0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
Iste boyle seyler yuzunden haber bile izlemiyorum artik ama nolmus zorlami pavyonda calismis nasil ölmüş?

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kısaca özet geçeyim koz 17 yaşında evden kaçıyo sonra birisiyle tanışıyo o, kişide bunu pavyonlarda oynatıyo parasını yiyo kızın, tabi gözü yükseklerde şatafatlı hayatta derken hayatı alt üst oluyo 22 yaşına kadar başına gelmeyen kalmıyo iş adamlarına kadar pazarlıyo sevgilisi dediği pezevenkkkkk ümit denen karaktersiz kızın elinden aldığı parayı başka karılarla yiyo sözde sevgilisi ağzına silah dayıyo bıçak çekiyo pavyonda dövüyo işkence ediyo tefecilerden borç aldırıp, kızı borçlandırıyo ahh ahhhh yanarım yanarım da o kızın anasına babasına yanarım ne vardı ne vardı sakin bi hayat yaşasaydın daha geçen izledim pavyonda oynarken kızı onu bide ailesinin izlediğini düşünsene anasıddediki kızımı kendi ellerimle yıkadım babasıda ayaklarına kapandım dedi ne denirki Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 

(1,358 puan) tarafından
Off cok zor yaa diger yorumda gordumde ailesi kizi kurtarmis ama kiz yine gitmis niye acaba
tarafından
Çünkü tehdit edip abini öldürürüm demiş o iblisden çoğu kişi korkarmış hatta
(1,358 puan) tarafından
Yazik yaa ama.evden 17 yasinda kacmakla kendini olumu hazirlamis farkinda olmadan
tarafından
İşde cahillik ne diyelim ki
-Reklam-
+2 oy
(27,352 puan) tarafından

Google amcaya yaz .

+2 oy
tarafından
Uzuldum mu uzuldum ama su testisi su yolunda kirilirmis buda ayni olmus ana babasi getirmis eve o hayattan kurtarmak icin ama o sikayetci olmus beni zorla tutuyolar die anne babasina yazik gercekten o kadar buyut emek ver
(544 puan) tarafından
Öyle demeyelim yine. De kuzum şaşmam dersin şaşarsın hatasız kul olmaz ne olursa olsun kimse bunu haketmiyor
tarafından
Artiladim cok doğru rabia ++++
+2 oy
tarafından
valla ben 23 yasındayım evliyim bi oqlum var anam babam çıt dese korkarım biraz serbest yetişmiş ne işi varmış bide ankara qibi bi yerde o kadar etkeqin içinde oynuyo kınamak istemiyorm ama ne işi var sevqilisi ümit mi ne onun sevqisine sıcayım erkek deqin namusunu korur o kadar erkeqin içinde oynatmaz satmaz kızda nasıl inanıyorsa buna gercek adıda aleyna deqil Sena Esendi galiba 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 597 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde isimler (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 986 göst.
0 oy
7 cevap 293 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 330 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hanife378 (238 puan) tarafından soruldu