0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından
Evvelsi gün ultrasonda doktor bebek 3.5 kilo demişti 4 olursa sezaryen olur normal zor olur dedi bizde  doğumu suni sanciile yapmasına kabul ettik. Dün epidural felan takıldı  neyse açılma hemen oldu ama bebek bir türlü çıkmadı meğer 4 kilodan fazlaymış ultrasonda gram fark edebiliyor muş. Bebeğin başı çıktı ama omuzları takıldı iri olduğu için asıla asıla zorla çıkardılar ve bebeğimin kolunda zedelenme olmuş parmakları oynuyor ama kolunu kaldıramıyor çocuk doktoru ortopedi doktoru fizik tedavi doktoru hepsi baktı devamlı takip edicez dedi  düzelir diyorla ama ben çok korkuyorum kızlar doğum değil kabusu yaşadım dün  resmen ne olur bana bebeğime dua edin iyi olsun  çok kötüyüm .cok canım yanıyor tek o iyi olsun

27 Cevaplar

+2 oy
(27,306 puan) tarafından

Rabbim sifa versin yavruna üzülme insAllah sorun olmaz.

-Reklam-
+1 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu tez zamanda sağlığına kavuşsun inşaallah RABBİM şafi isminin hürmetine ve şu cuma günün yüzü suyu hürmetine evladını bağışlasın sana ☝️❤
+1 oy
tarafından
Kurban olsunlar ona ya Rabbim tez zamanda ikinizi de sağlığına kavuştursun canım 
+1 oy
(725 puan) tarafından
Oyy kıyamam yaa Rabbim şifa versin inşallah düzelir en kısa zamanda 
+1 oy
(79 puan) tarafından
Iyi olur merak etme annesi
0 oy
tarafından
Offf kıyamam ben yavrum benim yaaaaa ..  Allah'tan çıkma yok .. inseallah düzelir ..
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım üzülme geçer Allah ın izniyle rabbim kuzuna acil şifa versin inşallah
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kıyamam ya insallah tez zaman da iyileşir 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Cok gecmis olsun insallah duzelir biran once ultrasonda bukadar gram oynamaz nasil bilemiyorlar sinir bozucu gercekten sikayet et nerde dogum yaptiysan hem yasadigin aci okadar dikis atilmistir hem o yavrunun yasadigi 
0 oy
(46 puan) tarafından
canm cok cok gecmis olsun merk etme bebeginde Allahin izniyle birkac gune toparlar bebeklerin kemikleri bizimki gibi sert ve az degil sayica daha fazla dogumda rahat olsun diye ve coxuklar cok guclu vucut kendini hemen yeniler hic merak etme Allah sifa versin insallah 
0 oy
(160 puan) tarafından
Daha küçük canım iyi olur merak etme senin doğum kötü mü gecti
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ayyy canım keşke Sezeryan olsaydın çok çok gelmiş geçmiş olsun. Benimde doğuma 1 hafta kala detayliya girdin 3.6oo göründü ultrasonda 4.2oo çıktı bebeğim 5 kilo doğdu her istinale karşı doktorun sezeryanı önermeliydi bu senin yaşadıklarını dr. söyledi bizde Sezeryan olsun dedik 
0 oy
(795 puan) tarafından
Kuzum çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşir benim kızında kolu catlamisti bı de sezeryanla doğum yaptım düşün yani nasıl becerdilerse bizimde kontrol edildi zamanla iyiylesecek dendi 6 aylıgız şükür bı sıkıntı yok gibi ama korkuyo tabi bazen diğerine göre az oynatiyo kavramada falan problem yok sadece bişey uzanırken diğer kolunu kullaniyo inşallah bir an önce geçer sizin de 
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Madem öyle kiloluydu neden sezaryana alınmadı :ermm: Allahım şifalar versin canım benim. 

0 oy
tarafından

Rabbim iyiliğini versin canım tez zamanda iyi olur insallah bebişin dualarımdasiniz<3

0 oy
tarafından
Gecmıs olsun canım brnım korkma kardesımın dogumda kolunu cıkarmıs ebeler 10gun sonra farkedıldı doktor sabıtlettı duzeldı bır sure sonra. Gecıcı bır durumsa kendını uzup bebegıne yansıtma kuzum elbette elınde degıldır ama gonlun ferah olsun evladını sana bagslamıs rabbım
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Allah size bağişlasın cnm yavrunuzu benimde. Çok kotu oldu doğumum. Paylaştim hata bakabilirsin cnm

Benim bebeyimde omuzunda çatlak vardi 3 ay kımıldayamadi dokdorlara goturduk  dediler yapcak bisey yok takip etcez  küçük omuz birbirini tutar dediler çok şükür duzeldi İnşalah sizinkide geçer
0 oy
(200 puan) tarafından
Bizimde tanidikda ayni senin yasadigin durumu yasadi bebegin kolu oynatamiyordu fizik tedavi goruyor ve simdi oynatabiliyor kolunu ins senin yavrunda duzelir 
0 oy
(56 puan) tarafından
Niye sezeryanı kabul etmediniz?  cok gecmiş olsun inşallah tez zamanda iyilrşir
(3,078 puan) tarafından
1 tane daha bebegim var doğum sonrası bana bakacak kimse yok mecburen istemedik
0 oy
(265 puan) tarafından
Cok gecmis olsun Allah sifa versin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 464 göst.
0 oy