0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Biraz acık acık sorucm ama kbkmayin kızlar yaa :(

Uyumuşum öğlen ezanı okunmuş dedim önce namazımı kilayim lavaboya gittim gittikten sonra da tkrr idrr geldi yine bekledim o ara ellerimi yıkadım makineye detarjanlaro koydum fln hani bekleyim diye snra abdest aldım alırken birşey aldı sanki ama bakmadım vesvesedir diye biraz idrr akmis yine ama snrm bu bende bir rahatsızlıgin sebebi bende olmazdı çünkü bukdr hiç 

Yine alırsam olacak diye korkuyorum akack gibi bişey hala çünkü 

Şimdi yine abdest almam lazım mı?

15 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Şüphen varsa tabiki iç çamaşırını da değiştirip tekrar almalısın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İdrarsa alman lazim tabiki
(3,769 puan) tarafından
Ama yine akacak gibi çünkü iki kere geldiufi yine alırım sorun değil de o gelir diye korkuyorum
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Evet alman lazim cnm
0 oy
(477 puan) tarafından
Bende bekliyim surdaa
0 oy
(164 puan) tarafından
Şimsi öncelikle abdest tekrar alman lazım onu da geçtim tuvaletini yaptıktan sonra tekrar idrar gelmesi normal değil bi doktora görün derim
(3,769 puan) tarafından
Bencede ama nekdr ilerledik böyle oluyor.s
Hiç su içemiyorum
(164 puan) tarafından
Valla canın istemese de zorla da olsa en azından günde 1,5 litre içmen lazım idrar yolu enfeksitonlarının başlıca sebeplerinden biri su içmemek bide twmizliğine dikkat etmemek
(3,769 puan) tarafından
Ediyordum ama namaza başlayalı 1ayi bulck hep iç çamaşıri degistrrm yıkarım orami da
Ama suyu tamamen brktm icemiorm:(, bir bardak bile
(164 puan) tarafından
İşte ondan oluyodur canım malesef hem bi doktora görün hemde suyu zorla da olsa iç geçer inşallah idrar kaçırmak normal değil
(3,769 puan) tarafından
Ben kas hastasiyim bide cnm
İki üç hafta önce oturrkn idrarımı kaçırmışım altıma hiç farkında olmadan
İlkkez böyle birşey başıma geldi nöroloji ye gittim EMG istedi aklıma idrr kacrdgm gelmesini o an ama gidince diyecfm
0 oy
(971 puan) tarafından
Alman lazim cnm 
0 oy
tarafından
Kuzu enfeksiyor var sa öyle oluyor ya evet abdest alıp elbiseni değişmen lazım
(3,769 puan) tarafından
Yine alayım dedim yine geldi en iyisi snda namazımı kılmak cnm:(
0 oy
tarafından

Eğer ki idrar ise ve kendinden emin değilsen tekrar abdest al

0 oy
tarafından

Akıntı olmasın o

(3,769 puan) tarafından
Valla canım bekleidm yine alayım ddm baktım birşey akıyor hani denedim kendimi idrr varmı yokmu diye varmış aktı hani neden böyle oluyor nereye gitmem laizm bunun blmiorm
tarafından
Sürekli oluyorsa özür canım namazın son vakitine kadar bekliceksin geçmiyorsa abdestini alıp o hal üzere kılacaksın tekrar abdest al tekrar al olmaz öyle yılarsın kadın doğuma falan gidersin müsait bir vaktinde
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canısı ❤️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Enfeksiyonun olablr idrar kacirma sebebi.. hamilemisin blmiorm ama doktora gozuk devam ederse
(3,769 puan) tarafından
Değilim canım ama görünmem lazım snrm çok sık olmaya başladı
0 oy
(712 puan) tarafından
Canim sürekli oluyorsa ve namaz vaktinin gecmesine sebep oluyorsa abdestini aliyorsun günlük pedlerden al onu kullan en azından iç çamaşırına birşey gelmez ve özür de abdesti bozma halleri haricinde ezan sesini duyar duymaz abdestin gitmis oluyor her ezan da abdestini tazelemen gerek kuzucum 
0 oy
tarafından

Çamaşırını değiştir yeniden abdest al  afedersin okısmına peçete veya pamuk koy anlarsın  akıntı mı yada idrar mı 

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Akıntıda olabılır 

Ama iç çamaşırını değiştirp abdest almalısın tekrar
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Pamugu tampon yaparsan pamuktan çıkmadığı sürece abdestine bir şey olmaz aşağı tarafta kalan kısım kuru kalmış olacak . 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Akıntı olabilir mi canım peçete koy  idrar mi akıntı mı anlaşılır 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 154 göst.
20 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simge sognci (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 447 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu

379,802 soru

11,369,197 cevap

34,852 kullanıcı

...