0 oy
780 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esiniz mi sizmi kiskancsiniz. Ve sizce bu kiskanclikta burcunuzun da etkisi varmi. 

Bende asiri kiskancim esimde asiri kiskanc ikimizde yay burcuyuz esimle ozelliklerimiz hemen hemen ayni

29 Cevaplar

+4 oy
(25 puan) tarafından
Hz Muhammed demiş ki " ben kıskancım, Allah benden daha kıskanç" karı koca ilişkilerinde kıskanmak şart, hicbir sebep yokken kıskanmak psikolojik bir rahatsızlık evet ama ortada sebep varsa da kiskanmamak tuhaf, mesela gereksiz yere hiçbir kadınla sohbet etmesini istemem. Her zaman gittigimiz marketteki kasiyer kıza gulumsemesini istemem:) onun yerine ben gulumserm :D  her insan farklı, kız belki fazla samimi bir tiptir gulumsemesnden cesaret alır sohbet eder adını ogrenir, bir sonraki birlkte gidisimizde hosgeldinizz ...  bey derse boşuna eşimle aramiz bozulur. Hiç riske atmiyoruz ilişkimizi, o ne derse ben onu yaparm, ben ne dersem o da onu yapar.
tarafından
Aynen benim esimde nerde ne yapacagini nasil hissedecegimi bilir eger bi kizin kendine baktigini falan hissederse ya elimi tutar ya koluna girmemi ister beni erkeklerden kiskanirsa da o cok zor oluyo disari bile cikartmiyo ama olsun kiskandigini bilmek bile hosuma gidiyo o ne derse sozunden cikmam
(25 puan) tarafından
Ne kadar güzel huyu var eşinin ya, harika:) inşallah ağzımızın tadı hiç bozulmaz. Karşılıklı dikkat ediyorsanız hiç problem olmaz
tarafından
Insallah cnm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben kıskanç im eşim az kıskanir o aslan ben koç burcuyum 
tarafından
Ikimizde asiri kiskanciz biz
(25,224 puan) tarafından
Yanlış yere yorum atmışım pardon :D
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Burdakiler :Ddddd
tarafından
Giz biz kari koca kiskancligi diyok ne bahcesi ne balkonu :))
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah biliyom kız olsun konu açılmışken içimö dökeyim dedm hahahaha
tarafından
Allah seni ne etmesin emi :))))) ne diyosa balkon bahce diye diyom
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :Dddddd
tarafından
:)))))))
0 oy
tarafından

Ben daha kiskancim :ermm:

tarafından
Burcun nedir
tarafından
Aslan esimde koç
0 oy
tarafından
Ikimizde çok kıskanç değiliz ben yengeç eşim terazi burcu her şey dozunda kıskanılmayı da kıskanmayı da sevmem Allah ona göre eş çıkarmış karşıma çok şükür 
(1,472 puan) tarafından
Terazi olupta tek kıskanç olan benim eşim sanırım :D
tarafından
Burçla ilgisi olduğunu düşünmüyorum biraz da karakter normalde yengeç burçları evde durmayı sever ama bana yeter ki gezme olsun her yere giderim :D
(1,472 puan) tarafından
Ben taşıyorum özelliklerini koç burcuyum ama konu eşim olunca kesinlikle taşımıyor özelliğini :D
0 oy
(108 puan) tarafından
İkimizde aşırı kıskancız eşim belli etmez ama bn cok belli ederim kıskandıgm zman eşim koç bnde yengeç burcuyum
tarafından
Biz ikimizde cok belli ederiz :)
0 oy
tarafından

Ben oglagim aşırı kıskancım bazen anasından kiskaniom adamı:)

Eşim terazi kıskançtır ama ben onun kiskanacagi şeyi yapmadığım için pek girmedim 

tarafından
Anasi da asiri olmus ya :))
tarafından
Aşırı anla işte:)
tarafından
:))))))
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Ikimizde ayni ama eşim belli etmez kıskançlığını içten halleder malesef ben belli ediyorum :)
tarafından
Biz ikimizde belli ederiz
0 oy
tarafından
İnan eşimin burcunu bilmiyorum ikizler galiba ama eşim daha çok kıskanç ..... Bazen dakikası dakikasını tutmuyor bı bakıyorsun aşık süratli bişey konusamiyordum yanında bı bakıyorsun espiri yapan konuşkan biri oluyor 
tarafından
Aynen ikizler galiba
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Olaya duruma ve kişiye göre değişiyor kıskançlık bizde. Ben oğlak o boğa :D

