0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (1,847 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yok suna benziyor yok buna benziyor gibi görüşe sahip olanlar lutfen yazmasın göründüğü gibi içindeki çocuk ve bu yürüme aparatı.

Bu aparattan kullanan var mı işe yarıyor mu? Yuruteci yürüme arkadaşı hepsi var ama yok koltuk altından tutulup yürüyecek ama bende de bel koptu

image

17 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
O ne kız sanki poşet taşıyor: DDDD
(1,847 puan) tarafından
Bana da çok değişik geldi ama bilemedim güzel mi :) eşimin müşterisi tavsiye etmis
(4,853 puan) tarafından
Asla kullanmam sağlıklı gözükmüyor
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Başka şeyler çağrıştırıyor bana bunlar .sacma birsey bence

(1,847 puan) tarafından
Bir yürüme yardımcısı ne cagristirabilir?
(27,353 puan) tarafından
Kullanisli degil
0 oy
(845 puan) tarafından
Çok saçma ya sanki köpek taşıyor gibi durmuş
(27,353 puan) tarafından
Heh tam düşündüğüm
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Hayatımda böyle saçma bi şey görmedim poşet mi taşıyosun köpek mi gezdiriyosun ne kadar tuhaf duruyo ya yolda birinde görsem garipserim bi gülerim yani :ermm: Normal anam babam yürüteçlerimiz varken Amaan ne gerek var böyle şeylere :D

0 oy
tarafından
Erzak poşeti gibi :))))
0 oy
tarafından
Doktorlar bunları öneriyor aslında canım geçen hatta bir çocuk bu diğer yurutec gibi olanlar var ya ondan düşmüş kaymış kolu kırılmış. 

Doktorlar bu göstermişti bunu tavsiye ediyolar 
(1,847 puan) tarafından
Evet bende gördüm o haberi yürüme arkadaşından düşüp kolunu kırmış. Eşim eczacı doktor bi müşterisi var konuşurlarken bunu tavsiye etmiş eşime.
Bende merak ettim ama buradakilerin benzetmedigi sey kalmadi bende şaşırdım noluyor diye
tarafından
Aynen.
Ya fazla kullanılmadığı icin yaygin bisey degiil onun icin insanlarımız oyle düşünüyor sen ona bakmiycaksin senin icin hagisi uygunsa ona bakicaksin bence.
Eger yaparim bununla diyorsan al tabiki de gayet güzel bir şey
(1,847 puan) tarafından
Tesekkurler canim biraz daha araştırayım bakalim
tarafından
Tabiki dee arastir. Anneler en iyisini bilir canim.
0 oy
(12,981 puan) tarafından
Bence mantıklı benim kızım  sürekli ellerinden tutup yürütmemizi istiyor Ve bizimde belimiz ağrıyot
(12,981 puan) tarafından
Bakış açışı önemli canım
Bende araştıracağım ne diye yazdın Google
Eşime attım :)
(1,847 puan) tarafından
Yürüme yardımcısı diye geçiyor hepsiburadada var canim
(12,981 puan) tarafından
BAkayım canım  eşim  alalım dedi ama iyice bakayım araştırayım
(1,847 puan) tarafından
Bir de bunun alttan gecmelisi de var bez bağlar gibi ona da bak canim
(12,981 puan) tarafından
Evet baktım e bebekte varmış
0 oy
(170 puan) tarafından
Bence güzel birşey sonuçta öyle tutup kaldirmiyorsun çekmiyorsun. Bebek yürürken destek oluyorsun düşmesini engelliyorsun. 
(1,847 puan) tarafından
Aynen eğilme derdi de olmuyor gibi gözüküyor. Amaç bebege destek olmak. O tekerlekli yuruteclerden daha iyi gibi
0 oy
tarafından
Ha kolundan tutmussun ha boyle yurutmussun cnm . Sn azindan egilip belini agritmazsin kullanisli bnce . Ben yuruturken cok egiliyorum belim cok kotu agriyo
(1,847 puan) tarafından
Evet işte bel çok ağrıyor. Bunda eğilme derdi yok gibi
tarafından
Evt cnm  . Adam  egilmeden tutuyo gorselde
0 oy
tarafından
İlk defa gördüm kullanışlı bişeye benzio fiyatı neymiş
(1,847 puan) tarafından
50 liraymış. Eşimin müşterisi tavsiye etmiş bunu
tarafından
Nerde satılıyomuş karantina bitsin bende bakıyım buna evde yürüteç varda çok bindirmiyoruz
(1,847 puan) tarafından
Hepsiburadada var yürüme yardimcisi
tarafından
Tmam canım sagol
0 oy
tarafından
Bence super birsey bende oglum ilk yurumeye basladigi zamanlar evde kollarinin altindan yazma gecirip gezdiriyorum kolundan tutunca belim cok ağrıyordu kiz goreydim alirdim o zamam :)))
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sürekli tutup yuruturum diyorsaniz fena defil aslinda, hem daha saglikli duruyor ama diger yurutecleri kontrollu kullanirsanda is filan yaparken yaninda durdurabiliyorsun. Ben sahsen almazdim cunku surekli kullanabilecegimi sanmıyorum canım.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yorumlari okudukca cildirdim.Bacim doktorlar bunlari oneriyor yurutecler cocugun alanini kisitlar ve guvensizlik yaratir cocuklarda o yuzden bunlar daha kullanisli sizle beraber yuruyecegin icin daha guvende hissediyor kendini
tarafından
:))) öcümu kiz   :D
(6,203 puan) tarafından
İvit :D Canim cocum oyuncakli diye sever falan :DD
tarafından
Oyuncakli mama sandalyeleri var onla oynasin bari :)) seviyosa orumcegi degil onu sevsin
(6,203 puan) tarafından
O var evet simdide aldim:)
tarafından
Bndede  varda bindiremiyom kilidi acmaya calisiyo asagidan kayip inmeye calisiyo
0 oy
(258 puan) tarafından
Bulsam bende alırım bundan. Benim.oglanda kol altından tutulup yürümek istiyo. Bende mantıklı. Kukla.oynatici gibi ama napalim. Dediğin gibi bel dayanmıyor.
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Ne saçma yorumlar yaa. Ne köpeği ne poseti doktorların önerdiği bi sey sadece. Valla yok kopek yok bilmem ne diyenler zorda kalsınlar bakalim nasil kullancaklar. Gayet mantıklı bi aparat. Ne bel kaliyo insanda çocuğu tuta tuta koltuk altı da acıyor üstelik ben olsma alırdım canim
0 oy
(250 puan) tarafından
Soruyu sorarken yok suna benziyor yok buna benziyor diye yazacaklar yazmasın demissin ama yazmışlar yinede. Ben kendi fikrimi soyleyeyim. Bana bu öbür yuruteceklere gore daha sağlıklı geldi. Ayrıca erkek çocuklar için oburkuler pek sağlıklı degil Ve tembel işi. Millet içine koyacak rahat edecek. Sen bunu alırsan hep çocuğuna destek olacaksın. Herkes kendi çocuğu için en iyisini bilir. Bildiğin gibi yap kuzum. ;)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Saçma yani tuhaf gerek yok 
.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
0 oy
20 cevap 199 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
2 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 188 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,311 soru

11,353,776 cevap

34,827 kullanıcı

...