0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Eşim sagolsun ailesine cok duskun bir adam. Gerci ailesi diyemeyeceğim sadece ablasına duskun cunku geri kalan ailesine bildiğin kopek gibi davranıyor. Evlendigimiz günden beri beni surekli ablasına götürdü sabahın sekizindrn aksamı 12 sine kadar. Kavgalar ettik aile buyukleri araya girdi herkes onun ailesi de dahil olmak uzere cok sık gidiyorsunuz kız haklı dedi. Bosamalara kalktım. Bana gene yemin etti söz verdi seni zorlamayacagım dedi. Şimdi yolu ablasına artmakta buldu. Sanki Kendi hiç birsey demiyor. Sen bilirsin diyor hayır o zaman gitmicem diyincede kavga ediyor. Gene bana git ablam cagırıyor 3 gün anlamada kal diyor. Aramız 7 dakika da ki kaaaa. Neden kalayım kendi evim varda Baska yerde. Anlamıyor gene surat hayır dedim diye

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ablası nediyo bu duruma çok merak ettim canm 

tarafından
Ay yok artık ya bence görümcenle konuş canm
(1,094 puan) tarafından
Canım devreye ailem girdi olmuyor duzelmiyor esim.
tarafından
Ozaman eşin problem li canm tamm gidilir oturulur yeri gelir kalınırda  ama eşinin ki takıntı gibi olmuş
(1,094 puan) tarafından
Canım aran 7 dakika ise bir hastalık kaza bela olmadıgı surece kalınmaz bence herkesin evi yatagı özeli var. Ben annemle uzak oturuyordum hiç gidip kalmadım
tarafından
Yakınmışsınız  da aslında ama bence eşinin saçmalaması bunu ona anlatacak biri  lazım
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Derdi ne ablasının kocası yokmu ne diye namusunu başkasının evine yollar benim aklıma kötü şeyler geldi açıkçası 

Linç edeni linclerim
(1,094 puan) tarafından
Hayor esi yok ablasının. Olsaydı da yolardı
(12,263 puan) tarafından
Ozaman eşinde problem var
(1,094 puan) tarafından
Eşim bildiğin beraber oturalım ısıtıyor ama neden oturayım be  beraber
(2,630 puan) tarafından
Aynen katiliyorum buda sey gibi gecen biri post acmisti kocasi surekli komsulara yolluyodu buda baska versiyon
0 oy
(120,082 puan) tarafından
Ablasina anlat cagirma beni de ablasinin kocasi rahatsiz olmuyomu surekli orda olmandan
(1,094 puan) tarafından
Ablasının esi yok canım.
0 oy
(56 puan) tarafından
Ablasi yalniz mi yasiyor...bu durumda bile hergun gitmek zorunda dglsn ki ...ayrica yakin oturuyormussnz niye orda kalmani istyr bnce baska bisey var bu isin icinde bi haltlar karistiriyor olblr mi kocan cmm
(1,094 puan) tarafından
Evet yanlız yasıyor canım
0 oy
(3,739 puan) tarafından
O zaman gitsin ablası ile yaşasın maden bu kadar düşkün bırak istediği kadar trip atsın hiç oralı olma
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Bi insan yedisinde neyse yetmisinde de odur degismez yani.Ablasina soyle cagirma beni esine de soylesin karini gonderme bana diye.
(1,094 puan) tarafından
=)) bosanma asamasına geldik mahkemede soyledindi bunlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 232 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,727 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,133 cevap

35,176 kullanıcı

...