tarafından
Bizde olay  kisi fark etmiyo asiri kiskanciz
(2,447 puan) tarafından
Fazlası da zarar kıskançlığın gii
tarafından
Valla o bi kizin kendine baktigini gorurse hemen elimi tutar koluna girmemi ister kiskanmayim diye.o kiskaninca disariya adim attirmaz :))
(2,447 puan) tarafından
Gürültü patırtı olmuyorsa iyi kuzucum. Allah mutlu mesut etsin inşallah
tarafından
Yok cnm buyutmuyoruz birbirimizin suyuna gidiyoruz . AMIN cnm
0 oy
(177 puan) tarafından
2 mız de eşit 
tarafından
Ne guzel cnm
0 oy
tarafından
Biz kiskanctan cok inadiniz esim aslan bn oglagim :))
tarafından
Inatci olmakda zor :)
tarafından
Hemde ne zor ikimizde donmuyoruz inadimizdan :)
tarafından
Eeee sonunda noluyo ya
0 oy
tarafından

Ben çok kıskancım.  Yay Burcuyum ama hic merak edip okumadim 

tarafından
Zor kiskanclik koz iki tarafta yay olunca
tarafından
Benimki kıskanır ama sıkmaz giyim konusunda cok dikkatli ve kıskanç tır
tarafından
Kapali oldugum icin giyimn konusunda kiskanacagi birsey olmuyo
tarafından
Senin işin kolaymış cnm
tarafından
Aynen cnm zaten etek giyerim evlendigimden beri feracede giydigim icin kiskanacagi bi durum olmuyo
0 oy
tarafından
Aman aman yay erkeği zor valla eşimde yay gerim gerim gerer insanı böyle evt kıskanç ama abartılı degil ztn bu erkeklerin yaratılışında olan bişey kıskanmayan erkek olmamamsi lazım. Bende kıskancım balık burcuyum eskiden tanışma zamanları evliliğin başları çok kıskanırım ama şu an obkadr değil herşeyin normali diyorum 
tarafından
Alışınca tanıyınca abartmaya gerek yok bence napiyosunda kıskanacak ki  o kdr  hastalık derecesinde yapiyolar kimileri yazık buda hem kadına  yani
tarafından
Bisey yapmama gerek yok esim cok pimpirikli birinin baktigini gormesi bile yeter .oyle dikkatli bakmakta degil  rasgele farketmeden bakmalari bile yetiyo kiskanmasina
tarafından
Abartı işte hastalığa kaciyo biraz herkez birbirine bibkerede olsa bakıyor yolda giderken bile bakmiyalimmi  bakmasak bakmadı oluruz baksak baktı ayy çok zor yinede olmasın o kdr
tarafından
Halimden memnunjm canim bn
tarafından
Ee e o zmn fazla söze gerek yok sonra bunaltmasinda
0 oy
(873 puan) tarafından
İkimizde çok kıskancız ama bu kıskançlığın  bugüne kadar birbirimize olan güvenimizi zedelemesine izin vermedik çok şükür bu arada ben ve eşim de yay burcuyuz :) ben burçlara inaanmıyorum ama bir çok özelliğimiz aynı eşimle
tarafından
Ikinizde ayni burc oldugunuzdan ne yapacahini ne hissedecegini az cok tahmin edersin zaten . Biz oyleyiz
(873 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Ben aşırı kıskancım esimde oyle ama ben daha cok belli ediyorum bende yay burcuyum :'(

tarafından
Ben kiskancligimdan oturup agladigimi bilirim :)
tarafından
Ayy bende yaa cok zor cok seviyirsun ve cok korkuyorsun:(
tarafından
Aynen cok dogustuk bnm kiskancligim yuzunden
0 oy
tarafından
Eşim çok kıskanç
0 oy
(351 puan) tarafından
Eşimde kıskanç ama ben aşırıya gidiyorum biraz vesvese falan tutuyo beni o boyuttayım ben yay eşim aslan burcu. 
tarafından
Yay burcu ozelliklerinin en zoru kiskanclik ya kadinda da erkekte de
0 oy
(177 puan) tarafından
Sanırım ben daha çok kıskancım ben koç eşim boğa burcu. 
tarafından
Koc burcuda mi kiskanc oluyo. Kizimda koc burcu
(177 puan) tarafından
Hemde ne kıskanç :D
İnatçı. Lider. Hersey mevcut
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bende kiskancim ama esim daha kiskanc sadece erkek ya da giyim konusunda degil birinin beni fazla sevmesini bile kiskanir kendi annesi benimle cok konussa kiskanir kizim kizi operse kendine gitmezse delirir . ben kova o yengec burcu 
tarafından
Oooo oda asiriymis
(2,241 puan) tarafından
cok fena canim o yuzden ailesi de cekiniyo once esimi ariyolar sonra beni ariyolar
tarafından
Anladim cnm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 524 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 317 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu