0 oy
1,053 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Ne hamilelikten birşey anladım ne lohusalıktan sütüm gelmedi dikişim patlamış bugun de annem benim hayatımı mahvetti geçen demiştim kavga ettik evden kovdum o gün gitmedi dedi tlfnm bozuk bana tlfn alın tamam dedim yeter ki sussun dün gece bebeğe mama hazırlıyorum mutfakta annemle eşim salonda baktım sesler geldi gittim eşim annemden bebeği almış bana veriyor sakın annene verme noldu dedim baktım bebeğin emziği yerde annem bebeğe sinirlenmiş ağlayınca gazı var bebeğimin kolik oda sinirlenip bebeği hırpalanmış ağzından emziği çekip duvara fırlatmış nasıl ağladım eşim dedi bu kez ben kovacam evden az kaldı sabah ta bebeğe suyu biberonla vermiş az daha boğuluyordu nefesi gitti bebeğimin deidm anne bilerek mi yapıyorsun artık bunu düşünmeye başladım dedi ben evime gidiyorum yoruldum bebeğe bakmaktan parasını aldı tlfnu aldı işi bitti bir de bugun biri yardımsever 10 kutu mama almış bebeğe annem 4 ünü yollamış eczaneye dmeiş fazla 200 TL almış neden böyle yaptın dedi borcum vardı birine sıkıştırıyordu dedim kadın onu bebeğe hayır etti bebeğin rızkı ama iş işten geçti artık canımdan bezdim dikişim patlar ben patlarım herşey olur 30 yaşındayım yemin ederim geçen sene halimle sanki 10 sene yaşlanmışım başında saç kalmadı döküle döküle kocam önce çektirdi o düzeldi annemde sıra bebek kolik gecem gündüzüm yok blr yandan ne bilim ya bazen isyan etme noktasına geliyorum

24 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bi kere daha yazmstn sanki yanlis hayirlamiyosam annen parayla cocuguna bakyodu dimi..diger kardeslerine hic oyle davranmiyodu..kovmustum sanki
(120 puan) tarafından
aynen canım doğru hatırladın üstüne bir de telefon istedi aldık
(3,901 puan) tarafından
Neden aldin ki kovsana sen onu evden..annelikten nasibini almamis o belli..bebeginle de sakın yalniz birakma onu
(120 puan) tarafından
bugun ablam gile gitti gece 1 e kadar bana sarma sardırdı onun yüzünden dikişim patladı koca tencerelerle ablamın kocası seviyormuş
-Reklam-
+8 oy
tarafından
Sizin hatanız hiç kusura bakma o kadının ne b.k olduğunu bile bile hala evinde tuttun senin annen para için her b.ku yapacak kadın ve sen hala anne diosun bisey diyemiorum 
(266 puan) tarafından
Gözümsun canım çok doğru dedin valla ben olsam 1 gün bile evimde tutmam ki parayla geliyorsa hiç getirmezdim gider yabancı birisi tutardım valla
tarafından
Yabancıda parayla gelio canım anneside en azından başkası böyle ağzını açamaz yani yazık yani sürekli kazık yiyo annesinden
0 oy
tarafından
Dövme modundan cok öldürme moduna gecmis nasil caninin canini acitmaya calisiyo anlamadim
(120 puan) tarafından
beni çok sever ya
tarafından
Seviyoda nasil torununa kiyabiliyo cnm
(120 puan) tarafından
kız tam dersi hani sevmiyor ki parayı sever
tarafından
Benim devreler yine yandi. Para icinmi geldi size
0 oy
tarafından
Omasi anne yaa bebegi firlatmak nedir 
0 oy
(242 puan) tarafından
Allah annene akıl fikir versin sanada Allah yardımcın olsun çok zor o ne ya mamayı götürüyor cocugun rızkını alıyor Allah ıslah etsin uzak dur senın için böyle daha hayırlısı olur 
0 oy
tarafından
Ee gonder evine gitsin sende o kadar sey yasiyorsun halen evinde anne olabilir ama evladina zarar veriyor zihniyeti kotu zorla kaşınma bacim esinede hayret iyi sabir varmis vallahi 
(120 puan) tarafından
ama parasıyla o zaman iyi bakar işin içinde para var diye ilk başlar uyku uyumadı bebeğe baktı sonrada oldu
tarafından
Boyle bir insansa isterse parasıyla baksin baska birini getir yada tek basina alis artik kimsesi olmayan yüzlerce anne var ya sikayet etme kabullen yada ginder artik yani
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kuzum annenen böyle kötüyse onu neden çağırdın ki... keşke çağırmasaydın
(120 puan) tarafından
ama parasıyla dedim para için iyi bakar
0 oy
tarafından
Anne deme ona be bizimkiler tırnağı acısın istemez duvara vurmak nedir kendi kafasını duvara vursaydin keşke dengesiz... 

Bebeğin içinde sabret cnm bol bol dua et düzelir insaAllah Rabbım selamet versin inşaAllah sıkma canını 
(3,823 puan) tarafından
Bebeği değil kız emziği duvara atmış ama hiç bir şekilde kabul edilemez bişey
0 oy
tarafından
Senin annen hasta mı o anne mi anne kelimesinş o kadın haketmiyor 
(120 puan) tarafından
işine gelene annelik yapıyor gece bana tencerelerle sarma sardırdı ablamın kocası seviyormuş onlara gitti ya nasıl korkıyor eniştemden bizi hesaba almıyor
tarafından
Yolla gitsin evine ne eşinle huzursuz ol ne de bebeğinle
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Tımarhaneye kapatın o kadını.  Aklımdan zoru olmasa el kadar bebeğe bunu yapabilir mi ? Alma ya evine öyle bir insani allah aşkına elinden düşürür boguverir allah göstermesin bunları yapan herşeyi yapar 
(120 puan) tarafından
millete heveslene heveslene gözüm açık gidecek onların analarına bak bizimkine bak herşey para çıkar
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Annem bile olsa kimse bebegime oyle davranamaz ben olsan o an git evine bida gelme derdim
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Suc sende ve eşinde bir kadınla başa  çıkamıyorsunuz
0 oy
(351 puan) tarafından
Akıl ve ruh sağlığın için bian önce göndermeye bak canım. Beden yorgunluğun geçer bi şekilde ama ruh çok zor. 
(120 puan) tarafından
gitti ablam gile
(351 puan) tarafından
Parayla çagırdıgını söylemiştin diğer postta bi aylık bakıcı tutsaydın daha az yıpranırdın eminim değişik bi annen var Allah yardımcın olsun
(120 puan) tarafından
sağol canm dedim işte ne kadar da olsa öz nenesi daha iyi bakar
0 oy
(1,597 puan) tarafından
kız hala evdemi tutuyosun o kadını ya Allah aşkına koy gitsin yardıma ihtiyacın varsa annene vereceğiniz parayı yardımcı tut ona ver annenden iyi bakar. Annene anne demeye de utandım ya oda ayrı bi konu
(120 puan) tarafından
gitti zaten gitti
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ama sende bile bile anneni yanında tutuyorsun kendin bakarsin bebeğine bu kadar güvensiz olma kendine karşı bende 2 cocugumada kendim baktım benim oğlumda kolikti hıc durmuyordu böyle stres altında yaşamaktansa gönder gitsin o anne anne değil ki paraya tapıyor resmen kendi torununa bile parayla bakıyor eşinde de iyi sabır varmış valla helal olsun iyi dayanıyor annene hadi senin annen bi şekilde dayanıyorsundur ama o el oğlu sonuçta alış artık kendi kendini idare etmeye
(120 puan) tarafından
valla kocama yaptıklarını diğer damatlarına yapamaz korkar onlardan buna neler neler diyor hiç sevmiyor yüzüne diyor adam ona tlfn aldı halen diyo senin kocan beş kuruş etmez adma duydu yine de dedi anamızsn saygım var benşm anam öldü sen benim anamsn dakikası geçmeden diyor senşn kocan adam olmaz karı gibi bulaşık yıkasın çamaşır sersin demiyor kızıma yardım ediyor bugun o bebeğin mamasına göz dikti ya unutmayacağım asla
(2,091 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben olsam öyle anneyi evime almayı bırak görüşmezdim bile hıc bi şekilde kocama da hayatta öyle laflar ettirmem annemde olsa buna hakkı yok
(120 puan) tarafından
ölümlü dünya diyorum yaşlı hasta ne olacağımız belli değil hastalık kol geziyor kimin önce öleceği Allah bilir ama yinede yaşoı diyorum ölse vicdan azabı çekmeyeyşm ama oda işte artık bardağı taşırıyor
0 oy
tarafından
Oyke bi kadinin ne isi var evinizde bide bebegi emanet etmissiniz 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Nasıl bir kadın senin bu annen ya sizi nasıl büyüttü el kadar bebeğe, tahammülü yoksa gelseymiş çağırmasaydn keşke hem para karşılığı hemde tel karşılığı olarak gelmiş  cnm ya

Bebeğine tek baksan kafan daha rahat olurmuş neler yaşatmış size ya

Allah annene de vicdan merhamet versin 
(120 puan) tarafından
amln randevu aldım dikişim patladı hemde bebeği götüreceğim içli içli ağlıyor burnu tıkalı mama yerken boğuluyor gibi nefesi gidiyor
(3,750 puan) tarafından
Kıyamam ya götür cnm
0 oy
tarafından
Direk kov gitsin nereye giderse gitsin oncacik canı hırpalanmak ne demek kuzum annendir saygım var ama size garezi var bu kadının
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama annenin piskolojisi bozuk sanırım bebeğine zarar gelmesindense annanden uzak durmak en iyisi 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ya sen o kadını nasıl evinde tutuyorsun haa anlamıyorum. Sana pes diyorum ya! Ne yapmasını istiyordun hepinizi öldürsün mü? Kadın ruh hastası işte, ben bile burdan bunu anladım, sen anlamadın ya. Bu maalesef senin şansın, lütfen ama lütfen topla kendini. Gerekirse bir yardımcı alın eve yarım günlük. Valla ben bişe burda çok sinirlendim ya. Ne demek bebeğini hırpalamışş! Saçını başını yolarıi gönderirdim o kadını! 
(120 puan) tarafından
Allaha şükür bugun tek baktık eşimle alıştık artık ihtiyacım kalmadı

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 946 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bahar1234 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 478 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nzlialy (1,929 puan) tarafından soruldu