0 oy
813 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Evt kızlar 22 haftalık hamileyim şuan hareketlerini hem hissediyorum hem de göbeğime dikkatlice bakınca görebiliyorum. Ama yine de inanamıyorum hamile olduğuma, siz de böyle misiniz? Eşim de heralde doğumda inanırsın falan diyor

9 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından
Hahahahha bende inanmıyorum hamile olduğuma doğduğunda dünyanın kaç bucak oldumu gördüm resmen
(62 puan) tarafından
Hahaha bence bende aynen öyle olacağım bu gidişle
(586 puan) tarafından
Korkma kız başına zaten gelicek ben korkmadım hiç bir şeyden ilk gecem gene öyleydi hiç kormadim
(62 puan) tarafından
Korkmaktan değil canm ilk ya inanamıyorum
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Ben unutuyorum o kadar koca gobekle karnımdaki cocugu unutuyorum şans eseri çocuk odasına giriyom bı bakiyom beşik önce şaşırıp sonra yeniden seviniyorum çok garip inşallah dogurunca da dogurdugumu unutmam:D:cheerful:

(62 puan) tarafından
Hahahaha demek ki benm gbi olan çok varmış ya bende etrafıma söylemeye çekiniyorum
(7,791 puan) tarafından
Ya cidden öylesi çok yengem demişti sanırım bana 'dogurdugumu unuttum çocuğun sesine uyanınca ilk bı şok yaşadım' diye :D hadi bakalım hayırlısıyla sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin Allah inşallah
0 oy
(1,755 puan) tarafından
 Bendede aksine Her ay hamile oldugumu saniyorum halsizlik mide bulantisi *** busur amma sonuc elimde patliyo megatif oluyo esim diyoki her ay zaten hamile kaliyon sen
(62 puan) tarafından
Hahhaa ya canm hamile olmadan önce bende öyleydim her ay midem bulanıyordu dyordm ki ben kesin hamileyim. İnna hamile kaldım ay hiç öle hissetmedim baktm hamileymişm. I sna hamile kalınca bu defa inanamıyor
0 oy
tarafından
:)))) ben nasıl dogurqcam diye düşünürdüm
(62 puan) tarafından
O ayrı zaten onu da çook düşünüyorm
0 oy
(188 puan) tarafından
Vende 15 haftaligim bende inanamiyorum bide şuan hissetmiyorumda aceba hâla karnimda mi diyorum :D
(62 puan) tarafından
Aynen hele ki 15 haftalıkken hiç inanamıyordm
(188 puan) tarafından
:D ben endiseleniyorum da gecen hafta gittim hastaneye bu hafta gormedim ya diyorum aceba iyimi nasil kalp atisi
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Ben doğurduğuma inanamıyorum bazen :D

(62 puan) tarafından
Hadi yaaa o derece ilerlemiş yok ya ben soğursam inanırım o acıyı çeksem oho
(3,823 puan) tarafından
Ben acı çekmedim ameliyet acısı hariç suni sancı verdiler hissetmedim :))  bazen insan diyor bu benim  ben mi doğurdum oluyor
(62 puan) tarafından
Hıı Bi yandan iyimişş ya maşallah ne güzel. Bakalm benm doğum nasıl olacak korkkyorm
(3,823 puan) tarafından
Korkma canım ya bir anda olup bitiyor ama çektiğin acı yanına kar kalıyor :-) inşallah bir avazda kurtulursun canım
(62 puan) tarafından
Inşallah canm sağolasn Allah razı olsnn❤️
0 oy
(489 puan) tarafından
hayırlı olsun.  Hamileliginizi güzel geçirin.  Sakin olun bol bol konuşun bebeğinizle
(62 puan) tarafından
Sağolasn canm Allah razı olsn inşallahh öyle olur
0 oy
(468 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğim zamanda evlendiğime inanmıyorudum.hamilykende ama sonra alıştım.
(62 puan) tarafından
Demek ki herkes hemen hemen aynı bende öyleydim. Şimdi de işte hamile olduğuma pek inanamıyorm şaka gbi geliyor bana

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 270 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 235 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 572 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 948 göst.