0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar ilacı içtim ama 2 saat sonra etkisi gecer emziririm sandım içtikten sonra baktım 1 hafta emzirmeyin yazıyo evde mama da kalmamış bu saatte napıcam ben markası ella hapın 

4 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından
Nobetci eczaneden mama alin.ilactan sonra emzirilmiyo cnm
(2,589 puan) tarafından
Aynen eşim almaya gitti bi 5 gün beklerim en az
(895 puan) tarafından
Sutunu sagip dokeceksin benim bildigim.oyle duymustum ben.
(2,589 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapıcam
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Emzikli bebeginiz varken neden iciyosunuz ki boyle haplari hayret bisi ya baska turlu korunabilirdin emzirme bise olur bide Allah korusun 
tarafından
Hem de yan etkisi ne olur . Zaten o hapla hamile kalan da olmus ben icemem hic ya . Keske yapmasaymis da linclemeseler mis cocuga bisry olmasa bari :((
(2,589 puan) tarafından
Haklısınız kızlar salaklık ettim işte boşluğuma geldi içtim. Önceden ilac kullanmıştım farklı bi ilaç 2 saat sonra emzirebiliyordum bunuda öyle sandım meğer 1 haftaya yakın emzirmeyi önermiyorlarmış:( eşimi gönderim eczaneden mama alıcak moralim çok bozuldu
(2,589 puan) tarafından
Kız ilacı içtikten sonra emzirmedim ilacı içtikten sonra prosedüre baktım 5 gün emzirme diyor. Zaten içtikten sonra 2 saat emzirmem dedim önceden ilaç içmiştim ya öyle sandım
tarafından
Insallah bisey olmaz kuzum . Bildigin ilac bile olsa dikkatlice  oku bir daha ihmal etme cnm
(2,589 puan) tarafından
Öylr yapıcam artık eşeklik ettim valla
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Keşke önceden okuyup sutunu falan sagsaydin bari canım mama alcaksiniz artık bı şekilde nöbetçi eczane vs
(2,589 puan) tarafından
Eşimi gönderdim canım salaklığıma geldi yoksa içmezdim farklı bisi araştırırdım :(
(7,791 puan) tarafından
Neyse halletmişsiniz mana işini en azından sorun yok
(2,589 puan) tarafından
Aynen canım saol
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim bildiğim 8 saat ya görümcemde emzirirken kullandı eczacı 8 saat emzirme demiş bi ara eczaneyi sor bence 
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu