0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Oğlum gece sadece Zibinla yatiriyorum emerken çok terliyor bizim buralar çok sıcak çatı katında bide yatak odam ondan Zibinla yatıyor bişey örtmuyorum soğuk olmadi sürece siz nasil yatiriyonuz birde oğluma kahvaltı da patates peynir bebe bisküvisi yumurta veriyom çorbası olursa yaparsam kahvaltı ekmek doğrayıp veriyom bugün menemen yaptım kendime kahvaltı da oğlumda çorbayı reddetti kafasını çevirdi yemedi menemene bakıyor ekmek bandirip verdim baya yarısını yedi  versem zarari yok demi 14 aylık Ken verilir mi yani çünkü iştahlı kahvaltı yapmayan bir bebek ilk defa baya yedi

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vala benim kızım 10 buçuk aylık yavaş yavaş yediriyorum artık çoğu şeyi alışması için . Seninki maşallah büyümüş bişey olmaz heralde domates yemedi mi daha önce 
(1,210 puan) tarafından
Yok hiç yemedi valla yemeklerin içinde oluyor hep o şekilde yemiş sayılıyor normal şekilde direk yemedi alerji yapmaz umarım çok sevdi bide küçük lokmaya aliskin büyük lokmada boğazına turkuyor hemen öğüruyor menemen güzeldi yedi valla
tarafından
Yarın Bi bak kakasında filan vücuduna anormal bişey var mı. Ben bazen kahvaltıda yemeklerde  tattırıyorum ne varsa  Bi yaşından sonrada yediririm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim oğlum 9 aylık ben yediriyorum Menemen yedir Bir şey olmaz ne olacak
0 oy
(151 puan) tarafından
Artık bizim yedigimiz herşeyi yediriyorum ben canim yeni 16 aylık olduk ama 3 4 aydir ne yiyorsam veriyorum acı ekşi harici
(1,210 puan) tarafından
Hani domates eksiye asitli dokunur mu dedim
(151 puan) tarafından
Kız ben verdim herşeyi ama belki seninkine olur bilemem donatessiz yumurtasindan verseydin o zaman
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Verilir canım şimdi tam zamanıyken domatesi 3 gün kuralı ile az az ver ama pişmiş domates bir şey yapmaz belki pişik yapabilir aklında olsun peynirli pankek yap onu da severek yer 

Yarım su bardağı yoğurt

Yarım su bardağı un

1 yumurta

Biraz peynir

1 çorba kaşığı sıvı yağ

Hepsini karıştırıp tavada pişirip ver tavaya sıvıyağ koymana gerek yok canım
0 oy
tarafından
Benim oğlum butın yaz tek zıbınla yattı üstünü de örtmem. Yemek konusuna gelince herseyi verebilirsin artık. Ben ne yersem oğluma da onu yediriyorum 14 aylık oplum da
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Yinede üstünü hafif ince birşeyle ört canım insan açık uyunca heryeri tutulup ağrıyo 
(1,210 puan) tarafından
İlla açılıyor ama ya
(1,073 puan) tarafından
Evet canım orası öyle benim de kızım ayağını vuruyo
0 oy
tarafından
Ben zibinla üşür dile altına illa bi esortman giydiririm ince bi battaniyesini orterim gece ne kadar olsada soguk olur benimkide 14 aylık biz ne yersek oda onu yiyo sadece yanına bi biberon süt koyarım illa istio onu 
(1,210 puan) tarafından
Benimki biberona alışmadi içmiyor
0 oy
(2,241 puan) tarafından
eviniz sabaha kadar sicak oluyosa giydirme canim bizimki yatarken sicak sabaha karsi soguk oluyo ondan biraz daha kalin giydiriyorum ustunu ortmuyo cunku . yemek konusunda da ver artik herseyi her ozel hazırlama kahvaltida peynir zeytin yumurta sen ne yersen ver yemekde de ben genelde aksamdan yemek kaldiysa oglen onu veriyorum kalmadiysa corba yapiyorum aksam yemeginde de ne yersek ondan veriyorum aci ve kati degilse 
(1,210 puan) tarafından
Aynen ortsemde açılıyor kendi. Haava zaten sıcak biz ne yersek yiyor da domates hiç bu kadar yoğun yemedi ya alerji falan olur diye korktum
(2,241 puan) tarafından
yok canim insallah bisey olmaz ben 8 aylikdan beri yediriyorum valla denedim birsey olmadi yedirdim 14 ay az degilki buyumus artik takip et en fazla yuzunde kizariklik olur bir daha az yedirirsin:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Balevlat (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
0 oy
5 cevap 141 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu