0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
içimde heves kaldı.. kızıma mevlüt yapamadım.. hastahane de ziyaretçim olmadı.. doğum günü yapabileckmiyim. ailemin yanına gönül rahatlığı ile gidemiyorum.. yine çok  şükür sağlıklıyız... Rabbim hastalara acil şifalar versin... ölenlere rahmet etsin.. yaşayana hayat devam ediyor.. sizlerinde bu süreçte içinizde ukte kalan şeyler var mı.. 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karantinam bitseydi evimi ozledim . Anam gilde karantinada kaldim
(50 puan) tarafından
çok geçmiş olsun inşallah biran önce biter
tarafından
9 gunum kaldi cnm bitmesine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşkeeee hepimiz rahat nefes alsak
(50 puan) tarafından
keşke amin inşallah..
0 oy
(162 puan) tarafından
Mayısta doğum yaptım bende inan o kadar şey hayal etmiştim ki hiçbirşey yapamadım genede buna şükür allahım sağlık sıhhat versin evlatlarımızı korusunda artık birşey de gözüm kalmadı 
(50 puan) tarafından
aynen tek arzumuz o oldu artık ssağlığımza çok şükür.. bende nisanda yaptım.. ama hiç bişi planladığım gibi gitmedi.. doğuma bile polisten izin alarak gittik.. sokağa çıkma yasağı vardı
(162 puan) tarafından
Bizdede öyleydi ya annemler memleketten gelemediler  bide benim doğumum çok zor oldu annemin yanımda olmasını çok istemiştim kayınvalidem vardı çok iyi kendisi çokta iyi baktı annemden farkı yoktu ama insan dogum yapınca annesine çok ihtiyaç duyuyormuş
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bmnde hayallerim var :(
(50 puan) tarafından
anlatmak istermisiz neler kaldı yarım.. hayalleriniz neler
(16,490 puan) tarafından
Misal kızım 10 aylık henüz park la tanışmadı
Kızımla dışarıda raharça gezmek istıom. Markete gitmek istıom. Pikniğe gitmek istıom. Doğum gunu yaklaşıo yapamıcam büyük ihtimal. :((
0 oy
tarafından
Evet bende kızıma mevlüt yapamadım neler neler hayal etmiştim olmadı ben onuda geçtim şu illetten bir an önce bi kurtulsaydık 
(50 puan) tarafından
inşallah önce Allah sonrada virüs izin verir ölmez sağ kalırsak.. doğum günü ve mevlüdü bir arada yapmak istiyorum.. uygun olur mu sizce
tarafından
Olur tabii neden olmasın
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Yazdiklarini bende yaşayamadim
(50 puan) tarafından
kalıyo insanın içinde eksik.. kızım erken doğdu ilk anneliğim kimse gelemedi yasaklardan çok zorlandım bakımında ama çok şükür t alıştım
0 oy
tarafından
Senin yazdıklarının aynisi alışverişini bile yarım saatte koştur koştur yaptım geldim. Virüs korkusuna  ben virüs bitsinde birşey istemiyorum zaten hevesli günler geçti ne mevlüt okutuldu ne dogru düzgün birileri grldi
(50 puan) tarafından
aynen teyzeleriyle falan aylar sonra tanıştı.. benim daha heveaim var ama bakalım.. inşallah geçer bir an önce
0 oy
(653 puan) tarafından
Hemde neler Aralık ilk haftası doğumum hastaneyi süslemek isterdim suslemicem eve misafir kabul etmicem dışarıya çıkıp korka korka biseyler alıp geliyorum ailemi doğru düzgün göremiyorum sosyal yaşantı bitti
(50 puan) tarafından
kapı süslerim falan hepsini hazırlamıştım.. kı, ıma kendime özel giysi kombini yapmıştım.. hepsi hayal oldu tek eşim ve ben vardık.. gerçi koronadan önce kızım erken doğdu hastahanede o bile yanımda yoktu.. :-( koronadan dolayı hiç göstermediler.. hiç bişi hayalimde ki gibi olmadı
(653 puan) tarafından
Bende yaptrdm kapı süsü terlik tac yastık isimli onları kullanmicam ama evimde kullanrm diye aldm valla herşey kursakta kaldı aman sağlıklı olalım da yaaa hayrliisi olsun napalm cnm
(50 puan) tarafından
kesinlikle sağlık çok daha önemli..
0 oy
tarafından
25 yaşındayım ilk defa anneanneme bu kadar uzak kaldım 8 aydır görmüyorum çok özledim önümüzde ki ay görcem ınsallah ama sarilamamak çok uzuyor beni. 
(50 puan) tarafından
keşke daha çok sarılsakdık sevdiklerimize.. ama bilemezdik böyle olacağını.. inşallah hayırlısı ile kavuşursunuZ
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Korona bitse bile bunların hiçbirini yapmam artık kimse kolay kolay toplanıp bir araya gelemez. Bilinçliler tabi. Bilinçsizler zaten hep Bi arada
(50 puan) tarafından
haklısınız artık toplu olan herşeye herkes uzak durur.. var heves ama heveste kalacak bu gidişle..
0 oy
(947 puan) tarafından

Benimde kızım 7aylik bende ne mevlüt ne kina hiçbirini yapamadım ziyaretçi alamadım evime. Çok heves ettim hele kinaya elbisemizin modeli bile belliydi :(

(50 puan) tarafından
kısmet bazen hayat istediklerimizi vermiyor... hayırlısı ile biter inşallah şu süreç
(947 puan) tarafından
insaAllah canım bi an önce bitse keşke :(
0 oy
tarafından
Bi hafta sonra kızım 11 aylık olcak benimde çok misaxfirim gelmedi  virüsten  dolayı.bari yaş günü yapayım diyorum şu anda bizde karantinadayız Ankara berbat nasıl olvçcak ilk bebeğim bide
(50 puan) tarafından
çok geçmiş olsun Ankara maalesef iller arasında birinci sırada şuan.. inşallah sizler de yoktur bi sıkıntı..
tarafından
Bizde yokta kaynım pozitif
0 oy
(79 puan) tarafından
Keşke daha fazla can yanmadan bitse gitse hastalik rabbim herkese şifalar versin

Hic biseyde gozum yok sadece ortalik duzelsin korkusuzca bakkala markete gidelim o yeter artar
0 oy
(468 puan) tarafından
Bitmez canım buna alışmamız gerek
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglumun kirki cikinca mevlid yapacaktim yapamadim hayallerim vardi oglumu parka goturecektik esimle birak parki gezmeye bile gidemiyorz biyere Allahtan kaynanamlar koyde de arada gidip nefes aliyoruz butun hayaller seneye kaldi insallah biter yaz gelmeden
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ahh ah sorma hemde neler var bazen aklima esiyor unutuyorum pandemiyi diyorum esime hadi kalk biraz dolasalim bi yerde kahve icelim sonra neden surekli evde oldugum geliyor aklima skiliyorum bunaliyorum cocuklarim park istiyor elimiz kolumuz bagli resmen disaro cikip bi kahve icmeyi dahi ozledim
(50 puan) tarafından
oysa nede kıymetli imiş o günlerimiz.. inanın bende çom özledim özgürce oturup biyerlerde çay kahve içmeyi
0 oy
(120 puan) tarafından
hastalık bitsin herşey düzelsin de ben birşey istemem o süsler püsler kusur kalsın gezmek tozmak da değil rahatça dışarı çıkmayı özledim korkusuzca anneme sarılıp öpmek 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 436 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 219 göst.
0 oy
10 cevap 152 göst.

374,663 soru