0 oy
589 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar keşke bu da şöyle olsaydi keşke şundan da alsaydim keşke benimde olsun istediğiniz dediğiniz şey varmı ?? 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düğünümde cenazeler oldu oynayamadım o işte çok icimizde kaldı eşimle paramız olunca bidaha evlenecek :)) aynı tarihte hahaha
tarafından
Ne güzel insallah kalbinden geçenler olur canım :))
tarafından
İnşallah  teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Keşke 1 yaşında babasız... kalmsaydimm onca geçen ömrümü onun hasretiyle yaşamasaydim
tarafından
Kader kısmet canım .. Sende çocuklarına babanın ne kadar kıymetli olfunu anlat bu arada basın sağolsun canım
0 oy
(924 puan) tarafından
Saçım çok seyrek keşke benimde saçlarım gür olsaydı taktim saça malesef aşırı üzülüyorum hergun ağlıyorum şcok dökülüyor az saçım.kaldi
tarafından
Yeni mı doğum yaptın canım aynı durum bende de var heryerde saç toplamaktan sıkıldım resmen :(
(924 puan) tarafından
Üst üste oldu canım benimkiler 20-22-24 yaşında doğum yaptım ama saçım çok kötü ya dün lavaboda ağladım hala kendimde değilim çok model bozucu
tarafından
Aynen öyle avuç avuç geliyor önlerim hep kel :((
(924 puan) tarafından
Doktora da gidemiyorum virüsten dolayı dökük.esni seyrediyorum resmen inşallah sacalrimoz gurlesir bir kadının en önemli aksesuarı saç bence şekil veremiyorum hergun yıkıyorum yağlqninda boşluklar açığa çıkıyor siyah farla açık yerleri kapatmaya çalışıyorum bunlar çok üzücü
tarafından
Aynen öyle canım ya bende çok üzülüyorum ama yapacak bir şey yok dökülüyor bir süre sonra biter diyorlar ama bakalım biter inşallah ya
0 oy
tarafından
Genel olarak yok okulumu okudum, iş hayatını tattım, gezdim tozdum, eşimle de tanıştım sevdim, düğünüm kınam da eşyalarım da istediğim gibi oldu Rabbime binlerce şükür 
tarafından
Ne güzel canım:))
0 oy
(802 puan) tarafından
Sanırım okulima devam etmeyi cok iaterdim bi meslek sahibi olmayi ayaklarimin uatunde dim dik durup kimsenin eline bakmamyi cok isterdim ama gecti artik 
tarafından
Olsun çocuklara kısmet canım:)
0 oy
(683 puan) tarafından
Bir sürü hemde:( hakkimizda hayirlisi
tarafından
Aynen öyle Rabb'im hakkımızda hayırli olanı nasip eylesin bizlere inşallah
0 oy
tarafından
Keşke dediğim tek  şey var biriyle 5 yıl konustum  sevgili olarak  fakat üstünden 3 yıl geçti o 5 yıllık ilişkide beni hep aldatırdı saolsun  en sonunda kuzenimle konuşmuş  ve bir gün beni aradı iste  benim  herşeyimi bilen biri var ve seni arayip anlaticak  dedi bende diyorum ki erkekse açmam ben senden  başka erkekle  konuşmam dedim aptalliga  bak ya bendeki  beni aldatmış  düpedüz  ama kuzenim beni aradı kapat beni biri aricak  diyorum o kişi benim dedi ve ben gittim sonra ilişkimiz nasil bitti ona geri dönüp ne söyledim  beş yıl icinde ne yaşadım hic bor şey yok  kafamda  KEŞKE diyorum onu hiç  tanımasaydım  KESKE O yıllarıma  geri dönsen ve musmutlu  hayat yaşasam  ama bitti...
tarafından
Kısmet kuzum kısmet üzmeye değmez erkek milleti için kendini bundan sonra ah vah çekmemek için çok iyi düşün iyi kararlar ver ve içinde bir şey kalmadan yap .
tarafından
Eşimi daha cok seviyorum ondan daha cok sevdim hatırlamıyorum bile şuan  bende buna şaşırıyorum  ya zaten  nefretim artik  ne zirvedeyse  hatirima  dahi gelmiyor eşime deliler gibi aşığım cok şükür
tarafından
Nane güzel Rabbim bozmassin daim olsun inşaallah canım.
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Yok diyen kalmadı diyen varmı acaba bu dünyada 
tarafından
Burda bir kaç arkadaş vaar canım
0 oy
(48,980 puan) tarafından
ilk evlendigimizde.yeni bir ev tutsaydik keske ama bu evimide cok seviyorum boyle bir celiski iste ☺️
tarafından
Her şey gönlünce olsun canım:) o ahlar vahlar bende de oluyor ama maalesef:)
0 oy
tarafından
Coookk bosver
tarafından
Her şey gönlünce olsun canım
0 oy
tarafından
Keşke hamileyken daha çok fotoğraf cektirseydim

Keşke hamileler icin olan kot tulumlardan alip giyseydim 

Keşke allahin emirlerine daha genç yasta uymaya baslasaydim
tarafından
Başka çocuğuna inşallah canım :) zararın neresinden dönsen kaardir ,

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 654 göst.
0 oy
39 cevap 1,018 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,136 göst.
0 oy
29 cevap 587 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu

385,118 soru

11,517,707 cevap

35,176 kullanıcı

...