0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
Kızlar bebegim 13 aylık ama hala salatalık.et tavuk tarzı şeyleri yiyemiyor eti hep kıyma şeklinde veriyorum buda beni uzuiyor tavuğu nasıl.bersem rahat alışır yemeye blender yapmak istemiyorum büyük olduğu için aranızda tavsiyesi olan varsa çok çok sevinirim şimdiden teşekkürler

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben haslarsam küçük küçük koparıp veriorum ama kizartirsam yine içinden yumuşak yerden veriorum 14 aylık 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Minik minik dograip verebilirsin 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Haslayip denedinmi didip . Ben o şekilde verdim her şekilde verdim gerçi yemeğini haslama kızartma yedi 
0 oy
tarafından
Ben haslayarak didik didik yapip veriyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
9 gün sonra 14 aylık olacak tavuğu haşlayıp küçük küçük koparıp veriyorum.6 dişi var
0 oy
tarafından
Ben kaynatiyodum but bacak falan oyle veriyodum didipte minik minik
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Kiyma yap corbalarina kat 
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Minik minik dograyip yogurdun icine katip yediriyorum ben biraz kuru oldugu icin yutmakta zorlaniyodu bende biyle yaptim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
8 aylik benimki gogus sadece yiyo elimle tiftikliyom yiyo
0 oy
(406 puan) tarafından
16 aylık tavuk et ızgara veya haşlama hangisi olursa veriyorum sonuçta et yani küçük küçük koparıp veriyorum 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Ben tavuk suyu çorba yapıyorum içine de buzlukta daha önce haşlayıp didikledigim tavuk oluyor onu koyup veriyorum. 11 aylik benim oğlumda o şekilde yiyor çok büyük parçalar olmamak kaydiyla
0 oy
(652 puan) tarafından
7aylikkwn küçük dilimler veriyordum hiç blendır kullanmadım çatalla ezdim belli süreden sonra küçük küçük verdim şimdi 10 buçuk aylık tavuk veriyorum eline Kendi yiyor kemiriyor
0 oy
(652 puan) tarafından
7aylikkwn küçük dilimler veriyordum hiç blendır kullanmadım çatalla ezdim belli süreden sonra küçük küçük verdim şimdi 10 buçuk aylık tavuk veriyorum eline Kendi yiyor kemiiriyor..
0 oy
(924 puan) tarafından

Canım ben mama sandalyesi de tivtikliyorum benim kız Japonlar gibi evirip çevirip yutuyor 12 aylık 7 aylıkken alıştı böyle şimdi püreli şeyleri yemiyor kaşığa vuruyor düşsün diye:Dtivtikle önüne koy yanına yoğurt yoğurdu sen ver tabi o tavuğu veya kıymayı ne varsa alır ağzına atar ardına yoğurt ver ben öyle yapıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
7 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 277 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 121 göst.
22 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde SnurT (190 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...