0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Napcam blmiyorum eşime saldiriyorum kaynanama bsey diyemedikce beynim uyuşuyor tansiyonm cikiyor :( kocanla aran iyi olsn yeter diyolar ama çok fena kin besledim 

7 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Beslediğiniz kin gün geçtikçe sizi zehirler. Yaşam enerjinizi sömürür eşinizle aranizda buz dağlarınin oluşmasına sebep olur. O yüzden allaha havale edip görmezden gelin yok sayın en güzeli bu.
tarafından
Evet dediklerin dogru olan esimle bize oluyor ama malesef kadina sabrim sifir. Agzini actimi seni oglumdan bosandiracam ogluma avrat mi yok diyen adinin biri. Gerekirse muska büyü yaptiracam seni bosandiracam diye meleyen yaratik.yaptirirsan kendi 3 kizindan ciksin kendin cek dedim gorusmeyi kestim  icimden atamiyorum nefretini
(8,081 puan) tarafından
Sadece şunu söyle seni yok sayıyorum laf dalaşına polemiğe girme inan daha çok delirir. Onu hiç tanışmamış say
-Reklam-
0 oy
(377 puan) tarafından
Sebebi ney canim
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ne yaptı ki?

(916 puan) tarafından
Ben onu aramadigm için bana kızdı telefnda bağırdı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
En iyisi bi kavga çıkart büyük kesin konuşmayı em iyi boyle rahat edersin 
0 oy
tarafından
Aynı ben baktım bunlar yüzün den migrenim tavan yapıyo bende susmuyorum sonra başıma ağrılar giriyo hemen alıyorum bi parol kurtuluyorum 
0 oy
(246 puan) tarafından
Ya canım sen bebeğini düşün takma
0 oy
(85 puan) tarafından
Muhattap olma canim konussun dursun bakti yapamiyo susar sen kocanla arani tut yoksa onunla arani bozar olan senle kocana olur ben kaynanami duymam bildigimi okurum inat bu inat der hep bende yooo aklim var birsey tanisacamsam sorarim derim susar yine basa sarar ama duyma bildigini yap daha kuduruyolar

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,737 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 469 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 692 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,257 cevap

34,765 kullanıcı

...