0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar canlar. Doğumun kolay ya da zor olması genetik mi sizce? Diyelim ki annem beni doğururken çok zorlandı benim doğumum da zor olur mu? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha doğum yapmadım ama alakası olduğunu sanmıyorum sen farklsın annen farklı cnm 
-Reklam-
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Bende merak ediyorum annem hep normal yapmis zorlanmamis ablalarimda hep normal zorlanmadi ay acaba ben nasil olcam korkuyorumm
0 oy
tarafından
Alakası yok ailede herkes çok rahat normal doğum yaptı bn ise 18 saat sürdü ya bnce alakası yok 
0 oy
tarafından
Fizyolojik olarak benziyorsanız doğumlarınızda benzer canım ama.herkesin fizyolojik yapısı bir olmaz benim annenin 10 tane normal doğumu var üç kız  kardeş hayattayız ucumuzde normal doğum yapamadık sezaryen 
0 oy
tarafından

Ben 4.100 gr doğmuşum annem çok zorlanmış

Bana da oğlum doğsun diye suni sancı verdiler 22 saat açılma olmadı sezeryanla doğdu galiba bizim aynı oldu :D:D:D

0 oy
(310 puan) tarafından
Zannetmem canim boyle bisi olacagini. Sey de diyolardi annenin neresi çatlamışsa senin de o bolgelerin catlar diye. 8.ayimdayim gobegimde catlagim yok ama bacaklarimda kalcamda biraz biraz var. Annemin gobeginde de vardi.
0 oy
(553 puan) tarafından
Annem ilk ablamı doğururken çok zorlanmış ama bende zorlanmamis. Bilemiyorum ama benimde doğumum ilk bebeğim ama çok rahat olmuştu :)
0 oy
(632 puan) tarafından
bence alakası olmaz çünkü bir kadının bile her doğumu bir olmuyor mesela benim annem benim doğumunda çok rahatmış ama kardeşimde çok kan kaybetmiş zor kurtarmışlar o yüzden bağlantısı olduğunu sanmiyorum
0 oy
(404 puan) tarafından
Herkesin acı eşiği farklıdır canim alakasi yok
0 oy
(458 puan) tarafından

Yok kiz nerdee oyle olsa var yaa yasadim :Den kucuk kiz kardesimde annem oglen sonu hastalandi hastaneye gitti saat 3 te dogum yapti sanci yok bisi yok iki saatin icinde bende ilk gebeligimde 10 saat sanci cektm bakalim bunda napcaz

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 362 göst.
15 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ezgihatice (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,100 göst.
2 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.
7 Şubat 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...