0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

Ayy ağlaya ağlaya bi hal oldum. Sonunda doğru düzgün bi dizi yapmışlar. Hepsi gercek hayat hikayelerinden kurgulanmış ben cok begendim herkese tavsiye ederim arkadaşlar:unsure:

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aynen çok güzel izliyorum şimdi Meliha beni bitirdi Allah hickimsryi o durumlara düşürmesin
(1,785 puan) tarafından
Ayyy kiz vallahi birde o kadının yaşadıklarının gerçekten yaşandığını düşünsene :'(
tarafından
Zaten yaşanmış canım daha neler neler var bu dünya o kadar masum değil
-Reklam-
+1 oy
(247 puan) tarafından
Ayy zaten hamilelikten çok duygusalım ağla ağla içim cıktı.
(1,785 puan) tarafından
Valla aynen bende dün uyku bile tutmadı üzüntüden
(247 puan) tarafından
Kız izlemesek mi bebişlerimize zararı olmasın
+1 oy
(230 puan) tarafından
Bende izliyorum geçen hafta da izledim harika ya gerçek hayatlardan yaşanmış olması beni aşırı etkiledi..
(1,785 puan) tarafından
Evet bende onu diyorum biz izlerken bile dayanamazken insanlar bu olayları yaşamış düşünebiliyor musun
(230 puan) tarafından
Aynen insani etkileyen tarafta o zaten
0 oy
tarafından

Çok etkilendim.agliyirum çocuğumun basinda:(

(1,785 puan) tarafından
Hele maliha beni bitirdi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Izlemedim ama konusu ne canım.
(1,785 puan) tarafından
Canim bi pskiyatr var bu kadina her seferinde farklı farklı pskilojik rahatsızlığı olan ınsanlar geliyor hepsi hayat hikayelerini en başından anlatıyor ve hepsi yaşanmis cok acıklı hikayeler
(7,118 puan) tarafından
Ben de izleyeyim bakalım. Saol kuzum.
0 oy
tarafından
Bugünkü konu kırmızı oda her postta o 

Nasıl bir dizi merak ettim
(1,785 puan) tarafından
Canim bi pskiyatr var bu kadina her seferinde farklı farklı pskilojik rahatsızlığı olan ınsanlar geliyor hepsi hayat hikayelerini en başından anlatıyor ve hepsi yaşanmis cok acıklı hikayeler
0 oy
(9,204 puan) tarafından

Çocukların haline kahroldum :(

(1,785 puan) tarafından
Bide bu olay geçerkten yasanmis dusunsene
0 oy
tarafından
Melihanin hayati beni mahvetti.Rabbim nasıl bir hayat nasıl bir kader; (
(1,785 puan) tarafından
Gerçekten yaşanmış hikaye bide düşünsene biz izleme ye dayanamazken bazi insanlar bu olayları bizzat yaşamis
tarafından
Keşke her bebek eşit şartlarda dünyaya gelse ama malesef:(
0 oy
(13,843 puan) tarafından
Eşim bir koltukta ben diğer koltukta ağlayarak izledik. Ne kadar acı şeyler anlatılıyor ya. 
(1,785 puan) tarafından
Valla Bende melihada hıçkıra hıçkıra agladim :(
0 oy
tarafından
Ben ilk bölüme baktım sadece. Ben de senaryoyu beğendim. Ilk defa sanırım başka ülkelerden alıntı kopya değil. Arada denk geldikçe bakıyorum. Bugün tv kapalı idi bizde. Güzelse bakayım pc den. 
(1,785 puan) tarafından
Cok güzel ilk defa bi dizide öpüşme sevisme bisey yok yalnizca cok acıklı hayat hikayeleri var tavsiye ediyorum. Dün ben ne kadar güzel bi hayatim oldugunu birkez daha anladim Allaha hamd olsun. Allah kimseyi darda birakmasin
0 oy
(179 puan) tarafından
Ay sorma valla kaynanama izledik o mslihaya ben agladım o ayrı ağladı yaa cok uzuldum :(
(1,785 puan) tarafından
Bende hıçkıra hıçkıra agladim :(
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Evet öyle yaa on numara dizi olmus. Cok güzel gercek hayat hikayesi işte anlamlı. Herkes izlerken kendini bir yerlere koyuyor. Oradaki doktor deniz Burak sevinc in ailesi  annelere cok yakın oturuyor. Zonguldak lı
(1,785 puan) tarafından
Kim senin annengile mi cok yakin oturuyor?
(1,713 puan) tarafından
Doktor deniz. Burak sevinc. Zonguldak lı o.
(1,785 puan) tarafından
Aaa öyle mi canim simdi anladim
(1,713 puan) tarafından
Evet cnm. O düğününü bile lüks yerlerde degil Zonguldak ta yaptı
0 oy
(191 puan) tarafından
Meliha  yaaa nasıl ağlıyorum o anlatınca içim öyle bi değişik oluyo ki.. Alya yi merak ediyorum onu bu hale getiren ne olay yaşadı acaba. ??? Keşke söyle doktor da bizé denk gelse de bizde anlatabilsek anlatamadığımıź ne varsa
(1,785 puan) tarafından
Ayy evet dün alyayi fark ettiysen kafasina darbe almamak için kafasini koruyor sürekli ve kimse beni sevmedi diyor büyük bi sevgi açlığı var. Kesin onun çocukluğunda da siddet olmus sürekli ki kadin da artik refleks olmaya başlamış bide okul 1. Olmus Alya hemde hukukta aslında cok zeki olmasina rağmen neden böyle bende en çok onu merak ediyorum yaa

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 314 göst.
28 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 338 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 613 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...