0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından

Tarifsiz bi duygu içindeyim kızlar bugün .

Doğum günüm .keşke doğmasaydim.  

Kızlar sadece değerli olmak istedim ben hayatım boyunca sevilmek istedim . Ama olmadı . Ben kimsenin değerlisi olamadim.  Kimse beni incitmekten üzmekten korkmadi.  

Oysa isterdim ki eşim üstüme titresin beni üzme ye kırmaya dayanamasin.  Hadi bunu da geçtim biraz değerli olayım . Ama hiç olmadım kızlar . Ben hep kendimi değersiz mutsuz hissettim. Geçmiyo bu duygu içimden kızlar . Hep kendimi değersiz mutsuz hissediyorum . Sabah kalktigimdan beri Ağlıyorum. 23 girdim. Ama yasitlarim2gibi bi gün geçiremedm hiç bi zaman .gecnligime doyamadim.  5 yildirdi çekmedigim kalmadı . Ama bikere kimse yüzüm gülsün diye cabalamadi :( çok ağır geliyo be kızlar çok

Bi kere sevdayı üzdü gönlünü alalım demedi kimse . Oysa ben herkes.mutlu olsun mutlu edeyim diye neler yaptım nekadar çabaladim.  Sonuç ben yapayalniz mutsuzum.  Yüreğim çok yanıyor kızlar cok:'(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insan önce kendine değer vermeli. Sen kendi kendini değerli yaparsın böyle ağlayarak uzulerek bir yere varamayız hepimiz biliyoruz bunu. Kalk giyin süslen puslen dışarı cik az hava al uzun süredir görüşmedigin arkadaşın varsa onunla görüş ya da kimseyle görüşmek istemiyorsan bir temiz hava al iyi gelicek eminim. Ve kendini ezdirme kim neyi gak ediyorsa onu yaşat. Doğum günün kutlu olsun inşallah bundan sonraki hayatın hep mutlu geçer 
(439 puan) tarafından
Hicbiseyden Mutlu olamıyorum.  Içimden hiç bişey yapmak gelmiyo oturup saatlerce ağlama k istiyorum . Öyle şeyler yaşadimki nasıl kendimi değerli hissedeyimki çevredeki herkes de sana kendini değersiz hissettirse artık yer ediyo . Beklediğin ilgiyi sevgiyi göremeyince iyice kötü oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aslında sen önce kendini değerli ve vazgecilmez kilacaksin,

Her seferinde çok güzel.olduginu kendi dilinde kendin dile getir,

Çok hoş olduğunu, çok nazik ve naif olduğunu, ve çok değerli olduğunu kendi ağzınla kendin dille getir,

Sen kendini değerli kıldıkca karşıda ki insanda zamanla seni değerli kılıp sana değer verecek...

İse önce kendimizden başlamalıyız, çünkü bir başkasından önce beklemek sadece kocaman bir hayal olur .

(439 puan) tarafından
Kendi başına nekadar yapabilirsin ki bunu.   Ben napsam yapayım ilk fırsatta yine aynı oluyo
tarafından
Yinede elinden geleni kendin için yapacaksn
0 oy
(167 puan) tarafından
Dogum gunun kutlu olsun cqnim

Zaten cabaladikca degersizlesiyorsun herkesin ustune duse duse kendini asagi duruma dusuruyorsun. Inan bnde oyleyim aman kimse uzulmesin aman kimse kirilmasin.bosver bizi nasl kiriyolar dusunmeden .biz deger veriyoruz bzie nie deger vermiyorlar.bundan sonra kisasa kisas de inan o zaman degerli oluyrsn 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ayni duyguları 19 sene önce yaşadim baba evinde prenses gibiydim evlendim 2görümce kayin kaynana kaynata derdi cektım hem kaynatam dan hemde görümcem den dayak yedim ilk gecede hamile kaldim hani dayandım Allah büyük düzelir dedım kızım 4yaşina geldı artık psikolojik tedavi görmeye başladim bu arada hakaretler küfürler sayisini

