0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar karnim o kadar büyük degil normal de balık etliyim kilolu dururum ondan mı acaba? Zayif olunca karın daha cok belli edermiş ya cevremden hep görüyordum ne güzel diyodum bide hep gorduklerim son aylarda taş gibi sertti ben 8. Ayi bitirdim ne karnim cok büyüdü ne de sertleşti.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

:ermm:Yorum yapcak yok mu yaaa

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz ben hic anlamıyorum neden boyle karniniz cok belirgin top gibi olsun istiyosunzu ki, karin buyudukce zor hareket ediliyor zaten. Benimde ufacik karnim var 10 gune dogum yapicam. Valla buyudukce hersey zorlasti 
tarafından
Şakaklarım agriyor dün geceden bu yana burnuma vuruyor ağrı eve çağırmayı düşündüm test icin bugunu atlatıp yarın gidelim diye konuştuk esim sehir disinda evde olsaydi gitcektik yarına kaldı istahim gitti su icemiyorum bile halsizlik var dün gece burnum tıkandı esimle ayri yattik nolur nolmaz diye nane limon yaptı yorgan örttü terliyim diye sabah kalktım burnumun tıkanıklığı geçmiş ama bas agrim geçmiyor:(
tarafından
Sen mutlaka bir korona testi yaptır karninda bebeğini dusun olur mu evde durmak bu durumda
(682 puan) tarafından
Bende korona oldum şükür atlattım ama çok zordu 33 haftalık gebeyim şu an kemiklerin ağriyordu hafif öksürük vardı aşırı terleme vardı ani halsizlik ateş vardı sende test yaptır ben evde izole oldum zaten ilaçta almaıdm kendi vitamin ilaçlarımı kullandım ve bol bol meyve sıktım yedim iştahım yoktu ama çorbalar yaptım yedim bünyem kuvvetlendirmeyw çalıştım Allah yardımcın olsun inşallah değilsindir sen
tarafından
Insallah değilimdir kızlar Allah razı olsun sağolsun ♡♡♡
tarafından
InsaAllah degilsindir canim benim. Allah korusunn. Senden de Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Canım kişiden kişiye değişir kiminin karnı büyük olur kimin küçük , bunu dert etme , senin iç karnın geniş olduğu için belki karninn küçüktür
tarafından
Canım bebegi gormeye gitmedim daha merak ediyorum iyi mi sagliklimi kilosu nasıl acaba iyi beslenemiyormuyum diye istah 0 çünkü
tarafından
Nasıl.yani sen hiç doktora gitmedin mi hamile kaldığından beri yada en sin ne zaman gittin doktora
tarafından
Gittim kuzum her ay duzenli gidiyorum özele en son 29 da gittim suan 34 um grip oldum son dakka doktorumu degistiriyorum memnun degilim doktordan dışarı çıkıp çıkmamakta kararsizim korono olduysam vebal almak istemiyorum
tarafından
Canım benim kontrollerini aksatma bebeğini takip et  baya bir zamandır gitmemissin
tarafından
1 ay 1 hafta oldu canım gitmeyeli en son agustosun 7 de gittim doktorumdan memnun degilim 30. Haftamda saglik ocağı izlemim.vardi idrar yolu enf. dedi doktoruma yazdim orali olmadı gordu yazmadı özel bide yani cok tiksindim baska doktor ararken hasta oldum eger iglesmessem yarın test yaptircam
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Ben doğuma gittim doktor 9 aylik olduğuma inanmadi 4 aylik gibi minnakti 

Her insan bir olmuyor ic karin olmasi daha guzel dert etme

tarafından
Canim bisey sorucam bebisin 2860 gram dogdu ya ultrasonda kac gozukuyordu en son. Hep daha eksik dogiyor diyolar
(27,307 puan) tarafından
Valla cnm ondan ocesi kontrole gitmedim
Ama  en son gittigimde 1800 du 34 haftada fln 39+1 de dogum yaptim 2860 ti
tarafından
Aaa neden o ladar sure kontrole gitmedinn beni haftada 2 gun cagiriyor 37 haftaligim
(27,307 puan) tarafından
Cagirdi gitmedim gerek duymadim ikide bi gitmeye
Bebegin haraketini takip ettim en son sancim geldi gittim ondan öncesi
Bi cinsiyete gittim bi varligini ogrendim gittim bi kalıp atisina bide rutim kontrole daha gitmedim.
tarafından
Ayy nasil sabrettin ben haftayi zor bitiriyorum. Aslinda iyi yapmamissin bak benim 33te gerilik cikti baska sekilde beslendim falan iyi bari bir zarari olmamış
0 oy
(79 puan) tarafından
Bebegn zayf olabilir canm ben zayftm pekte karnm yoktu bebegm 3 kilo dogdu
tarafından
Bebegim mi zayif olabilir canım en son gittigim de kilosu normal dedi doktorum ama suan bilmiyorum
(79 puan) tarafından
Benmde karnm yoktu zayf dogdu
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Yok kuzum karın genişliği ile alakalı bende kilolu kaldım hamile. İç karnım çok sarmış. Son ayimda iki karpuz yutmuş gibiydim
0 oy
tarafından
Benim karnımın içi de genişti 7 aylıkken sanki 4 aylık gibiydi bebeğim normal kiloda doğdu o kadından kadına değişir doğum sonuna kadar hiç sertlesmedi herkeste herşey olmuyr canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 352 göst.
30 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Duruduru (6,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 578 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Şeyma93 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 857 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu

377,330 soru

11,292,091 cevap

34,710 kullanıcı