0 oy
862 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya Allah'ım nasıl güzel bişey ... Benim kız 8 aylık emerken beni cimcikliyor tırnakları bide keskinki anlatamam jilet vuruyor sanki ...ben elini çekiyorum o cimcikliyor  ben çekiyorum o tekrar cimcikliyor milletin bebeği isirir benimki cirmaliyor Allah'ım valla yerim ben bunu .......<3:D

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

:))) dahada güzel günlerini gör inşallah

tarafından
Amin aminnn inseallah evlat ayirt edilmez ama kız çocuğu başka yaa  ...parmaklarını isirasim geliyor öyle yapınca
-Reklam-
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Ayy masallah allah esirgesin
tarafından
Amin Allah razı olsun kuzum ... Ufacık parmakla insanın içine sokasi geliyor gene
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ayni eymen beyi anlatmissin valla rende tirnak koydum bu yuzden adini kollarim minik minik morluk hep
tarafından
Ahahaaa benimki kollarımı değil gohsumu cirmaliyor bide böyle küçük küçük etini çekiyor daha çok acıyor tırnağının ucuyla cimcikliyor
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm ya benimkide hem isiriyo hem tırnaklarıyla her tarafımı kesti resmen iyice tirmaladi. Bide 5 aylık daha 
tarafından
Oyyy olurum ben  ...küçük canavarlar
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Oda birşeymi benim kizim birini emerken birinle oynuyor :D

tarafından
Ahahaaa bı taneyle yetinmiyor ...
(1,327 puan) tarafından
Yok asla ikiside acik olcak uykusunda bile nasil anliyor eli oraya nasil gidiyor bilmiyorum :))
tarafından
Hey allahimmmm ..:)) uyanık uyanık .. birini emerken diğerinde ginlunu alıyor bekle sıra sana da gelecek der gibib
(1,327 puan) tarafından
Bunlarda olmasa hayat yaşanmaz Allah evlatlarimizi tüm kötuluklerden korusun İnşaAllah canım
tarafından
Amin inseallahbbn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 106 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı

...