Bilmiyorum bile kızım adini unuttum ve babam hepsını ögrendı hemen o evden aldi beni ama bittimi hayır 4sene daha içerenköyde tedavi gördüm şimdi çok ama çok mutluyum ikinci evligimi yaptım oysa hayat birdaha bana gülmez diyordum dünyaya yeni gelmiş gibiyim Allah hakkında hayır olani versin sana 
(439 puan) tarafından
Sürekli küfür hakaret .
Belkide bu hakaretlerden dolayi artık bu hale geldim . Ama artık çok kötüyüm gücüm yok hicbiseye kaldirammiyorum . Artık bedenim çöktü.  Hicbisey yapasim yok yerimden kalkamaya mecalim yok . Ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum.  Öyle bi cikmazdayimki
(1,327 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor bir durum biliyorum ne desem boş olur ama şunuda unutma kalmak bir çare etmiyorsa gitmelisin
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Bir laf vardır .... insan önce kendinden özür dilemeli , gonlunu olmazlarsa ziyan ettiğin için insanlarin sana paspasin altında duran yedek anahtar muamelesi gibi davranmalarına müsaade ettiğin için.  Kan kusup kızılcık şerbeti ictiim dediğin için.  Senin kalbini 10 binlerce parçaya bolseler bile ufacık birseyde affettigin için .... kendi omuzlarından öpmelisin bunca yükü nasıl omuzlarında tasiyabildigin için ... ama artık kendine gelmelisin bu dünyadaki kimse kendinden yani senden daha değerli değil sen herşeye müsade ettiğin için bu şekilde davranılıyor sana. Artık insanlar sana nasıl muamele ediyorlarsa sende o şekilde davranmalısın.  Ancak ozaman kiymetlenirsin.. sen çok değerlisin iyiki doğdun ⚘
(439 puan) tarafından
En çok istediğim şey bana davranildigi gibi davranmak .
Ama ben kirilsam bile küsemiyorum kırgın kızgın  olduğumu belli edemiyorum hemen fıs Dye sönüyorm.  Kararlı duramiyorum hiç bi zaman o yüzden hep kaybediyorum
(2,548 puan) tarafından
Sen yanlış yapıyorsun.  Hak edene hak ettiği şekilde muamele etmen gerekiyor
0 oy
(113 puan) tarafından
Sen kendini değerli hissedersen baskalarınin gözündede değerli olursun insanlardan çokta bisi beklememek gerek herkes kendi derdinde ve birçoğuda nankör ne seni mutlu hissettiriyorsa onu yap
0 oy
(1,331 puan) tarafından
canım sana ne yasattıklarını bilemiyorum ama bende kendümce bişeyler yasadım ve severek evlendüm eşim evlenmeden önce çiçek gibi davranırdı eblendikten sonra kardeşi girdi araya anası girdi sonra babası girdi vs bir sürü olaylar milletin 10 yılda yasadığını 1 yıla sıgdırdılar öğrendiğim tek bir sey vae o daseni senden baska kimse düşünmüyor severek aldıgın eşin dahi olsa yeri geliyor herkes bencilleşiyor o nedenle önce sen kendüne değer ver sev baskası seni böyle sevsin 
0 oy
tarafından

Doğum günün kutlu olsun canım <3

Üzme kendini bakiyim sil gözyaşlarını hemen!

Biz kadınların içinde bir güç var. Hiç kimsede yok o güç. Kendi kendimizi sarıp sarmalarız. Kendi kendimize yara sararız. Kimseden bekleme sakın bunu. Zira sana erişmeleri mümkün değil. Kalk. Ve ben bugün farklı bir method deneyeceğim hayatıma karşı de. Bugün aldığım nefes her gün kinden farklı olacak. Peki ya şimdi ben ne yapacağım deme. Bunu o güce sor :)sen kendini bizden daha iyi tanıyorsun. O seni üzen her ne ise sen üzüldükçe seni dibe çekiyor. Ordan çıkma diyor sana. Oysa sen ışığı hak ediyosun. Ordan çık ve gücünü göster. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 224 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 544 göst.
16 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 292 göst.