0 oy
1,023 göst.
Diğer kategorisinde (3,901 puan) tarafından
Esi tarafından şiddete ugrayan var mi meral ettim...buna sessiz kalan mesela..ben bugüne kadar el bile kaldirdigini görmedim esimin ama sanki burda var gibi geliyo bna

23 Cevaplar

+14 oy
(5,323 puan) tarafından
Şiddet sadece fiziksel değil duygusaldır da. Seni değersiz hissettiyirsa, gözünde güzel olduğunu düşünüyormuyorsan, aklının ucundan bile geçmiyorsan, seni gözden cikarabiliuorsa, seni azarlayup sustuyorsa, güler yuz göstermiyor iki kelime  edip sohbet etmiyorsa, şiddetin en alasını goruyorsundur. 
tarafından
Kuzum senin bu yazdıklarını hep yaşıyorum
Öyle bir haldeyim ki aklım durmuş gıbı yaşadıklarımı nazil yazacağımı bılmıyordum
Ama yazını nı görunce tam benım yaşadıklarım dedım
:(
(5,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun:( keşke kadının değerini anlasalar. Okumuştum postunu. Sen ona 5 tane güzel evlat vermissin. Çok mu zor el üstünde tutmak anlamiyorum
tarafından
Allah razı olsun cnm
Ne yapayım susuyorum sadece
(9,171 puan) tarafından
Artıları toplamışsn elifim ❤
Allah yardımcısı olsub şiddetin her turlusune uğrayan kadınların..☹⚘
(5,323 puan) tarafından
Demek ki düşüncemi destekleyenler var kuzum ❤️
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Agiz kavgasi yaptik ama bana hic kiyamadi cok sukur
tarafından
Aynen bizimko kendine zarar verir bana degil
tarafından
:))) sonra bi de o verdikleri zararla ugrasirik
tarafından
Aynen ahaha :)
tarafından
Post ac gi kimse yokk
+2 oy
(15,610 puan) tarafından
Var gibi mi geliyor günde en az 1 2 pişt ya aldatıldım yada dayak yedim postu açılıyor burda malesef 
(1,217 puan) tarafından
Gerçekmidirki
(310 puan) tarafından
Birkaç saat once post actim tekme tokat girişti sence siddetin yalanı mi olur aklın aliyor mu
(1,217 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canm
+2 oy
(1,597 puan) tarafından
şiddete ugrayan o kadar kadın var kı kimse seslerini duymuyor 
+2 oy
(1,217 puan) tarafından
Bende kendimde bi tokat küfür dahi görmedim ama cevremdede yok öyle 
+1 oy
(971 puan) tarafından

Bizde erkege şiddet var :D

(1,635 puan) tarafından
Aaaa en sevdiğim ☺️☺️☺️☺️
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Bunu bilmen neyi değiştirir? Yanı diyelim ki var birşey yapabilir misin onlar için?
(1,165 puan) tarafından
Dayak yenilmesine de şaşırmak... Tabi herkes sizin gibi güllük gülistanlıkti. Ben eşimle iyiyim ama dayak yiyomusunuz diye kimseye sormam
(3,901 puan) tarafından
Gereksiz geldiyse cevap vermeyin o zamn..görün gecin..demek ki bazilarina gereksiz gelmemis ki cvp verdiler..illa muhalefet olmak icin bisiler yazmayin yani..her güm burda insanlar dertlerini anlatiyo demk ki anlatma ihtiyaci hissediyo yani birinin yardimina ihtiyac duyduklarndan degil sadece paylasmak icin..
(1,165 puan) tarafından
Paylaşım yapılmasına bissry mi dedik. Ben insanların içini döküp rahatlamalarini gayet normal buluyorum. Gerektiği yerde destek olmaya çalışıyorum. Ama sizin yaptığınız bı tuhaf dayak yiyen insanların karşısına geçip bildiğiniz halde aaa dayak yiyen var mı yaa demeniz... Araştırmacı gazeteci misin... Bı de benim koca şeker bal sizinki nasıl döver der gibi karşılaştırma yapmanız... Ya size anormal gelmiyo mu bu tavırlar. Allah Rasulu der ki hastanın yanında sağlıktan bahsetmeyin. Cevap verenlere bı bakın dayak yiyenler mi yazmış sadece ayyy kocam şöyle güzel davranır böyle sever böyle yer. Bı post aciyosaniz fikirlere açık olun. Bu benim kendi fikrim duyarlı olmak sizin tercihiniz
(3,901 puan) tarafından
Matematik ögretmeniyim yeterince aciklayici oldu mu..sen nesin necisin..muhtemelen bos bos oturup klavye basinda ona buna sallayan tiplerdensin..istedigim postu acarim sana mi sorcam..ilgini cekmediyse bakmicaksin..hala laf yetistiriyosun..ac bakim oku kimler ne yazmis..ukala team is başında klasik..fikrine de ihtiyacim yok ayrica..ben soruma cvp verenlerle muhatabim seninle degil..
(8,081 puan) tarafından
Uzatmayın arkadaşlar ya
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Brqz tartşırız hemn ağlarım çok duygusalım dayanamz hemm sarılır göz yaşlarımı siler ayy insnaın eşi insanın hayat arkadaşı ablamında çok şiddeti vardı hep gözleri mosmor du ablam boşandı sonunda çok şükür rabbim herkese hayırlı iyi eşler nasıp etsin 
0 oy
(119,151 puan) tarafından
Var tabi olmazmi hergun bi suru post oluyo
0 oy
(671 puan) tarafından
Eşim vuracak biri değil diyelimki vurdu bende susacak biri değilim bütün karakolu toplarım buraya eşim bilir huyumu böyle şeyler bize göre değil evi başına yıkarım 
0 oy
tarafından
Ben gördüm kuzum 
tarafından
5 tane çocuğum var mesleğim yok
Ailem ın durumu iyi deyıl
tarafından
Eymenım
Bu aralar dövmuyor
Adam çok psikolojik şiddet var
(4,237 puan) tarafından
Insallah duzelir kuzum :*(
tarafından
İnşallah cnm
Allah razı olsun
(16,489 puan) tarafından
Canemin Xode joreye halete dibine
İnşaAllah ew were rehme
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Eşimle evlenmeden önce konu açılınca söyledim bana elini bile kaldırırsan bu kapıdan çıkarsın bir daha giremezsin diye, babam bana el kaldırdı diye babamla 1 sene konuşmadım.

Not: Bi arkadaşım eşinden şiddet görmüştü o yüzden konu açılmıştı

Rabbim kimseye yaşatmasın  inşallah 
0 oy
tarafından
15 yil evliyim sadece bir defa samar yedim cocuklar ilgili tartismamiz vardi kes sesini geri zekalimisin nemisin dedim agzimdan cikti oda Reflex olarak bir samar ati sonra bir birimizden özür dilerdik bundan 13 yil önceydi daha da olmadi
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bikere tokat attı 1 ay yüzüne bakmadım odanın kapısını kitleyip yattım. O bir tokadı da babamlar duysa kendisini tokat manyağı yaparlar
0 oy
(10,458 puan) tarafından
Oldu evet ama inan fiziksel şiddet değil de kendini değersiz hissettiriyorsa çirkin olduğuna inandiriyorsa senden kaçıyorsa bu ondan da kötü oluyor bazen 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Var gibi geliyor derken canım zaten sürekli post açılıyor bu konuda :)) 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Var tabi ve cocugu icin katlanan cok kisi var anne baba sahip cikmior onlarda cesaret edip cekip gidemior ne yazikki 
0 oy
tarafından
Evet şiddet gördüm evet çok yıprandım gitmeyi çok istedim ama ben anladım ki o adamın sevgiye aileye ve bana ihtiyacı vardı..

Gitmedim eşim için direndim ve ben esimi kazandım şimdi evine bağlı beni ve oğlumu çok seven annesi babasını geçtim benim aileme bile beni ezdirmeyen bi kocam var iyikide birakmamamisim iyikide sevmişim...
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Maalesef ki var mesela ben daha dün boğazıma sarıldı ve kollarımı kırmaya kalktı şuan yutkunamıyorum sebebide çok komik kahveye gidiyor diye kızıyordum zaten dünde telefonu kapadı arıyorum diye gecenin bir yarısı geldi hesap sordum kaçtı devam ettim dayağı yedim ne kadar iğrenç bir durum bir bilsen ki ben onun dışında duygusal şiddete uğruyorum sürekli çok mutsuzum ama öyle birşey ki babamın evi burdan kötü bura babamın evinden kötü biraz param olsa düzenimi kuracak kadar bugün arkama bakmadan giderim durmam  
0 oy
(372 puan) tarafından
Ben ve defalarca sürekli 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 230 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ogluma_miras1 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 770 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,854 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 342 göst.