0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aleyna çakır olayı nasıl oldu aleyna da mı kaçmış evlenmis mi anlamadım anlatır mısınız çok üzüldüm ailesine   

5 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kaçmış ama pavtonalrda falan çalışıyormuş, Bi sevgilisi varmış güya ama ******** kızı dövüyormuş satıyormuş falan, iyice batağa düşmüş kız yani, 
tarafından
Yazık ya güzelim kız şu vicdansız tutuklansın artik ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evden kaçmış biraz şatafatlı bir hayat uğruna ve ibnenin birisine rast gelmiş onunla sözde sevgili olmuşlar kızı pavyonlarda oynatıp iş adamlarına satmış parasını yemiş dövmüş silah çekmiş işkence etmiş anası babası yalvarmış ama dönmemiş nolurdu sanki anasının yanında olaydı yazık oldu hem gencecik yaşta öldü gitti o değilde asıl can yakan anası ve babası bitmiş vaziyette 

tarafından
Ölen gidiyor kalan oluyor olan babasi kendini sucluyor kızlar keşke her seye özenmese elinde olanla yetinmeyi bilse
0 oy
tarafından
Ana baba sozu dinlemek lazim ..

Sonuc boyle olabiliyor sonra gozleri boyaniyor tek yasamak gezmek tozmak ama ne diyim ana babasina uzuldumm 
tarafından
Kalana zor ne hallere büyütmüşlerdir
0 oy
(13,612 puan) tarafından

Aleyna
tarafından
Ne bicim pavyon orasi horoz dovusturuyorlar sanki
tarafından
Ursp yanii iste erkeklere oynuo onlari mutlu edio
tarafından
Anladım yazık gerçekten
tarafından
Iğrenç ya kızların poposunu çekmiş resmen aleyna hangisi göremedim kapattım dayanamadim
(658 puan) tarafından
Yaaa ilk defa gördüm Rabbim yanıltmasın nede güzel kız Allahım hayırlı evlat versin merhametli insanlarla karşılaştırsın tuhaf oldum
0 oy
(658 puan) tarafından
Kaçmış ama evlenmemiş ümit can denen ahlak yoksunu pislik kızı tehditle gece kulübünde çalıştırıp parasını yemiş hep şiddet uygulamış deverek bayıltıp canlı yayın yapmış psikolojim bozuldu benimde elleri kırılsın inşallah ceza evinde bin katı işkence yaparlar inşallaaaaahhhhh
tarafından
Inşallah annesi kizım evlendi diyince hic inanmadim dedi ondan sordum oyle evlendi mi diye
(658 puan) tarafından
Yok zaten annesine evlendim diye yalan söylemiş ama evlenmemiş zaten evlilik yolunda değil başka yoldaymış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 182 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (869 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,008 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu

377,909 soru

11,311,158 cevap

34,745 kullanıcı

...