0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Kızlar geçen yıl Eylül ayında hamile kaldım ve düştü birdaha da hiç hamile kalamadım çünkü polistik over olduğumu öğrendim çok üzülüyorum benle bir hamile kalanların bebekleri oturacak kadar büyüdü benim kucağım boş kaldı isyan değil ama kafama çok takıyorum çok koyuyor bende sorun olması eşime bebek verememek ve çocukları çok severdim psikolojim bozuldu artık e ister istemez aileler de 2 yıldır evliyiz torun bekliyor insanlar soruyor üzülüyorum nasıl duzelicek bilmiyorum. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçen görmüştüm ender saraç in programında bunun için soğan kürü yapılıyordu bı baksana YouTube den 
(70 puan) tarafından
Yaptım canım ise yaramadı
-Reklam-
0 oy
(2,627 puan) tarafından
Sogan kurunu dene faydasini çook gorenler var burda bile bi suru post acilmisti yapip hamile kalmiskardi rabbim kucaginj bos birakmasin en hayirli zmnda versin bebisini insallah
(70 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim ama denedim iki kez ise yaramadı
0 oy
tarafından
Canım hic canini sikma ve kafana kesinlikle takma taktigin zaman bebeğin olmuyor kendimden biliyorum. Artik kafamdan sildigim ve hamileligi düşünmediğim ay hamile kaldim.  Kistlerim vardi 5.5 cm kadar kanamalarimin hatti hesabi yokti bazen cok kanamam olurdu bazen 2 ay gormezdim ader cok tuhaftı.  evliligimin ilk yilinda öğrendim pko oldugumu 3.5 yillik evliyim 6 aylik kizim var su an. Ve kiloluysan eger kilo vermen gerekiyor oda cok onemli.. Vee Allaha birak bol dua ve sabir  Rabbim kucagini bos bırakmasın..
(70 puan) tarafından
Kilom var az da olsa diyete başladım zaten yeni öğrendim piko olduğumu ama umudum yok nedense canım kızını öp yerime sağlıklıdır büyüsün inşallah
tarafından
Başla kuzumm insAllah bebis gelir ☺️ Tamam tabiki öperim
0 oy
(140 puan) tarafından
Aileleri falan düşünme onlarin torun sevdası yüzünden sen kendine stres yaparsan gecikir hep ilk önce bir sakin ol esine de çocuk veremediğini düşünme öyle hemen olmuyorsa rabbimin bildigi vardır anladığım kadarıyla sen cok stres yapmışsın kendine bu durumu stresten kesinlikle uzak dur..
(70 puan) tarafından
Yapıyorum her ay kendi me söz veriyorum ama yumurtlamam zamanı geçip adet gününü beklerken o 2 hafta kadar süre bana hevmiyir7acaba oldu mu acaba tuttu mu her ayım böyle geçiyor o kadar bunaldım ki
(140 puan) tarafından
Allah büyüktür içini ferah tut rabbim nasip edicegi zamanı biliyordur
(70 puan) tarafından
Evet tabikide oyle zaten isyan etmiyorum herşeye bin şükür ama insan üzülüyor elinde olmadan
(140 puan) tarafından
Üzülme canım senelerce bekleyen var sana nasip etmiş demek ki bir sorunun yok hamile kalmak için ben de polikistlik over hastasıyım benim kilom vardı kilo verdikten sonra hamile kaldım
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Klomen kullandın mı
(70 puan) tarafından
Evet geceb ay günde 1 kez kullandım yeterince buyunedu bu ay günde iki kez kullandım a kontrol günümde gidemedim karantinaya alın onca iş yerinde arkadaşta korona çıktı kaldım evde doktoru ararım gün aşırı ilişki dedi adet zamanı gel dedi o yüzden bu aydan ümidim yok ovilasyon testi yaptım evde iki kez koyu ve çatlama yakaladım ama yinede ümidim yok
(2,266 puan) tarafından
Öncelikle kafanda çok atıp durma o çok etkiliyor klomene devam et derm
(70 puan) tarafından
İşte bu ay da olmazsa diğer ay yine verir mi bilmiyorum doktor
0 oy
(162 puan) tarafından
Benimde ilkim karnımda öldü hiç isyan etmedim  2 yıl benimde olmadı ankarada oturuyorum ben hacettepede Gürkan bozdağ diye bi prof var o kadar iyi anlayışlı işinin ehliki sağolsun şimdi onun sayesinde 3.5 aylık bi oğlum var bende sen gibi çok üzülüyordum ama allahıma şükür bizede nasip etti inşallah darısı sana Allah isteyen hiç kimsenin kucagını boş bırakmasın inşallah 
(70 puan) tarafından
Çok sevindim canım sağlıkla büyüsün
(162 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah Allahım senin dualarınıda kabul etsin
(70 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 270 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,316 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...