0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Ben daha hamile değilim ama şimdiden yakınlarım et yemediğim için hamile kaşırsan mecbur yicen et yemezsen düşük yaparsın falan diyip canımı sıkıyorlar. Ben hiç et yiyemiyorum salam sosis bile. Midem almıyo. 

Benim gibi et yiyemeyenlerin hamileliği nasıl geçti acaba ilaç falan kullandılar mı vitamin için? 

30 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından

Onu hangi prof soyledi?:D Yeminle bilgilerini bosa harciyolar ya :D O prille yikanmis beyinlerini de alip kosarak uzaklassinlar.Hamilelikten etten tiksindim ve yemedim dusuk riskimde,dusugum de olmadi bi taraflarindan bi sey uydurmasinlar.Dusuk yiyecek icecekle olan bir sey degil.Varsayalim ki oyle bir sey oldu baska adamdan hamile kalan kadinlarda limon,maydonoz,et yerdi kurtaj diye bir uygulama da olmazdi :DD

-Reklam-
0 oy
tarafından
Vejetaryen misin yoksa başka türlü yer misin et? Eğer yiyince miden bulanıyorsa et ile eş değer olan protein olan başka yiyecekleri yiyebilirsin. İnşallah et aşerirsin. 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben doguma 1 ay kala yemeye basladm yiyemiyordum 
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben hamileyken yiyemedim midem bulandı bi kaç kere son dönem yedim oda 2-3 kere falandır yani şükür bebeğim sağlıklı doğdu 
0 oy
(6,202 puan) tarafından

Ya sacmalamasinlar :D Hic et yemedim baaak kizim :DVegan olup hamile kalanlar napsin

image

0 oy
(295 puan) tarafından
Ben et yemedim hic oglumda yanimda suan cok sukur hamilelik kadinin bünyesine baglidir vücudu kabul etmezse bebegi duşebilir
0 oy
(979 puan) tarafından
Sadece ette protein yok ki protein olan birçok kuru gıda var ve proteini oradan da alabilirsin.
0 oy
(468 puan) tarafından
Saçmalığa bak beslenmen düzgünse neden düşsün ama şöyle bir şey var ben olsam yerdim et çok faydalı besin çocuğun kilolu doğmasını istiyorsan ye.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 252 göst.
0 oy
3 cevap 128 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (166 puan) tarafından soruldu

384,537 soru

11,503,297 cevap

35,155 kullanıcı

...