0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından

Kızlarrrrrrr :angel:sizCeeee özellikle hamile kalıp ultrason yorumlayabilenler yaZsın ;)

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tüm annelere söylüyorum ben hamileyken ne zaman cinsiyet öğrenmeye gitsem bebeğim uyuyordu o kadar çikolata  meyve suyu vs yemeye rağmen hep uyuyor bak hiç kımıldamıyor diyordu devlette  bacaklarını açmıyor göstermiyordu doktor sağa sola dön diyordu yine uyanmiyordu  hiç göremedim en sonunda özele gttim kadin bekledi o kadar yine uyanmadı kımıldamadı o da ultrason cihazıyla yer değiştirdi birşeyler yaptı alttan muayenede. Ancak öyle öğrenebildik bebeğimi rahatsız edip öyle öğrendik kız en sonunda al anne bak açtım gosteriyorum der gibi gösterdi dünyalar tatlısı bir kızım var ama devletde  ultrasondan bakınca kız olabilir göstermiyor demişti rabbim herkese nasip etsin tabi evlat isteyenlere doğurup bakmayanlara sokağa atanlara degil
-Reklam-
0 oy
tarafından

Erkek gecti icimden :)))

(131 puan) tarafından
Hayırlısı çok heyecanlıyım yaaaaa ;)
tarafından
Aynen cnm Rabbim gonlune gore versin
(131 puan) tarafından
Anin canım hepimizin
0 oy
tarafından
Oğlan oğlan bu :))
(131 puan) tarafından
Ya kendi doktorum %70 kız deddi dün acile gittim oradaki doktor erkeğe benzettim dedi çok heycanlıyımmm
tarafından
Sağlıklı olur inşallah canım cinsiyetini çok da şey yapmamak lazi m
(131 puan) tarafından
Aynen canım aminnnn
0 oy
tarafından
Erkek dır kesin öyle ulu orta yatmis  kızlar saklıyor göstermiyor ben nerdeyse 5 aylıkken öğrendim kizimi
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Erkege benziyor hayırlısı olsun insAllah

0 oy
tarafından

Sorularina baktimda hep.cinsiyet tahmiji kız:D

0 oy
(582 puan) tarafından
Erkek gibi canım 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben de bırda sordum cevapların %90'ı erkek olacak dedi. Ama kız geliyo
(131 puan) tarafından
;)))))))))) bakalımm
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Kız bu ya benm oğlanfı kese fasulye gbiydi bebeğin poposu havada durıyodu kız bu kız :D

0 oy
(47 puan) tarafından
Bende erkeğe benzettim ))
0 oy
(108 puan) tarafından

Erkek gibi geçti icimden:) banada yorum yaparmisiniz kizlar..

image

(108 puan) tarafından
Sağlıklı olsun da farketmez kizimda  ultrason fotoğrafı buna gore farklıydı ondan merak ettim
tarafından
Bende hep böyle dua ederim benimde 5.bucuk aylık kızım var Allahım sen ikisininde sevgisini tatdr derim bir tanede oğlum olsun istiyorum ama nasip canm her ikiside evlat ilk çocugum kız olsun diye o kadar dua etmiştim ki iyikide kızım olmuş ilk once
tarafından
Cinsiyeti öğrenince bana da yaz olur mu
(108 puan) tarafından
Aynn bende çok istiyorum ilk kızım olsun diye oldu da çok şükür kız evlat bi başka bereketiyle gelir çok şükür ki varlar..allah olmayan herkese nasip  etsin cevremde olmayan o kadar insan varki cok üzüluyorum
(108 puan) tarafından
Tm canim
0 oy
(725 puan) tarafından
Bana da erkek gibi geldi :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 482 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
0 oy
1 cevap 45 göst.