0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hep kötüleri mi konuşacağız benimki de kisliklarimi o hazırlar hatta sezaryen oldum yanimda kaldı annem de gelmişti ama kayinvalidem kalmak istedi altima kadar aldı ben riskli gebeliktim yerimden kalkamamistim anne hakkını helal et demiştim sonuçta utanmıştım annem değil daha 1 yıllık evliyim ben senin annenim bir daha böyle şeyler duymayacam demişti:( ve hastanede herkes annem sanmıştı canım annem Allah ondan razı olsun eşime bu kızı üzersen hakkımı helal etmem diyip gitmişti evine :( 

Benim de oğlum var ben de öyle olacağım insalah 

7 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Vayy be maşallah benim de kaynanam çok iyidir Allah bozmasın
(447 puan) tarafından
Seninkini de cnm inşallah
-Reklam-
0 oy
(610 puan) tarafından
Böyle şeyleri okudukça oğlumu evlendiresim geliyor :d
(447 puan) tarafından
Kzim olursa al ben de öyle kaynana olcam :)
(610 puan) tarafından
Valla hayır dua almak kadar güzel birşey varmı bence bu karşılıklı sende iyiymişsin karşındakide iyiymiş :) tek taraflı olmuyor yoksa maşallah size:)
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun canım benimki degil altımi almak bir tabak sıcak çorba koymadı bana :(
(447 puan) tarafından
Ah cnm allah onlara soracak
(1,790 puan) tarafından
Çok büyük konuştum ben biliyor musun evlenmeden önce. Dedim ki sen insana nasıl gidersen o da sana öyle gelir. Ama hiç ilgisi yokmuş. Birlikte otururken geçirdim hamileliğimi ve 12 gün geç doğum yaptım sancı bekledim doğuma gideceğim gün bile çarşaflarimi ütuledim yatağımı serdim oyle gittim bir günden bir güne yatmadım hep ayakta hizmet ettim ve kaynanamın kaynanası kayınpederi de gelirdi kalmaya aylarca yani babannne ve dede birde onları görmek için gelen akrabalar filan derken ev dolup taşardı. Ben hep ortada gezerdim dört göz beklerdim akşam olsa da yatsam diye. Namaz kılmak için odama girerdim Allah im affetsin sadece bacaklarimi uzatıp oturup öyle kılıp bazende kılmadan dinlenip öyle çıkardım odadan ama sonuç bu oldu. Allah'a havale ettim bende tek duam daha ne o bana ne ben ona muhtaç olalim
tarafından
Al benden de o kadar kış ti ben şehir de büyüdüm köye geldik soba ney bilmiyorum soba yi oğlu tutturdu oda tüttu aşağı indim kırk ton laf etti hamile halimle iki dk oturtması evinde zehirlenip gebersem umrunda olmazd i şimdi de yaşlı bakalım Allah onu da benim elime düşürmesin
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ne güzel ya maşallah vallahi. Ne insanlar var hakikaten.  Bizi de oylesi denk geleydi 
(447 puan) tarafından
Kotu insanlar her yerde var boş ver sen iyi ol
0 oy
(586 puan) tarafından
Ne güzl Rabbim bozmasın bnm de kaynanam çok iyidir Allaha şükür 
0 oy
(326 puan) tarafından
allah nazardan saklasin canim benimde masallah diyim aramiz guzel kizim der hep zaten tek ogluşu var bende tek cocugum bizimkiler esimi kendi cocuklari gibi kayinvalidemlerde beni oyle nazar degmesin insallah kotulukten birsey cikmiyor iyi olalim ne onlar uzulsun ne biz :)
0 oy
(116 puan) tarafından

Benim kaynanam da çok şükür böyle anne kız gibiyiz Allah bin kere razı olsun. MaşaAllah maşaAllah Rabbim bozmasın inşaAllah :):)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 251 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 654 göst.
25 Aralık 2019 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 530 göst.
5 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu

381,651 soru

11,424,758 cevap

34,983 kullanıcı

...