0 oy
996 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (117 puan) tarafından
merhaba kızlar. Polilistik over i olup ta hamile kalan çocuk sahibi olan var mı. Kaç sene sürdü 

17 Cevaplar

0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bende hafif vardi 1 ay sonra hamile kalmistim öğrendikten onu kaybettim 3 ay geçti simdi tekrar hamileyim sanirim kan vermedim henüz ama evdeki testte pozitif çıktı 
-Reklam-
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ablamgil başta istemedi borçları vardı korudular sonra istdiler olmadı meğer polikistik varmış. 1 kere tedavi gördü hamile kaldi. Yani 1 sene içinde hamile kaldı. 2 seme istemediler. Bı çocuğu daha oldu o da 3 sene sonra tedavisiz biseysiz
0 oy
(31 puan) tarafından
Ben 2 yıllık evliyim evlendim zaman 6 ay sonra hamile kaldım dogal yollarla çok şükür şu anda 1 yaşında bir oglum var 
0 oy
tarafından
Tedaviyle 1 buçuk sene sonra kaldım
0 oy
(255 puan) tarafından
Valla ben degilde ablamin adet oldugu gunden beri vardi o kisti hep dogum kontrol hapi kullaniyodu ve halada oyle evlendi once hamile kalamadi hatta senin cocugun olmaz diyenler bile oldu ama sonra allahin isi mi artik bi doktora gitti hap verdi doktor bunu kullan adet olcan sonra hamile kalcan dedi ablam hapi kullanmaya basladi adet olmadan hamile kaldi hemde ikizdi sonra gebeligi cok sıkıntılı gecti erken dogum oldu 6 bucuk 7 aylik erkek 10 gun yasadi öldü kızı 4 ay kuvezde kaldi simdi 9 yasinda masallah bi prensesimiz var 
0 oy
(115 puan) tarafından
Bende polikistik overliyim 14 aydır olmuyor bebeğim
0 oy
(434 puan) tarafından
Tedavisiz 7  ay sonra hamile kaldım hiç çocuğum olmaz diye stres yapmadım 
0 oy
(8,886 puan) tarafından
Tabi ki var cnm olmaz mı, ben varım :)) Rabbim istesin yeter ki.. biz 3.5 sene korunduk, pko, polip ve rahimde perde vardı bnm ve korunmayı bıraktığımz ay hamile kaldm :) sen ne zmaandır duşunuyorsun
0 oy
tarafından
Regl oldugumdan günden belli pcos var canım ilk sag yumurtalıktaydı sonra sol yumurtalıkta çıktı sonra rahimde kistler oluştu evlendim 6 ay sonra oldu bebegim ilk baslarda korunduk veren rabbim veriyor canim birde canım ben aslanpencesiyle hayt tohumunu karıştırdım kullandım yıllarca belki onun etkisi de olabilir dene istersen 
0 oy
(70 puan) tarafından
Arkadaşım poliydi ona hep zayıfla diyodm 5 yıl çocuğu olmadı en sonunda sebepsiz mide bulantısı oldu çok kilo verdi ve hamile kaldı ben kilo ile zorlastigini düşünüyorum ilacı buydu çok şükür hamile 
(115 puan) tarafından
Ben zayıfım adetim de düzenli ama nasip işte Allah vermeyince olmuyor
(70 puan) tarafından
Herseyin bir Vakti var inşallah sizde yaşayacaksınz sabır ve Dua ile
(115 puan) tarafından
İnşaAllah canım
0 oy
(880 puan) tarafından
Ben üç sene sonra hamile kaldim çok uğraştım
0 oy
tarafından

2 gebelik 3 düşük sonucunda  beşinci yılımda kızıma tekrar hamile kaldm ve altıncı yılımda kucağıma aldım çok şükür 

0 oy
(662 puan) tarafından
Ben canm polikistik overim bebeğim var
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Ben ben pkoluyum bebek istediğim de hemen hamile kaldım şükür :)

0 oy
tarafından
Ben canım hem polikistik vardı hemde yumurtaların  olması gerekenden büyük ve tembel senin çocuğun olmaz olursa da çok geç olur dediler. Korunmayı bıraktığım an hamile kaldım :) rabbim isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Ben ben beeeen :) ikinci senemde üçüncü klomen kullanımında Allah'ın izni ile hamile kaldım 
0 oy
(925 puan) tarafından
Canım benim kardeşim şuan 17 haftalık hamile çok tedavi gördü ve olmadı virüs girince araya hastaneye gitmedi gecikti adeti test yap dedim gül ben uzuluyom cikmayinca dedi şansını dene belki de vardır dedim test yaptı hamileydi inanamadik Cok sukur sağlıklı gebeliği var ilaçlar kullanıyor hergun rabbim.sana ve isteyen herkese nasip etsin kardeşimin ilk sene düşüğü var ondan sonra 3 sene olmadı bebeği 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 142 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 266 göst.
0 oy
1 cevap 4,028 göst.

374,652 soru

11,206,001 cevap

34,507 kullanıcı

...