0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kizlar az önce a101den cam biberon aldim ama tedirgin oldum ya kırılırsa bişey olursa siz hangisini kullaniyosunuz ilk aliş verisimi bugün yaptım 22 haftalik olduk yavaş yavaş başlamak istiyorum 

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Cam kullaniyorum cnm cam daha saglikli
(1,094 puan) tarafından
Saol bende öyle düsündüm ama iste korktum bi yandan
tarafından
Hep cam aldim 17 ay boyunca kirilinca her yere dikkat et cam parcasi kalmasin yeter
(1,094 puan) tarafından
Aynen canım ederim çok saol
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kırılır oğlum kırdı az kalsın ayakalri kesiliyodu
(1,094 puan) tarafından
Ay bende ondan korktum ama sağlıklı diyolar ondan aldım sanırım bu korkuyla kullanamam
tarafından
Valla kuzum kırdı ogkum.iki yaşına kadar kullandı ama
0 oy
(15,805 puan) tarafından
Cam sağlık açısından. İyi plastik koku giriyor ya bi süre sonra 
(1,094 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(10,513 puan) tarafından
Kuzum avent öneririm öyle rastgele alma biberonu meme reddi olmadan bu aya geldik biz 7 aydır sorun yaşamadık ve cam alma ağır oluyor
(1,094 puan) tarafından
Avent plastikmi
(10,513 puan) tarafından
Ben plastik aldım canım bpa sız. 0+ yavaş akıl 52 liraydı e bebekte en son.
0 oy
(484 puan) tarafından
Benim kızım 14 aylık 4 tane kırdı. Attı attı kırdı.  Cam al ama kendine verip kendi tutana kadar kullan,  kendisi plastik olanlarla içsin bence 
(1,094 puan) tarafından
Öyle düsünüyom bende cok saol canm
(484 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Benim vardı bundan sadece mutfak tasinda eşimden kaydı bi parmak mesafeden düşünce ortadan 2ye ayrıldı 
(1,094 puan) tarafından
Anladm canm cok saol
0 oy
(9,329 puan) tarafından
Ilk aventin cam aldık kullandık onu memesinden tutup attı kırıldı şmdi plastik mis gbi :D
(1,094 puan) tarafından
Plastik hep zararli dediler aklmda öyle kaldi camdanda korkuyom artik ben veririm o tutmaya başladiginda plastik alirim
(9,329 puan) tarafından
Aynn cnm bnde oyle yaptm ilk zmanlar cam.kullandm
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Basta camdi 5 aya kadar sonra artik elinden atmaya basladi tuzla buz etti plastik aldim artik
(1,094 puan) tarafından
Anladm canim elimde veririm tutmaya başladığı vakit plastik alırım
0 oy
(13,725 puan) tarafından

Evet cam sagliklo cart cırt ama oğlum defalarca cam biberon kırdı.

Bitane plastik var  ne kiriliyo ne bişi :D

(1,094 puan) tarafından
Ay vala ben plastikte alirim bunu sanirim kullanamam eşimle gördük hemen aldık çıktık
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Belli bir süreye kadar cam kullanabilirsin eline verme yürüme gezme zamanı plastik kullanırsın canım. 

Bir de bilindik markaları tercih et canım giysi de önemli değil ama emzik biberon gerekirse mama bildiğin markalar olsun 

Ben civilden almıştim kampanyali bir set biberon icin ilk kullanmadan önce kaynatılır ya kaynarken eridi resmen o kadar kötü yanı 
(1,094 puan) tarafından
Anladm cok saol canm bilmiyom ben eksiklerimi almaya girdim onlari görünce dayanamadim aldm sanirim bu korkuyla kullanamicam
(1,790 puan) tarafından
İlk bebede olur öyle şeyler canım merak etme
0 oy
tarafından
Hep cam kullanıyordum taaa ki oğlum cam biberonu eşimin kafasında kirana kadar :)))
0 oy
tarafından
Bende a101 den ayni biberonu aldim suan benim kontrolumde oldugu icin cam daha iyi plastik lerde var ama kokuyo ne kadar yikasamda o plastik kokusu illaki var
0 oy
(903 puan) tarafından
İkisinden de Chicco ve Avent 2 tane plastik aldım ve wee baby cam aldım 2 tane bir büyük bir küçük 
0 oy
(468 puan) tarafından
Biz cam aldık sonuçta küçük bebek kendisi tutmicak biz vericez büyüyp kendisi içtiğinde belki plastik alırız.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yaa cam.biberon gelmismi bende bunu bekliyordum.bacim.kesinlikle cam.biberon kullan.diger plastiklerden tiksindim.ben valla 
(1,094 puan) tarafından
Evet canm dünden belli gelmiş
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Yok canım kolay kolay kirilmiyolar plastikte bı zaman sonra çok kötü kokuyor cam almakla çok iyi attın cam daha sağlıklı hem
(1,094 puan) tarafından
Cok saol canm
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Plastik kullanıyorum minik su biberonu ben içiriyorum daha gerçi kücük benimki. Yarın öbür gün camın kırılıp vereceği zarardan daha az zararlı en azından. Zaten bebekler için yapılmış birşey iyi bir marka aldıktan sonra çokta önemli değil plastik kullanan bebeklerde herhangi bir sorun yaşandığını bu yaşıma kadarda görmedim :D 

0 oy
(7,935 puan) tarafından

İlk doğduğu sıralar cam aldım bende ama şimdi 14 aylık oldu hareketlendi akşam yemek yerken şeftali suyu içerken ayakta biberonu düşürüp kırdı ayağı hafiften kesildi :( 

Yeni biberonunu pilastik alacağım

0 oy
tarafından
İlk oğluma plastik aldım ikinci kızımda cam kullanıyoruz gerçi pek kullanmıyorum emzirdigin icin
0 oy
tarafından
Başta tabiki cam daha saglıklı ama su içmek için plastik aldım 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 975 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde YaseminBüşra (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 481 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeliş fatoş (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 622 göst.
21 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Alpi'nin Annesi❤ (1,933 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,535 puan) tarafından soruldu

382,119 soru

11,440,827 cevap

35,011 kullanıcı

...