0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Az önce eve uçan  bı bocek girdi sinek degl bildgniz ucan bı böcek burda çok şık giryo evimize imkanm oldukça kendim cikarmaya calsyom neyse eşim koltukta uyyodu bende böcekle savasiyodum:D yastıkla koltugn arkasına grdi koltun arkasını balkon kapısına dayadım oraya çektim sese uyandi sanrm sonra bana trp attı naptim ki ben ona ben kendi başıma savasiyodum bocukle bende ona atymalmym o alsaydı bocegi ilk basta gördu üstüne uyudu almadan

O deglde böceğe yastk atarken bı kaç kez ustune denk geldi yastik :Donami acaba trbi

Not.. böcekten cook korkarım:(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bunlar hep rahatlıktan hacı  boşver 2 öpücük 1 gülücük  unutur adam:D

tarafından
Tabyki canım beni. Komigme gitti aslında ondn yazdim atmam tabiki trp canısı:))
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin. Adım atsanız yazıyorsunuz ya:-) 
tarafından
Serbest canm sende aç amac sohbet  deglmi?:)
(1,165 puan) tarafından
:-) dur ben bı düşüneyim ne açsam acaba post olarak:-D
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hahahahaaahahah okurken yaşadım ben olsaydım haşlamıştım o sineği
tarafından
Sinek olsa keşke bacım kanatli bildn bocek bide duvara değince takirdiyo sert bı yapisi var çok korkunçtu ben cok korkarim:)
(2,589 puan) tarafından
Öldürdün mü haahaahahah sabaha sakla eşine göster  ben dün kimlerle savaştım srn trip atarken de :DDDDDD
tarafından
Öldürmedim öldüremem de :D perdeye kondu perdeyo ters çevirdim hemen ama bı gör vucuduma değecek diye varsada ne sardım kendimi en cok da ondn korkarim vucuduma degcek.diye:D
Belkide benden korktu eşim soyleyemedi uyannca birden carsafa sarılı birni görünce ondn trp atyodur:D:D
(2,589 puan) tarafından
Hahahahahahahaha ya sabah olsun bakalım ne dicek sana :DDDDDD
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Seni çok iyi anlarım bende böcekten çok korkarım :unsure:eğer odada olsun ben kendi gözümle çıktığını görmeyim uyuyamam duramam 

tarafından
Aynı bende öyle  canim cikti sonunda ama şükür:)
(1,426 puan) tarafından
Bende çocukluktan kalma bir fobi işte:)
tarafından
Kendimi bildim bileli çoğu şeyden korkarım araba yiknrken o yıkama yerine gryon ya o cama carptkca için kotu oluyo korku saryo çok odlegm ya eşim hiç sevmiyo bu huyumu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah :Ddddddd
0 oy
(216 puan) tarafından
Öf ben daha çok korkarım öyle yastık felan da atamam bizim.burda katarakt gibi bir böcek var uçuyor. Hamam boceginin büyüğü. Aklımı kaybediyorum görünce. Bu sene eğer görürsem busene burayı terkederim dedim. Allahtan busene kapıda bacada yok. Ay resmine bile dokunamam internetten bile bakamam ayyyyy
tarafından
Valla koca uyinca mecbur attım bacim oldrmekten de korkarım aksi gibi öldüremem yastık degnce o sesi duyyorum ya sanki dokunmusum gibi huylanirim ama mecbur cikarttim arada esimi harcadım ama olsun başardım:D
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Dramatik komedi :D

0 oy
(774 puan) tarafından

Kız sen gene iyisin ben uyandırıp dışarı at diyom garibim kaç kere uykusu kaçtı benim yüzümden :D

tarafından
Bu aralar çok yaptm bu gun ben denedim sansmi bacım ikigun once kelebekle ayni odada yatamam ben dedim kelebek kovaladi ondn utandim demeye:D
(774 puan) tarafından
:))))))
0 oy
tarafından

Bende çok korkanlardanım adını duyduğumda bile kötü oluyorum bazen eve böcek giriyo özellikle akşam ışık açınca pencereler açık olunca uçan böcekler giriyor ben öldüremem hep kocam öldürüyo sonra diyo senin yüzünden amel defterim doldu katil oldum Allah katına katil olarak çıkacam diyo :D:angel:

0 oy
tarafından
Yok canım uyuyan adamın üstüne yastık attığından değildir bnce o tripp:) :) (:(:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
0 oy
4 cevap 181 göst.
+1 oy
28 cevap 834 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu

380,331 soru