri için orayı kullanıyoruz
(283 puan) tarafından
Post kapanmadı ben şaşkın böyle bı post bende açmıştım kapanmıştı telegram değilde wp grupu güzel olurdu
(116 puan) tarafından
Kapandı bile site sahibi müşterilerini kaçırmak istemiyor galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından

Burdaki kimseye güvenmeyin lütfen bence benim tanıdığım arkadaşlarım var ama bu hemen olacak bişey değilki tanımadan etmeden 

tarafından
:D istersen tanisalm nonu ver telegram kuralim anam
(116 puan) tarafından
Burda da kimseyi tanımıyoruz da güven konusunda haklısın ama bebek isteyenlerle birlikte yöntem paylaşmak güzel olurdu burdan fotoğraf atılmıyor çünkü testlerin fotoğrafını falan atmak için
tarafından
Telegram nee laaa watsap biliyorum da
tarafından
Yavru millet babasina guvenmiyor kimse vermez numara falan ayrica resim atiliyor buraya
(116 puan) tarafından
Telegram WhatsApp gibi aynı gruplarda kişi sayısı daha fazla alınabiliyor ve telefon numarası gizli oluyor genelde öğrenciler kullanıyor bizim ders gruplarımız var baya aktif
0 oy
tarafından
Burdan paylaş  nie sana no versinler güvenip 
tarafından
Aa bölüm  ne ...
Kalırsın valla burda bazıları soğan kuru maydanoz kuru falan deniodu.
Kimi de yün isitip üstüne oturyodu
(116 puan) tarafından
İlahiyat okuyorum uzaktan eğitim
tarafından
Çok iyi.  Baktn  virüs bitmiş  sen mezun olmuşsun  hamilesin.. Allah büyük
(116 puan) tarafından
Ay inşaAllah canım ya bebekleri çok seviyorum öğretmenlik de yaptım geçen yıl çocukları seviyorum Rabbim isteyen tüm annelere nasip etsin inşaAllah
tarafından
Inşallah dualarım seninle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 217 göst.
0 oy
3 cevap 183 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nevra_z (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 357 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy