0 oy
820 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından
Ya annemle babamla asırı alingan kırılgan onlarlayken ates ustundeyim  sanki bide çok kuruntulular vallahi sinir oluyorum ya mesela en basit bir örnek vereyim gecen annem aradi açamadim musait degildim bide görüntülü aramiş sonra ben aradim kardesim acti anneme verdi telefonu baktim yüzüme kapadi neymis acmamişim valla deli oluyorum bunlarin bu tavirlarina 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alıngan ya valla haklı olduğum şeyi söylediğimde bile alınıyorlar 
(188 puan) tarafından
Aynen valla benimkilerde öyle kardeslerim eliemde büyüdü evlendim diye cocuklara hatasinda kiziym hemen yüz yapiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anadir iste naparsin
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Babam değil de annem çok alıngan 

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Annemin oturup ağladığını biliyorum neymiş ben ona iş ogretiyomusum kayınvalidesi olmuşum kayinvalidemden ogreniyomusum ona ogretiyomusum bnm annem kayinvalidemmis
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayniii bnm annmm
0 oy
(143 puan) tarafından
Benimkide asiri alıngan özellikle evlendikten sonra esim.gececi olunca annelerde kaliyorum sagolsun kendisi diyor bebek var atesi cikar bisey olur yanında biri olsun neyse daha cumartesi bebegi ozledik cumartesiden gelsene adam pazartesi geceye dönecek pazar evde bi cocuguyla benle vakit geçirecek diyorum hemen tamm senin zaten kocan var kimseye ihtiyacın yok diyo deli oluyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Alingan degilde arayıp ulaşamadiklarinda çok telaş yapıyorlar. 2-3 kere arayip ulaşamazlarsa hemen esimi ariyorlar nerde bu kız diye.
0 oy
tarafından
Çok şükür öyle bi annem babam yok. 

Ne dersem ne yaparsam alınganlık yapmazlar. 
0 oy
(424 puan) tarafından
Annem de aynı babam da hemen başlar annem ben anne olmayı beceremiyorum zaten senin gözünde hep kendi bildiğini oku bundan sonra karışmam der yine herseyime karışır canı sağolsun :)
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Yok tam tersi ben alimganim
0 oy
(742 puan) tarafından
Benim annem babamda öyle  en ufak bisey olsun hemen  lafima  alınır  erkek kardesim demediği ni birakmaz ama ona hic küsmezler 
0 oy
tarafından
Annenle baban yeni mi ergenliğe giriyo
(188 puan) tarafından
Galiba :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben olsam anne sen çocuk musun derim direk .. bir iki derken sabredemem çocuk gibi .. insan bişey mi oldu dye dusunur trip atana kadar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 264 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pakize333 (1,057 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 669 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 949 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.