0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Eline toz bezi bile almayan ben dün y.odasinı bugun banyoyu dip bucak yaptim ama pertim ciktı yarin mola valla :D her oda bir gun dip bucak halledicem inşallah :D niye bu kdar temizlige heveslendiysem bu kadar :D

8 Cevaplar

0 oy
(1,144 puan) tarafından

Hahah aynı ben :D bende böyle biraz temizlik yapınca hergün bişey halledecem şunu da yeın yapcam diyom yarın yaptgım yerlerde pisleniyo :D

-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Buyuk temızlık harici asla benlık degıl o olay ya :D ılk yaptıgım yrr pıslenmıs oluyo snra cıldırıyorum o yuzden gec saatlere kdar surse de sabah erken baslasam da uc gunde bıtırmeye calısırım :D
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Valla her yeri temizlemenden ve aldığın radikal karardan çok, bugune kadar nasıl eline toz bezi almadın, oraya şaşırdım :) 
(1,657 puan) tarafından
Bak ben orayı atlamısım ınsallah lafın gelısı yada gıdişi falandır dıye dusunmek istiyorum :ad
(1,403 puan) tarafından
Yok yok lafın gelisi degil :D neyse o :D ev isi temizlik yapmaktan nefret ederim ev isi yapmak icin gelmedim dunyaya :D hala bu fikirdeyim ama 2 gundür bi temizlik aski kabardi icimde ne gerek varsa :D
(1,657 puan) tarafından
Nasıl oluyo pekı ne kadarlık evlısın ev ıslerı noluyo evın ne halde kım yapıyo kımse yapmıyosa pıslık olue nasıl yasıyosunuz bebegıb var mı varsa cok vahim durum :D hepsını cevapla lutfen
(2,692 puan) tarafından
Valla bence lafın gelişi gidişi değil maalesef gerçek o :D

