0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Gunaydin.Dun aksam gecenin 4unde Beloşum la bakisirken aklima geldi.Bebislerinizin ensesinin alt kismini elinize zetinyagi surup el ayanizla ovalayin sirtindaki sirt dikenleri ciksin.Bazi bebekler bundan dolayi da huzursuz olabiliyo.Ovalamaya baslayinca zaten siyah minik minik cikmaya baslar,elinizlende hissedersiniz bunu.Sirt dikeni ne diye sorarsaniz ayni topuk dikeni gibi rahatsiz eder 

8 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Hiç bilmiyordum denicem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bazen yapiyom bebek yagiyla benimki gülerek kaciyo :)
(6,203 puan) tarafından
Benimkinin kacacak yeride yok :D
tarafından
Büyüsün gorecem :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Huzursuzluk dışında başka belirtisi var mı bunun canım 
(6,203 puan) tarafından
Yok zaten ovmadikca anlamazsin olup olmadigini ve bazilarinda baya siyah siyah belirgin oluyo
0 oy
(580 puan) tarafından
ben dus esnasin da ovsladim cikti komp sirti diken oldu sikinca rahatladi yavrum
0 oy
(176 puan) tarafından
Bi doktordan dinlemistim sirt dikeni sanilan sey vucudundaki minik tuylermis ovaladikca kopuyomus felan diye. O yuzden denemedim acikcasi...
(6,203 puan) tarafından
Anne karnindaki tuyleri aslinda o dogru vucudunda kaldigi icin diken haline geliyo
0 oy
(1,713 puan) tarafından
2 cocuk büyüttüm bu da 3cü ilk defa böyle bir şey duydum. Bebe yagı ile yapsam olur mu. Boynundan baslayıp beline mi yapılacak yanlız. Bilgin içinde tesekkür ler
(6,203 puan) tarafından
Bebe yagiylada olur farketmez.Tam ense kisminin alt  tarafina yapilacak tam kurek kemiklerinin oldugu kisima tuyleri olur hatta o kisimda.Fotosunu koyuyorum simdi
(1,713 puan) tarafından
Tmm cnm cok tesekkür ediyorum. Böyle bildiğiniz güzel bilgileri patlasın ki ben gibi bircok kişi de ögrensin. Bilgi paylastıkca cogalır. Benim ayagımada da tapuk dikeni var yapsam onada fayda eder i ki
(6,203 puan) tarafından
Topuk dikeni icin vicks iyi gelebilir.1lt suya 1yemek kasigi vicks dokup karistirin 40dkka o suda bekleti ayaginizi sonra strec filme sarip uyuyun.Sabah uyaninca da silip pamuklu bi corap giyin
(1,713 puan) tarafından
Cok tesekkür ediyorum cnm. Vicks alıp hemen deneyeceğim ayagım cok agrıyor topukları üstüne zor basıyorum vallah. Calısır Ken hep ayakta kalmaktan cıktı
0 oy
(890 puan) tarafından

image

aydan cnm hemsireyein galiba bebeğimin anlı.boyle düzelir mi acaba anlı böyle oldu için bir gözü portlemis büyük duruyor yüzünde sanki yamukluk var gibi duruyor şimdiden çok saol
(6,203 puan) tarafından
Herkesin gozulerinde fark var ama bebegini bi doktora gotur
(890 puan) tarafından
Cnm zaten birazdan yine goturcem ama mrk etim acaba anlı dolar mı o bos olan kısım
0 oy
tarafından
Kaynanam ilk dogdurunda banyo yaptırırken ovalaya ovala yok etti 1 hafta sürdü

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 340 göst.
30 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.

378,203 soru

11,319,628 cevap

34,765 kullanıcı

...