0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Sütüm yetmiyo sanki bugün 24 günlük olduk ama bugün sanki sütüm yetmiyo doymuyo gibi ne yapabilirim kızlar mama vermek istemiyorum simdiden daha cok kücük:((

4 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Ağlıyormu devamli canım ? Nerden anladın. 
(200 puan) tarafından
Hülya  k.bakma bu konu cok canımı sıktî ben  hülya demeseydin kavga cıkarcaktm
(117 puan) tarafından
Kuzum koyamam bak yorumlarda benim.dedihim gibi canini skma lütfen
(200 puan) tarafından
Bende dedim aylık kontrolu var  o zaman zaten doyup doymadigini anlarm diye persembe günü ama diyolar ki o zmna kadae cocugu acliktan öldürürsn diyolar
(581 puan) tarafından
OHA yaa bi anneye nasıl diyolar bunu terbiyesizler
(200 puan) tarafından
Ne bilem ya acaba cevrenin etkisinde kaldgm icin mi bana oyle geliyo
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Günde kaç kere bez değiştiriyorsun 
(12,861 puan) tarafından
Bir de bebeğin doymasa sürekli ağlar
(200 puan) tarafından
Yere bırakınca aglıyo kucakta duruyo bide ewt o kadar işiyo hatta daha fazla işiyo
(12,861 puan) tarafından
Oğlum 82 günlük ve hep kucak da olmak istiyo kucak da olmasa bile ilgi istiyo odada yalnız kalmak istemiyo anne sen hiç bir iş yapma hep benimle ilgilen demek istiyo :)
(200 puan) tarafından
Buda oyle olabilir demi bide ben baya bi fazla dondurma yedim oda sütümü azaltmış olabilir
(12,861 puan) tarafından
Dondurma sütü etkiler mi ki rezene al günde 4 fincan iç bol bol su iç
0 oy
tarafından
Nerden biliyorsun canm sütünün yetmediğini 
(200 puan) tarafından
Dün cok huysuzdu cevredekiler de sylediler senin sütün yok doymuyo diye
(303 puan) tarafından
Ay bu çevredeki insanlar sırf moral bozmak için var ya.Sen kimseyi dinleme canım.Eğer günde 5-6 kere bezini çiş dolduruyorsa doyuyordur.Ayrıca yenidoğan bebek çenesi güçlü olmadığı için tam ememez hemen yorulur.Emerken uyursa uyandır tekrar emdir.Sürekli aranması da yenidoğan emme refleksinden kaynaklı.Karnı aç olmasa da ağzı aranır öyle.Emzik verebilirsin.Hem çenesi de güçlenir.Sürekli ayaklarını karnına çekiyorsa gazı vardır.İnternette gaz masaji var bak ona.Emerken uyursa bile mutlaka gazını çıkart.Durduk yere sürekli ağlıyorsa da bi tamamen soy vücuduna bak canım.Ben bir kere internette görmüştüm.Çorabın ipliği parmağına dolanmış kangren olmuş bebek.Sürekli ağlıyormuş.Ben her altını açtığımda çoraplarını çıkarırım.Belki başka bir yeri ağrıyordur.Ondan huysuzdur.Hemen doymuyor diye aklına getirme.
(200 puan) tarafından
Ayy allah korusun evlerden uzak ya bende oyle düşündm komsular oyle demiyo ama bide simdiden kucaga alışır mı acaba
(303 puan) tarafından
Birak komsular ne derse desin.Bebeğini en iyi sen tanirsin.Alışmaz daha canım.Kucağında uyuyunca hemen yatır yerine.Bi de uykuya dalmak zor oluyorsa banyo yaptır.Hem vücudu dinlenir hem rahat uyur.Havalar ısınıyor artık hergün banyo yaptırmak lazım.Her seferinde sampuan kullanmana gerek yok.Sadece su ile de yikayabilirsin.
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Gazi vardır yada emmek istiyodur hemen sütüm yetmiyo diye düşünme tabi bu düşüncede cevre baskisi vardir. Emzirmeden göğsün dolunca bi sag ne kdar çıkacak binde emzik alistir istersen hem rahat edersin hemde bakarsin gercekten ac mi yoksa sadece emmek mi istiyo
(200 puan) tarafından
Emzik tutuyo zaten de gaz yapiyomuş diye ben vermek istemiyorum bide ben sütümü sağınca dışarda mı beklesin bide snra onu ısıtmam gerekiyo mu gerekiyosa nasıl ısıta bilir
(2,931 puan) tarafından
3 saat icinde verceksen dışarda dursun nolur nolmaz dolaba koy. Dolapta 3 gün durabiliyo benmari usulü isitiyosun sıcak suyun içine oturt biberonu öyle ısıt bileginle bak ver
(200 puan) tarafından
Hı  peki diyelim ki sagdm dısarda kaldı 3 saat icinde bi daha vermem gerekiyo ısıtmam gerekiyo mu
(2,931 puan) tarafından
Ben isitmayi tercih ediyorum ılık olsun diye oda sicakligindada verilebiliyo diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
10 cevap 147 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ahmet&fatmanur (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 451 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.

382,094 soru