Çünkü yatak odası ve banyo temizlenmiş şimdilik. Ama hayatımda ilk defa bu kadar temizlik yaptım, demiş :D Belki temizlikçi falan çağırıyordur, başka türlü aklım almadı :)
(1,657 puan) tarafından
Temızlıkcı de cagırsa bılemedım ya ınsanın elı degmez mı bı esyaya toz almaya
(1,403 puan) tarafından
Hhaha nen var kuzum dur sakin :D bekarken babam ve babannemle  yasiyordum onlar hic iş yaptırmadilar bana 2 senelik evliyim çocuk yok  temizligi hem kayinvlidem yapiyor (birlik oturutpruz) e esim desen kalk sende temizlik yap diye baski yapan bir adam degil oyle oyle bugune geldim :D
(1,657 puan) tarafından
Anladım hayırlısı ya :D
(1,403 puan) tarafından
Ahhahha hayirlisı ya derken söylemek istedigin çok sey varmısta ayip olmasin diye söleyemiyormuşsun gibi gldi :D
(2,692 puan) tarafından
Hee kayınvalide var işte. Yapan bir el olmalıydı bu hikayede. O toz bezine dokunan biri lazımdı, bulduk oldu şimdi :)
(1,657 puan) tarafından
Zeki ınsanları severım :D
(1,403 puan) tarafından
Katre-i matem ayy ne güldürdün beni yaa :D
(1,403 puan) tarafından
Valla zekamla övünmüşümdür her zaman :D
Söyle söyle icinde kalmasın takmam ben :D takacak olsam o toz bezini elime alırdım :D
(2,692 puan) tarafından
Ben de güldüm, değişik bir şekilde samimi geldin bana ha :) pek öyle hissetmem böyle platformlarda
(1,657 puan) tarafından
Banada samımı geldı nıye bılıyo musun içi dışı bir az bulunan cınsten bunlardan kalmadı artık :D
(2,692 puan) tarafından
Zeki olduğun, iki yıldır temizliği kayınvalidene yaptırıp kimseyle kötü olmamandan da belli :)
(1,657 puan) tarafından
Aynı evde olmaktan sıkayetfı de degıl ha cogu kndını paralarken bu arkadas anın tadını cıkarıyo resmen :D ama eş faktoru onemlı bak onu es gecmeyelım
(1,403 puan) tarafından
Samimi bulmana tesekkur mü etmeliyim ayy bilemedim :D teşekkur ederim saka bi yana her karakter birbirinden çok faklıdır ben kimseyi hicbir sekilde hicbir konuda yargılamam ve karşitarafın benle ilgili dusuncelerini umursamam o yüzden neyse onu soylerim ben bugune kadar elime bi toz bezi bile almayisımi açık yureklilikle söyleyebiliyorum sanırim :)
(2,692 puan) tarafından
Nen var kuzum, aynen bence de öyle. Güzel tespit, içi dışı bir :) nickler pek aklımda kalmıyor da Mormenekşe, seni unutmamaya çalışacağım :D
(1,403 puan) tarafından
Yanliz ufak bir detayı atladim ben geçen seneye kadar çalisiyordum ev hanimi degildim yani :)
(2,692 puan) tarafından
Kesinlikle bakmış devran böyle dönüyo, keyif alayım bari demiş :D güzel meziyet. Ve haklısın eş sıkıntılı olsaydı bu rahatlığı göremeyecektik.
(1,657 puan) tarafından
Evet ama gerek kalmamıs yanı kaynanan olmasa mesela almayabılır mıydın elıne o bezı çöp ev olmasına göz yummazdın sanırım :D
Ben yargılarım elestırırm acımasız da olurm cokta sevmezler burda dogruyu şakdadanak söylüyorum diye :D katrei matem benı de unutma :D
(1,403 puan) tarafından
Katre-i matem nen var kuzum ben de nikleri aklimda tutamiyorum ama ikinizi unutmam bundan sonra :)
(2,692 puan) tarafından
Mormenekşe, keyifli birince benziyorsun gerçekten dalga mahiyetli konuşmuyorum :)
(1,403 puan) tarafından
Nen var kuzum esim cok titiz kesin o yapardi :D
(1,403 puan) tarafından
Yok bende inan ki dalga geciyormuşsunuz gibi düsünmedim :)
(1,657 puan) tarafından
Başak burcu mu bende asırı tıtızım takıntılıyım :D
(2,692 puan) tarafından
Nen var kuzum, senin nicki hatırlıyorum ilginç geldiğinden olabilir ama nasıl birisin fikrim yok, ben de bazı çıkışlarımla sevmeyenlerimin olduğunu düşünüyorum :) dur seni de dikkate alayım bundan sonra :)
(1,403 puan) tarafından
Nen var kuzum ve katrei matem isimleriniz ne ben Irmak :)
Nicklerinizi ozellkile mi sectiniz valla yazmaya üşendim :D
(1,403 puan) tarafından
Yok kayinvalidem basak esim koç ben terazi :)
(1,657 puan) tarafından
Kahınvalıde basaksa sana ıs kalmaz o evde zaten :D uyanık senı :D
