0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar adamla konuştuk yarın getirecek diyor ama adam dolandiriymis şartlı tahliye olmuş iki ay önce sürekli yapıyormuş ve bizi yabancı numaralar arayıp tehdit ediyor o parayı unutun şöyle olur falan eşimde vuracak diyor bende başımıza iş almayalım delirme diyorum eve silah almış gelmiş beni çıkarmıyor dışarı pencereler dahi kapalı ışıkları dahi açtırmıyor ben evde yokken böyle olacak diye napacami şaştım eşim delirmiş durumda sürekli tehdit ediliyor o bu arayıp seni indiririz diyolar yarına kadar beklicez eğer para gelmezse avukat hazır dava açılacak eğer dava açarsak adamın dosyası patlayacak mis en az on beş yıl yatar diyor avukat bende kokruyorum eğer bize bsy yaparlar diye eşime baş gelemiyorum o benim çocuğumun rızkı diyor vuracak diyor hepsine musallat olacak diyor napim ben kira günü geldi yarın altı buçuk bin TL verilecek üç bin TL eksik insllah dükkan sahibi anlayışlı karsilar

1 cevap

0 oy
(1,713 puan) tarafından
Cnm konuyu bilmiyorum ama para DİE canınızdan olmayın. Öyle adamların hayatta kaydecez bir şey leri olmadığı için gözleri kara oluyor
tarafından
Almamız lazım canım çok sıkıştık o yüzden insllah çözülecek
(1,713 puan) tarafından
İnsallah kazasız belasız alırsınız  cnm. Cok mu alacagınız ben konuyu bilmiyorum ama
tarafından
Beş bin TL canım  aldı kaçtı adam
(1,713 puan) tarafından
Önceki postunu okudum az önce cnm. Üzüldüm vallah az para degil
tarafından
İnsllah bugün alicaz canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 328 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy