0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Eline toz bezi bile almayan ben dün y.odasinı bugun banyoyu dip bucak yaptim ama pertim ciktı yarin mola valla :D her oda bir gun dip bucak halledicem inşallah :D niye bu kdar temizlige heveslendiysem bu kadar :D

8 Cevaplar

0 oy
(1,143 puan) tarafından

Hahah aynı ben :D bende böyle biraz temizlik yapınca hergün bişey halledecem şunu da yeın yapcam diyom yarın yaptgım yerlerde pisleniyo :D

-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Buyuk temızlık harici asla benlık degıl o olay ya :D ılk yaptıgım yrr pıslenmıs oluyo snra cıldırıyorum o yuzden gec saatlere kdar surse de sabah erken baslasam da uc gunde bıtırmeye calısırım :D
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Valla her yeri temizlemenden ve aldığın radikal karardan çok, bugune kadar nasıl eline toz bezi almadın, oraya şaşırdım :) 
(1,657 puan) tarafından
Maşallah kadın nasıl alışık degılse artık temızlık yaptı dıye yemek ısmarlıyo :D
(1,403 puan) tarafından
Aahaha aynen :D gerisini sen düsun :D
(2,692 puan) tarafından
Benimde 14 aylık oğlum var, 8 aylık da hamileyim :)
Yemek ısmarlama olayına bayıldım :D düşünceli de kadın he.
Bana kısaca Katre deyin olur mu :D
(1,657 puan) tarafından
Katya dıyesım geldı :D maşallah allah bagıslasın sag salım kavus karnındaki kuzuya da :)  ard arda isteyerek mı hamıle kaldın canım  zor mu
(2,692 puan) tarafından
İstedim ya birden büyüsün çıksınlar dedim, Rabbim de nasip etti çok şükür :) şuan 8.ayımdayım ve oğlum çok hareketli çok yoruluyorum. Doğunca nasıl olacak bilmiyorum, bir sonraki bölümü merakla bekliyorum :D
0 oy
tarafından
Ay bacım benimde başıma neler geldi buzdolabı rafı düştü kahvaltılık lar pasta yemek ne varsa döküldü ne halı kaldı ne dolap ne bişi ay sinirlerim zıpladı resmen anca yeni bitirdim 
(1,403 puan) tarafından
Oyyy senin ki daha kotu :/ hadi benimki genel temizlik pislik temizlmek daha zordur :/ neyseki bitmiş :)
(1,657 puan) tarafından
En sevmedıgım sey ya komposto yapmıstım bı ay oluyo sogusun dıye buzkuk rafına koydum acınca sen raf bi düş gerısını anlatmaya geek yok. Sanırım :D
tarafından
Ya valla sormayın sinirden oturup ağladım
(1,657 puan) tarafından
Bende aglamıstım bıde vurmustum dolaba :D
tarafından
Ahahaaa:)))
0 oy
(489 puan) tarafından
Valla bende doğum için temizlik yapayim diyorim ama sadece üstten süpürme silme yapıyorum dip bucaki ertiliyirum :d
0 oy
(162 puan) tarafından
Ben bebekten önce komple evi indirip kaldırıyordum tozları alamazsam uyuyamıyordum gece yarısı toz alırdım şimdi süpürgeyi zor tutuyorum:) 
0 oy
tarafından

Bende eve yeni eşya aldığımda bi aşka gelirim :D

Geçen gün temizlik yapacağım halılarım kirlendi gittim eşime yenilerini aldırıp temizlik yaptım evim mis gibi 

Yoruluncada evimi kitleyip tatile gittim daha dün gedim :D

Tatilin tadı damağımda kaldı :D

He ben bide temizliğe giriştimmi dip bucak yaparım ve bir günde bitecek öyle iki gün uğraşamam takıntım var bi yeri yapıp ertesi güne şevkim kaçıyor illa o gün hertaraf bitecek 

0 oy
tarafından
Ben 1 gun icinde butun evi halletmezerm yarina gene batar yaptigim yer :-D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 115 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 155 göst.
0 oy
7 cevap 328 göst.
5 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,582 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 393 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,468 cevap

34,754 kullanıcı

...