İsmim sevgi buranın ılk uyelerındenım kelebek ilk nıckımdı bı ara komple engellendım atıldım burdan telefon degıstırınce geldım hesap acarkende tv de eskı turk fılmı vardı aklıma nen var kuzum geldı buraya da cok uygun herkesın bı derdı var :D
(2,692 puan) tarafından
Kız engellenip atılacak kadar ne yaptın :)
(1,657 puan) tarafından
Dedım ya sevılmem dogru soyledım dokuz koyden kovuldum :D kavga ettık ya en son sövdüm attılar baska vukuatlarım da mevcuttu tabı admın en son şey yazmıstı daha  kaç kez konusacagız bu konuyu sızınle bılmıyorum falan tarzında bı uyarı sonra bannnnn :D
(2,692 puan) tarafından
He sövmeler falan, dosya kabarık :)
Neyse kendine hakim ol da tekrar gitme bari :)
(1,657 puan) tarafından
Onemlı degıl bı sekılde gelıırım de artık kımseyle cok muhatap olmuyorum cunku anladım kı götunle göklere de cıksan herkes bıldıgını okuyo :D
(2,692 puan) tarafından
Aynen öyle, çocuk var mı?
(1,657 puan) tarafından
Var canım 22 aylık ahmet efem var cok sukur senın? Bıde adını alayım :D
(1,403 puan) tarafından
Kayinvalidem yaptigim isi pek begenmez eline bez yakısmiyor der sevgi :D ama 2 gundur pek bi bayıldı kadin temizlik yaptim diye dışardan yemek bile ısmarladı bana :D
(1,657 puan) tarafından
Maşallah kadın nasıl alışık degılse artık temızlık yaptı dıye yemek ısmarlıyo :D
(1,403 puan) tarafından
Aahaha aynen :D gerisini sen düsun :D
(2,692 puan) tarafından
Benimde 14 aylık oğlum var, 8 aylık da hamileyim :)
Yemek ısmarlama olayına bayıldım :D düşünceli de kadın he.
Bana kısaca Katre deyin olur mu :D
(1,657 puan) tarafından
Katya dıyesım geldı :D maşallah allah bagıslasın sag salım kavus karnındaki kuzuya da :)  ard arda isteyerek mı hamıle kaldın canım  zor mu
(2,692 puan) tarafından
İstedim ya birden büyüsün çıksınlar dedim, Rabbim de nasip etti çok şükür :) şuan 8.ayımdayım ve oğlum çok hareketli çok yoruluyorum. Doğunca nasıl olacak bilmiyorum, bir sonraki bölümü merakla bekliyorum :D
0 oy
tarafından
Ay bacım benimde başıma neler geldi buzdolabı rafı düştü kahvaltılık lar pasta yemek ne varsa döküldü ne halı kaldı ne dolap ne bişi ay sinirlerim zıpladı resmen anca yeni bitirdim 
(1,403 puan) tarafından
Oyyy senin ki daha kotu :/ hadi benimki genel temizlik pislik temizlmek daha zordur :/ neyseki bitmiş :)
(1,657 puan) tarafından
En sevmedıgım sey ya komposto yapmıstım bı ay oluyo sogusun dıye buzkuk rafına koydum acınca sen raf bi düş gerısını anlatmaya geek yok. Sanırım :D
tarafından
Ya valla sormayın sinirden oturup ağladım
(1,657 puan) tarafından
Bende aglamıstım bıde vurmustum dolaba :D
tarafından
Ahahaaa:)))
0 oy
(489 puan) tarafından
Valla bende doğum için temizlik yapayim diyorim ama sadece üstten süpürme silme yapıyorum dip bucaki ertiliyirum :d
0 oy
(162 puan) tarafından
Ben bebekten önce komple evi indirip kaldırıyordum tozları alamazsam uyuyamıyordum gece yarısı toz alırdım şimdi süpürgeyi zor tutuyorum:) 
0 oy
tarafından

Bende eve yeni eşya aldığımda bi aşka gelirim :D

Geçen gün temizlik yapacağım halılarım kirlendi gittim eşime yenilerini aldırıp temizlik yaptım evim mis gibi 

Yoruluncada evimi kitleyip tatile gittim daha dün gedim :D

Tatilin tadı damağımda kaldı :D

He ben bide temizliğe giriştimmi dip bucak yaparım ve bir günde bitecek öyle iki gün uğraşamam takıntım var bi yeri yapıp ertesi güne şevkim kaçıyor illa o gün hertaraf bitecek 

0 oy
tarafından
Ben 1 gun icinde butun evi halletmezerm yarina gene batar yaptigim yer :-D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 115 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.
0 oy
7 cevap 329 göst.
5 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 394 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,388 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,315 cevap

34,830 kullanıcı

...