0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Kizlae hala ilk gunku gibi korku var kendim degil bebegm icin korkuyorum hic bir yere gitmiorm kimseyi almiorm cok panik biri oldum sizde hala oylemisinz merak ettim ilk gunku gibi mi yoksa kayinvalidenz olsn gorumcenz arkdslarnz olsn onlar gelio mu boşladnz mi onlemlernizi bakiyorum soyle postlara ikram ne yapsam misafirm vardi falan filan postlar var yoksa ben mi cok abartiyorum inan kaymvalidemleri bile istemiorm

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynıyız biz korona her geçen gün daha da kötü bizim de dha fazlasını yapamamz gerekiyor hâlbuki
(662 puan) tarafından
Acaba ben mi abartiorm diodum kendi kendime kuzum
tarafından
Yok cnm inan kendini salan çok başlarına gelecekleri müstahak onlara onlara uymamak gerek
(662 puan) tarafından
Aynn kuzum ya cok kotu oldu ortlk
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ayni şekilde devam ediyorum bebeğim var boslayamam asla .
(662 puan) tarafından
Aynn kuzum benmde bebegm var korkuorm o yuzden
(1,072 puan) tarafından
Herkes işte bizim gibi düşünse hiç bir şey olmayacakta, malesef bencil davranıyorlar .
(662 puan) tarafından
Cok benciller haddinden fazla hemde
(1,072 puan) tarafından
Öyle canım valla.. Allah akıl fikir versin.
(662 puan) tarafından
Amin cnm.amin
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ilk gunler boşlamistim valla yalan degil ama korona çıktıktan dağıldıktan  2 ay sonra önemli fazlasıyla aldim

Evde hapis hayati yaşıyorduk resmen halen daha öyle ekmekten ekmege cikiyoruz

Yani biz yapıyoruz ama dengesizler yıkıyor yapilanlari..

(662 puan) tarafından
Ekmege bile gitmiorm vala kuuzm esime aldiriorm isten gelirken:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Aylardır sadece 2 kere annemleri gördüm onda da yakın temas yoktu. Hala devam ediyoruz  tedbirlere. Evden çıkmıyorum,  kimseye gitmiyorum, kımseyi de davet etmiyorum. 
(662 puan) tarafından
En iyisi kuzim valla iyi bari bi tek ben deglmişm cewreme bakiorm cok abartiosun diolar bana ama napiyim korkuom
0 oy
tarafından
Her geçen gün daha fazla arttırıyoruz tedbirleri 
(662 puan) tarafından
Aynn oyle kuzum tedbirimizi alalım takdiri Allahtan
tarafından
Evet elimizden geldiği kadar dikkat edeceğiz. Bu böyle devam edecek uzun süre.
(662 puan) tarafından
Aynn canm benim
0 oy
(655 puan) tarafından
Ben daha fazla abarttım 

Hatta gündüz dışarı çıkmıyorum kimseyle görünüyorum akşam üzeri oğlum hava alsın diye balkona çıkarıyorum yarım saat geri içeri alıyorum hemen 

Evde çok bunaliyorum diye eşim sadece işten gelince arabayla gezdiriyor çarşıyı sonra eve geri geliyoruz yani kimseyle temas etmiyorum kimseye gitmiyorum evde tek başımayım hep kimseyi de kabul etmiyorum 
0 oy
tarafından
Ilk gunki gibiyim korona basladigindan beri asla kimseye gitmedim 1 kere ailemin 1 kerede esimin ailesinin yanina gittik mecburiyetten oda bence dusunceli cocugunu seven bi aile anne yavrusunu esirger bu tatile orda burda g.t gezdiren insanlara hayretle bakiyorum
0 oy
tarafından
Valla artık çare kalmadı kimse önemsemiyor herkes bu hastalığı geçirecek diyorlar her yere yayildi evden cikmasakda her gün eşimiz ise gidiyor gelince de uzak durmuyor napacaz hani ki 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Onceden parayı bıle yıkıyodm ne yalan soylıyım artık normallestm
(9 puan) tarafından
Normalleşme canım en risklisi para zaten ben alışverişe giderken parayı cebime koyuyorum ödemeyi yaparken cüzdanıma dokunmayım diye geri verilen parayı da cebime koyuyorum eve gelince dezenfektan sıkarak temizliyorum biraz kurusun diye bekletip sonra cüzdana koyuyorum tabi parayı koyduğum cebimide temizliyorum öyle yapabilirsin basit ve pratik
0 oy
tarafından
Hayattan zevk almıyorum düşünmekten evladım için korkuyorum   Allahımın emanetine sahip çıkamamaktan 
0 oy
(48,667 puan) tarafından
anneme ve kayinvalideme gidiyorum. iki arkadasima gittim onlar geldiler bir ay oncesi. parka gidiyoduk artik goturmuyorum  gecen hafta eltime kahvaltıya gittik o kadar hala dışarı cikinca elimde.islak mendil oluyo gittigim her yerden dezenfektan sıkıyorum korku sabit duruyo zaten
0 oy
(1,595 puan) tarafından
İlk günkü gibi devam bu işin şakası yok sadece 1 haftalığına köye gittim annemlerin yanına onun haricinde hep evdeyiz ve misafir kabul etmiyorum. Eve gelen herşey yıkanmadan dolaba girmiyor. Ekmek evde yapılıyor. İyice paranoyak oldum. Bazen abarttığımı düşünüyorum ama sonrada olması gereken bu diye kendimi rahatlatıyorum. 
0 oy
(9 puan) tarafından
Valla artık psikopata bağladık eşim de ben de elimizin ufacık bir yeri sokakta birşeye yada bi duvara falan değse hemen dezenfaktan yada kolanyayla temizliyoruz derilerimiz soyulcak yakında alışveriş desen ayrı dert artık eve birşeyler alınca aklıma gelen ilk şey off yine bunları temizle dur akşama kadar hatta bazen evde bitmesine ve canım istemesine rağmen alışverişe hemen gitmiyorum sırf bu yüzden Allah yardımcımız olsun :/
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kucuk bebegim war kesinlikle bi yere gitmiyorum kesinlikle yabanci kimseyi kabul etmiyorum kaynnam we annemlere gidiyorum onlarda hep ewde disarda calisan yada sokak sokak gezen kimse yok 
0 oy
(32 puan) tarafından
Kayinbabam yogun bakimda kaynanam evde karantinada esimin dayilari dedesi hepsi korona konyada.onun icin dahada cok dikkat ediyorum.ve kimseye koronaliyla temas halinde bulunsaniz bile test yapmiyolarr onun icin benimde tavsiyem cok dikkatli olunn
0 oy
(45 puan) tarafından
İlk günden dahada dikkatliyim kimse gelip gidemez dışarı çıkmam kızıma kimse dokunamaz mecburi bir yere değse bile alkolle tabiri caizse yıkarım şakası yok komşumun 7 buçuk aylık bebeği vefat etti koronadan inanmayanlara amerika oyunu diyenlere orda burda avanak gibi gezeleyenlere duyrulur. Başlarına gelmeden anlamayacaklar sanırım.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 59 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YagizinAnnesi (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
12 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 623 göst.

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...