0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar fikrinize ihtiyacım var ben  alzheırmer hastası  kayınvaldemle yasıyorum ve bugun kayınvaldem kız kardeşine gitti ve ben o gittikten sonra kolamı aldım leptopumu aldım film actım ve ayagımı uzattım normalde de sureklı leptoptan film ızlıyen birim ve bunu esım aksamları eve geldiğinde gorur neyse sorum su esıme mesaj attım film izlerken benı ozledınmı diye yazdım oda bana leptopumu acmıssındır ayagımı uzatmıssındır film izliyorsun  dur kolanı da acmıssındır  rahatsız etmım diye yazmadım yazdı ve ben sok oldum bende hemen aradım nereden izliyorsun evde kameramı var dedim oda bana guldu bıldımmı gerçekten dedi bende evet dedim dogruyo soyle nereden gprdun dedim oda tahmin ettim seni tanıyorum dedi felan dedi guldu baya kahka attı benim zekanla kendi zekanı olcme kola ıctıgımı nereden bildin dedim evde baska ıcecek kalmamıştı sabah dolabı actıgımda gordum dedi peki ayagımı uzattıgımı nereden bildin dedim annem gitti ya ayagımı uzatıp keyfine bakıyorsunduur diye dusundum dedi sizce dedikleri gercekten bı tah mınmı yoksa dogrumu bildi yoksa leptopun kamerasından beni mi takip edıyo

13 Cevaplar

+1 oy
(1,390 puan) tarafından

Yok kızzzz gayet mantıklı cevaplar vermiş bence tahmin etmiştir :D

-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Tekrar dene eşini başka şekilde o zaman anlaşılır
0 oy
(2,704 puan) tarafından

E eşin bilmiyor mu zaten bunları yaptığını? Oradan tahmin etmiştir 

0 oy
tarafından
Bence abartiyirsun olabilir insan tahmin edemezmi canım 
0 oy
(816 puan) tarafından
Bnce tahmınnetmıştır baska zamn baska sekılde otur mesaj at dene ama aradan zamnngecsın bu olay unutulsun tabı
0 oy
(2,692 puan) tarafından
İzlemek isteyip öyle bir şey yapsaydı bu kadar net net konuşup şüphe çekmek istemezdi bence. Genelde öyle yapıyorsun demek ki o da ordan bilmiştir. Benim eşim de bilir sık sık :) 
0 oy
tarafından
Demekki sürekli yapiosun ki bilio adam :)
0 oy
(454 puan) tarafından
Bilir canım bilmez mi insan eşini . Benim eşim aklımdan geçeni bilir aç oldugumu bilir hadi budamı tesadüf :)
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hahahahahhaha kalbiniz bir demekki karısını tanıyor adam daha ne olsun hahahahah
0 oy
(119,286 puan) tarafından
Kiz ne takip etcek yaa adam mantikli cvplar vermis ☺️☺️☺️ atmis tutmus 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Yok kız bence cok mantıklı tahminler yapmıs kocan ama tehlikeli vallaha 
0 oy
tarafından

Enişte ermiş :D:D

İlgili bir soru bulunamadı

379,546 soru

11,362,063 cevap