0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Yaaa 15 17 yasalarında evden kaçıp gazşonada vs çalışmaya başlıyorlar cok üzüldm kızaaa yani ne diyim bilmiyorum rabbim kimseye vermesin evlat acısı herşeyi başı saglık ve hayırlı kızıda erkeğinde namuslusu özellikle erkeklerin. 

14 Cevaplar

+4 oy
(1,094 puan) tarafından
Ne okursa olsun boyle olmeyi hak etmiyordu. Rabbim ana babasına sabır dayanma kuvveti versin. 
(51 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Yazik oldu guzelim kiza :(
(51 puan) tarafından
Yaa ailesinde suçlayamıyorum cok uğraşmışlar koparmak için ama kız bile bile ateşe gitmiş resmen.
tarafından
Sevgilim dedigi insan da iyi bi b.k degilmiski belki korkudan gelememistir ailesinin yanina
(51 puan) tarafından
Sanmıyrm zaten başta kendi gitmiş defalarca ailesi almş eve getirmiş 18yaşındam büyük diye zorla tutuluyorum diye ailesiyle davalık malesef
tarafından
Anladim cnm . Daha kucukmuste 21 yasindaymis
+2 oy
(140 puan) tarafından
Vallahi canım ben YouTube videolarini izledim yarın Allah günah yazmasin koca koca adamlarla Ankara oyunu oynuyor ve tayt giymiş poposu o kadar belirgin ki anlatamam şok oldum hatta çocukla canlı yayın açtığı videoda çocuğa baya bir saydiriyor bu hayatı maalesef ki kendi seçmiş..
tarafından
Videoyu izledim suan çok şaşırdım ya erkek dolu icerisi
(51 puan) tarafından
Evet 100 tane erkk var neredeyse rabbim kurtarsın o yoldakileri kimseye yaşatmasın hiç bi ana babaya evlatlarımıza
(51 puan) tarafından
Evet yüz tane erkk var neredeyse rabbim kurtarsın o yoldakileri kimseye yaşatmasın hiç bi ana babaya evlatlarımıza..
(4,961 puan) tarafından
Orda oynayan kadınlar zaten o yolun yolcusu isleyenler parayla izliyor
(140 puan) tarafından
Şok oldum ya giyinisine oynayisina bir tane babam yaşında bir herifle oynuyor o çok kötü yaptı beni çok kötü oldum yani izleyince
+2 oy
tarafından
Adam mhp ye guvnyomus
tarafından
Babasimiymis Türkeş neyine guveniyormus srfsiz
tarafından
Ülkücüler ezmeli bu iti  yoksa isimlerini kirletmeye devam ediyor
(51 puan) tarafından
MHP nin ne gücü olablr MHP kaldımı ki ayakta
tarafından
Mhp akp bir artık  ülkenizde şuan yetkili iki parti onlar
+2 oy
tarafından
Kimse başına ne gelecek bilmiyor ona göre hareket ediyor bilseler en azından kendilerini törplüyecek zamanları olur buda öyle bsy
tarafından
Valla görsellerde torpulemiyorlar kaç gündür arkadaşı çıkıyor yayına Müge anli dön kızım bu yıldan diyor yooookkkk hala yani tamam demiyor
(51 puan) tarafından
Cok erken ama coook kaçıp gitmiş cahillik cocukluk hep geri dönüşmeye yollar malesf
tarafından
İşte diyorum yaa başına ne geleceğini bilemediği için başına buyruk takılıyor bilse eminim ki anasının eteğinden ayrılmaz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Her şeyin hayırlısı gerçekten, çok uğraşmış anne baba ama tutamamışlar, neden böyle bir hayat ister ki insan, Allah evlatlarımızı korusun akıl fikir versin kötülerle karşılaştırmasın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yargılamak bize düşmez zaten kim bilir ne kadar mücadele verdiler allah rahmet eylesin.
(51 puan) tarafından
Yargılamak değil tabikide ama şaşkınım sadece üzüntü ben müge de aleyna sayesinde öyle hayatların olduğunu bildim ve Ankara unda cehrnnm gibi günahkar oldgunu
(8,081 puan) tarafından
Esrayi izle daha neleri var şükür namazı kılarsın o derece
(51 puan) tarafından
Bi müge deki olaylara inanmıyrm esrayı izleyemeytm ama izlemekte istemyrm yaa
0 oy
tarafından
Bende çok üzüldüm gercekden birde okumak istiyormuş. Cokda iyi kalpli bir kızdı diyorlar 
(51 puan) tarafından
Zaten ölenin arkasından hep iyi konuşurlar
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Tv izlemediğim için bilmiyürum omayı ancak aileler hep halırlı evlat diyor bakıp hayırlı ebeveyn olalım diye kendine bakanlar az. 17 yaşında doğum yapacak yetedlilikte olsa bir genç kız bana göre çocuktur bu yüzdeh çocuktan ziyade aileyi sorumlu tutarım ben şahsen 
(51 puan) tarafından
Kız 21yaşında suan çok kaçmış evden vede ailesi eve getirince şikaytçi oluyrmş bni evde zorla tutuyorlar diye reşit oldğu için davalaıklarmş zTen
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kıza dicek lafım yok olmuş gitmiş ama anne babası beni mahvetti günlerdir.. rabbim böyle evlat vermiş cekilecek cileleri varmış ... 
0 oy
(817 puan) tarafından
İzledim bende babasıyla beraber ağladım çok acı anne baba için belki tehdit edildi belki dönemedi belki korktu ama bilmiyorum benim başıma gelse korkmam sanırım terkederdim o şehri değiştiririm hattımı beni bulamaz babası zaten ne olursa olsun arkasında duracak bir adam. Programa Bağlanan kızlarda pavyonda çalışanlar Müge o kadar vazgeçin yol yakınken başka iş bulun çalışın dedi kadın pavyonda çalışan başka iş yapamaz paraya rahata alışan az parayla geçinemez dedi. Ayda 30 bine kadar para kazanıyorlarmış para tatlı geliyor bir kere karşına çıkan kişinin tipine bakarsın oğlanın tipi ben pisliğim diye bağırıyor zaten adı çıkmış ne olduğu belli bile bile lades. Üzüldüm yine de böyle olmasaydı sonu
0 oy
(449 puan) tarafından
Öldürülen bi kadının arkasından konuşmayalım bencr, onuj yerinde hepimiz olabilirdik
(51 puan) tarafından
Haa bende diyordum nerdeee kaldı böyle yorum yapacak.
0 oy
tarafından
Nolmus ben ona bakamadim
0 oy
tarafından

Kaç gündür görüyorum o kızı vallaha mide bulandırıcı ortamlar Allah uzak eylesin anasına babasına yazık :'(

Katılın yakalanması umuduyla...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 263 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 287 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 328 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hanife378 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy