0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (4,962 puan) tarafından
Kızlar bana erkek bebek ismi önerin ya çıldıracam.. benim fikrim eşim begenmedi kendi fikirlerinide ben beğenmiyorum Eymen Ali geldi birden aklıma onada kulp bulur kesin şöyle anlamı güzel bir isim söyleyin nolur.. çınar bulut tarzı isimler olmasın ama anlamlı olsun 

17 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Eymen❤️ en sevdiğim 
(4,962 puan) tarafından
Benim kulağıma da güzel geldi onca isimden sonra ama iki isim olsa yanına ne olur Eymen Ali güzel geldi amaa
-Reklam-
+4 oy
(121,300 puan) tarafından
Kuzey ❤⚘❤⚘koy ben koydum baby boyum cok tatli sebde kuzey koy senin bebeginde tatli olsun ☺️☺️☺️
(4,962 puan) tarafından
Daha öncede yazmıştin sağol canım yorumun için ama dediğim gibi bulut kuzey çınar bunlar eşya yön gibi anlamları olan isimleri tercih etmiyorum yoksaki kuzey çınar bunlar çok gsl isimler
+3 oy
(2,548 puan) tarafından

Bu senenin en çok konulan ilk iki ismi ömer asaf ve eymenmis :ermm: ona göre ver kararını ben erkek çocuğumolsa mustafa kemal koyardım
(4,962 puan) tarafından
Mustafa babamin ismi canım oda olmaz erkek tarafına karşı.. Kemal'i de ben begenmiorm aslında Yiğit Ali benim tek isteğim ama eşim begenmedi.. zaten Mustafa Türkiye'de herkesin ismi nerdeyse hehe
+3 oy
(162 puan) tarafından
Bende oğlumun adını Arif Karan koydum ikisinin anlamında seviyorum 
(4,962 puan) tarafından
Karan çok gsl Arif eski isim geldi Teşekkürler canım
(162 puan) tarafından
Evet Arif eski isim canım
+2 oy
(8,080 puan) tarafından

Dur beynim henüz uyanmadi sadece gözlerim açık şuan :sleeping:

(4,962 puan) tarafından
Tmam bekliorm :))
+1 oy
(42 puan) tarafından
İsmail Talha canım benim pasamin ismi . Selim ismini de çok beğeniyorum. Belki sana fikir olur.
(4,247 puan) tarafından
Talha ismi cok guzel talha bin ubeydullah hayatini okumustum ilk musluman olan 10 kisiden birisi Peygamber efendimiz sav in sahabelerinden birisi adina layik yasasin insallah
(42 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah
+1 oy
(1,073 puan) tarafından
Musap cok güzel canım sahabe ismi. Muaz üsame bunlarda sahabe ismi. Ayrica ali eymen çok güzel 
(4,962 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah eşim de beğenir artık
(1,073 puan) tarafından
Rica ederim canım ınş
+1 oy
tarafından
Nesil bence çok seviyorum ben bu ismi hem çok yokta havalı durur :) 
(4,962 puan) tarafından
Yeni nesil diye dalga geçilebilinir ya
+1 oy
(17,501 puan) tarafından

Ali İmren

Mustafa <3

Mahir 

+1 oy
tarafından
Mehmet akif

Muhammed ali 
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Benim aklımda 

Avşin vardı tercih olarak kızım olunca koymadım
0 oy
(373 puan) tarafından
Yiğitttt benim paşamın adı 
0 oy
(488 puan) tarafından
Ali yazmaya gelmiştim:) Ali Eren çok güzel. Ben koyacaktım nasip olmadı. İçimde kaldı 
(488 puan) tarafından
Yiğit Ali demişsinizz, ikinci seçeneğimdi:) ikisi de çok güzel bence
0 oy
(4,857 puan) tarafından
Ateş (ikinci erkek olursa koymak istiyorum inşallah)

Deha ( yegenimin ismi)

Duha ( istemiştim eşim istemedi )
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Kayınbabayın adı ne bu arada ben erkek olsaydı Mehmet koycaktım yağız ögeday alperen falan bunlar da hoşuma gidiyor 
0 oy
(262 puan) tarafından
Her 3 çocuktan birinin adı eymen sanki o kadar çok duyuyorum ki ben koymazdım benimde Allah nasip ederse oğlum olacak ama bende bulamadım düşündüğüm isimler 

Oğuzhan 

Tuğalp

Alptekin

Mahir

Erbatur

Batuhan

(4,962 puan) tarafından
Eymen hiç duymadim yakinlarimda canım zaten güzelse anlamı her 3 çocukta aynı ismi taşısın fark etmez ki
(262 puan) tarafından
Bilmiyorum ben çok fazla duyuyorum eymen ismini bana denk gelmiş olabilir o yüzden soğudum aslında çok güzel isim ama ben cevremdeki birilerinin ismi olunca hemen eliyorum o ismi koymak istemiyorum o kadar kararsizim ki bende 2 buçuk ay kaldı doğuma daha bulamadık ne yapacaksak
(3,822 puan) tarafından
Alptekin güzel isim
(262 puan) tarafından
Alp li olan isimleri çok seviyorum bende ama karar veremiyorum millet daha hamile olmadan buluyor ismi valla
(3,822 puan) tarafından
Benimki de hamile olmadan önce hazırdı. Alperen olabilir beğeniyorsan Alpaslan mesela
(262 puan) tarafından
Alperen yegenimin ismi Alparslan da direk siyasi isim gibi içime sinmiyor eşime Alparslan desem hemen koymak ister aslında ama içime sinmiyor :)
(3,822 puan) tarafından
Yok kız ne siyasisi eski Türk isimi iste bide ben hiç o yönden bakmadım eski ttürk isimleri seviyorsan onları araştır biraz güzel isimler oluyor
(262 puan) tarafından
Ne biliyim Alparslan deyince Türkeş geliyor aklıma:))) evet eski türk isimlerini çok seviyoruz öyle bisey koycaz inşallah doğana kadar buluruz
(3,822 puan) tarafından
Benim kızımın ismi de eski Türk ismi babası çok seviyor eski Türk isimlerini en basit kağan koysana
(262 puan) tarafından
Aa kağan ismide güzel aslında ya isimleri beğeniyorum ama evet şu olsun diye karar veremiyorum :(
(3,822 puan) tarafından
Beğendiğin isimleri kağıtlara yaz kapat karıştır çek Bi tane o olsun ismi
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ömer 

Kuzey

Faruk

Yamaç

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 249 göst.
17 Eylül 2024 Diğer kategorisinde TOSB!K (16,539 puan) tarafından soruldu