0 oy
848 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından
Evvelsi gün ultrasonda doktor bebek 3.5 kilo demişti 4 olursa sezaryen olur normal zor olur dedi bizde  doğumu suni sanciile yapmasına kabul ettik. Dün epidural felan takıldı  neyse açılma hemen oldu ama bebek bir türlü çıkmadı meğer 4 kilodan fazlaymış ultrasonda gram fark edebiliyor muş. Bebeğin başı çıktı ama omuzları takıldı iri olduğu için asıla asıla zorla çıkardılar ve bebeğimin kolunda zedelenme olmuş parmakları oynuyor ama kolunu kaldıramıyor çocuk doktoru ortopedi doktoru fizik tedavi doktoru hepsi baktı devamlı takip edicez dedi  düzelir diyorla ama ben çok korkuyorum kızlar doğum değil kabusu yaşadım dün  resmen ne olur bana bebeğime dua edin iyi olsun  çok kötüyüm .cok canım yanıyor tek o iyi olsun

27 Cevaplar

0 oy
(1,094 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kırılmamış ya canım körpe o iyileşir sen takip et doktorun dediklerini yap. Kendini uzme ben bebekken boynum yamukmus hiç oynatamıyormusum fizikle ben bile duzelmişim Allahın izniyle duzelir evladın. 
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim. Rabbım ikinize de şifa versin 
0 oy
(119,228 puan) tarafından
Rabbim sifa versin 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Valla dr bana kendi dedi canım bazı şeylerde ısrarcı olmamak lazım bebek iriyse sezaryen olunur dedi yoksa bilerek çocuğun kolunu kırmak zorunda kalıyoz dedi ben şok olmuştum inşallah iyileşir bebeğin sağ salim doğmuş ya napcan hayrlısı artık üzülme
0 oy
tarafından

Canım çok büyük geçmişler olsun Rabbim evladına şifalar versin 

0 oy
(895 puan) tarafından
Nasil bir ihmal ya neden illede normal dogum yaptirmak icin zorluyrlar.tamm normalde daha cabuk toparlaniyrsun ama sezerynda felaket bisey degil yani.1 hafta yatsak bakilsak ne olacak sanki.Rabbim evladina sifa versin canm.aman ihmal etme ozel falan artik ne buluyrnz icabina bakin.hic bilgim yok ama kucuk oldugu icin duzelir diye dusunuyrm aman dikkat edin kalici bisey olmasin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 466 göst.
0 oy
12 cevap 438 göst.
19 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 695 göst.

379,067 soru

11,346,537 cevap

34,812 kullanıcı

...